بازی iPlayer: افسانه رویاهای آنلاین

                                   iPlayer: Dream Fields ﯼﺯﺎﺑ

iPlayer: افسانه رویاهای (iPlayer: Dream Fields):

افسانه بازی آنلاین رویاها - شما را با زیبایی خود را از اولین ثانیه خیره کردن. شما خود را در یک افسانه واقعی است که شما می توانید به عنوان یک کودک گفت پیدا کنید. در جهان از مزرعه که در هم تنیده و فانتزی، سحر و جادو و خرس عروسکی فوق العاده غرق کنید. این مزرعه به طور کامل در سحر و جادو از بهترین دستیاران خود را که در آن خرس عروسکی خواهد شد غوطه ور. آنها را برای شما انجام تمام کار سخت، جمع آوری توت، قارچ و شهد. این خز تلویزیون همه چیز را که آنها را احاطه کرده است می دانم، را تنها تعداد کمی از اقدامات، به راهنمای آنها.
مهمترین این واقعیت است که یاران خود را نمی خواهد دوباره بازی است افسانه شما را بدون رفتار مورد علاقه خود را کمک کند. البته، آنها بسیار علاقه مربا، که شما همیشه باید باشد. این می تواند یک آشپز انواع توت ها، شکر ابتدایی و آب در یکی از ساختمان ها، و در حضور ارز بازی - کریستال - و شما می توانید در بازی فروشگاه خرید.
سه ویژگی است که توسعه بازی کمک خواهد کرد وجود دارد - آن را کریستال، طلا و البته تخیل. دسترسی به دومی همیشه باید باشد، بدون آن شما یک قدم حرکت نمی کند. او را از راه های مختلفی، به عنوان مثال، می تواند خود را بهبود می یابند، برای کمک به همسایگان خود در مزرعه، آن را یک خانه و یا خریداری شده برای کریستال خاص. طلا گرفتن خیلی آسان تر، آن است که برای اجرای وظایف خاص یا ماموریت صادر شده است.
iPlayer افسانه رویای شما را در دنیای فانتزی واقعی غوطه ور. دعوت از دوستان خود را از شبکه های اجتماعی از آن لذت ببرید و کمک به یکدیگر. به آنها نگاه کنید و کریستال سینه های ویژه در هر روز هفتم.

همه بهترین بازی های آنلاین. قهرمانان ژانر برچسب ها