بازی iPlayer: بهشت آنلاین

                                   iPlayer: Heaven ﯼﺯﺎﺑ

iPlayer: بهشت (iPlayer: Heaven ):

زیبا بازی آنلاین بهشت، آن را یک کوکتل از ژانرهای مختلف، که در آن عناصر منطقی سرگرم کننده استراتژی به نوبه خود مبتنی بر و نقش بازی کردن بازی وجود دارد. پس از ورود از طریق یک شبکه اجتماعی و یا ثبت نام شما در جزیره پرواز دریافت کنید. اما این دور از بهشت، که شما فکر می کنم. هنگامی که آن را فقط مانند بود، اما در حال حاضر می گیرد در این جزیره از جنگ وحشتناک بین جناح های، که متحد سه فرقه. شما را تبدیل به یک درخت نگهبان که در مرکز این جزیره رشد می کند و مقدس است. در ابتدا شما باید به یک انتخاب در حمایت از فرقه جشن، مدافع، برج سنبله، یا وحشت، غم و اندوه، ناوشکن.
به منظور توسعه جزیره خود را، شما باید بازی بهشت ​​و ساخت یک غار، یک مدرسه از جادوگران، مغازه و عرصه. هر کدام از آنها بهبود خواهد یافت به منظور بهبود ویژگی ها و قابلیت های ساختمان. از این تعداد، در هر شما می توانید مهارت های اضافی دریافت کنید. به عنوان مثال، در مدرسه شعبده بازان شما جادوها و یا توانایی های جدید با سنگ تیز کردن های موجود؛ در فروشگاه به خرید اقلام تجهیزات بهبود یافته است، و غار وعده به سبب گنجینه های بسیاری است. به تدریج، به شما سود زندگی و بدست آوردن قدرت، الماس و کریستال - ارز بازی.
نبرد در بهشت ​​iPlayer در عرصه رخ می دهد پس از شخصیت های بازیکنان قرار داده است. هر نقش اختصاص داده: برخی از "سرگرم کننده" در غوغا، دکتر دیگری از قربانیان، دیگران جادوها بازیگران. برای اینکه یک حرکت، یک عنصر را انتخاب کنید: جمجمه، ankh یا سنگ رنگی، و سپس آن را بگویید به حرکت در قفس، که در یک گام (بالا / پایین و چپ / راست). پیشرفت ساخته شده است که یک عدد سه یا بیشتر یکسان قطعه است. هر شی دارای استحکام خود را دارد و قادر به تحمیل آسیب های بر دشمن است. شکست از دست دادن منابع خود را، و برنده غنایم، کریستال و تجربه طول می کشد.

همه بهترین بازی های آنلاین. قهرمانان ژانر برچسب ها