بازی iPlayer: Klondike آنلاین

                                   iPlayer: Klondike ﯼﺯﺎﺑ

iPlayer: Klondike (iPlayer: Klondike ):

بازی آنلاین Klondike موضوع به خوبی شناخته شده از کشاورزی تاثیر می گذارد. بر خلاف دیگر پروژه های مشابه - این است که تنها در ساختمان ها و برداشت متمرکز نیست. در اینجا شما می توانید به طور مداوم در منطقه کشف به کشف سرزمین های جدید و جمع آوری آنها را از انواع از ثروت. هنگامی که شما را کامل همه وظایف در این بخش خواهد شد به دیگری با ماموریت های خطرناک تر گرفته شده است.
تبدیل شدن به یک کاشف سرزمین های جدید. گوش دادن به راهنمای خود را Klondike بازی او را دریافت خواهید به دنیای جدید استفاده می شود. در اینجا شما را نمی خواهد به تنهایی به عنوان یک بازی مرورگر و در درجه اول برای شبکه های اجتماعی در نظر گرفته شده، ارائه می دهد انواع همسایگان - بازیکنان واقعی است. با آنها شما قادر خواهید بود به تجارت، بازدید از خانه های یکدیگر و به اشتراک گذاری انواع هدایای خواهد بود. برای کمک به دوستان و یا بازیکنان در مراحل اولیه خواهد بود بسیار مفید را به شما از آنها بخواهید برای مشاوره.
در ابتدای بازی شما ساده ترین وظایف داده می شود - آن عمدتا ساخت و ساز ساختمان و برداشت، که برای اولین بار از باید کاشته شود. بده، به شما تجربه و انواع اقلام که در آینده برای شما مفید خواهد بود به دست آورید. کاوش لزوما قلمرو در جستجوی ثروت بی حد و حصر، می توان آنها را در هر نقطه، حتی زیر یک درخت. تا زمانی که شخصیت خود را یک وظیفه انجام، شما قادر خواهید بود به او بیشتر، که او به نوبه خود انجام خواهد داد. بنابراین، شما لازم نیست که برای نشستن به طور مداوم در مانیتور.
Klondike iPlayer - بازی هیجان انگیز برای کسانی که فقط می خواهم به هم سرگرم کننده و راحت باش. با دقت داستان است که بسیار جالب، اگر می خواهید به فاش کردن تمام اسرار این بازی به عنوان خوانده شده.

همه بهترین بازی های آنلاین. قهرمانان ژانر برچسب ها