بازی Tanki Online آنلاین

                                   Tanki Online ﯼﺯﺎﺑ

Tanki Online (Tanki Online ):

مخازن آنلاین یکی دیگر از هیجان انگیز تجربه سه بعدی برای بازیکنان که دوست دارید به ساقه است. این بازی بر روی نسخه از نبرد تانک های کلاسیک، که در سال 1990 کنسول بازی شیک پوش بود ساخته شده است. آنها زده همه زیبایی و گیم پلی آن، اما امروز شما قادر خواهید بود به بازی در یک نسخه سه بعدی از بازی در حالت چند نفره.
در ابتدای بازی شما نیاز به ثبت نام و رفتن را از طریق آموزش های کوچک است که به شما خواهد گفت که چگونه برای اجرای مخازن خود را، چگونه به توسعه مخالفان خود و برنده شوید. پس از آموزش شما قادر به گرفتن چند پاداش برای توسعه بیشتر خواهد بود.
قبل از آغاز نبرد برای باز کردن لیست برنامه های، که می تواند در هر نبرد به شما ملحق مشاهده شده است. سازمان دیده بان این بسیار با دقت، و اگر شما یک مبتدی می باشد، به دعوا جدی صعود نیست. شما همچنین می توانید نبرد خود را سازماندهی، اگر یک لیست مناسب یافت نشد. در Tanki آنلاین دارای یک گاراژ، که در آن عمل اصلی از این بازی، شما می توانید انواع تجهیزات خرید، ارتقاء های موجود. بهبود تقریبا شامل همه از ماشین جنگی، از کرم به بشکه از اسلحه و مهمات به آنها. آیا در مورد جوایز روزانه آنها شما را در توسعه کمک می کند، جایزه بیشتر و قطعات یدکی چکش است.
در هر نبرد شرایط مختلف را به نفع، که بسته به حالت شما انتخاب کنید و یا برای خودتان ایجاد کنید. که در آن لازم به نابود کردن تمام دشمنان است، جایی برای نگه داشتن پایگاه داده خود را با بازی به عنوان یک تیم، اما در جایی و گرفتن پرچم دشمن. در بازی نقشه طیف گسترده ای از منابع، انتخاب آنها شما می توانید از مخزن خود را در یک زمان خاص افزایش دهد، اما به یاد داشته باشید که دشمنان خود را نیز از پاداش آگاه هستند، پس مراقب باشید.
واحد پول نیز متنوع هستند، می توان آن را چگونه و خرید. برای کریستال، که به صورت جداگانه فروخته، شما می توانید سلاح های قوی تر خرید و تسریع در نوسازی واحدهای رزمی.
تانک آسان برای مدیریت تنها چند کلید برای حرکت و شلیک، یکی از ویژگی های وجود دارد شما می توانید برجک که در آن تفنگ را روشن کنید. شکست دشمنان خود و کسب تجربه شما از مزایای جدید که به ورود به لیگ باز کردن و ایجاد قبیله خود را دارند.

همه بهترین بازی های آنلاین. قهرمانان ژانر برچسب ها