1100AD

نام های جایگزین: 1100AD: تبدیل شدن به سرزمین کهربا

1100 AD آنلاین - مبتنی بر مرورگر چند نفره بازی آنلاین رایگان، بازی که در آن شما می توانید به عنوان یک حاکم یک استان کوچک احساس می کنم. با استراتژی آنلاین سبک در 1100 AD متعلق به بازی شبیه سازی اقتصادی است. خوب، مطمئنا هر یک از ما همیشه می خواستم به یک استراحت از این ظالمانه و خاکستری روزمره کار و احساس خود را بخشی از جهان باستان؟ 1100 AD استراتژی بازی آنلاین است که هر خبره از محصولات مانند عشق.

تاریخ در بازی 1100 AD کند زمان زیادی را ندارد و روند دشوار نیست. این بسیار ساده است: شما نام خود را به حساب کاربری، رمز عبور، و آدرس ایمیل را وارد کنید. پس از آن، در صندوق ایمیل خود، شما یک ایمیل با فعال شدن حساب خود را دریافت خواهید کرد، این ثبت نام بیش از در 1100 AD باشد.

همانطور که قبلا ذکر شد، 1100 AD بازی آنلاین است که در آن در اختیار شما یک شهر کوچک در ایالت امور است که کاملا به شما وابسته است. به ترتیب زمانی، حوادث در این بازی، می توان به دوره قرون وسطی نسبت داده، و به این معنی که هدف اصلی این است که برای محافظت از شهرستان خود را از حملات ثابت از مهاجم خارج. این به این معنی است که دفاع باید بدون شک در بالای صفحه باشد، و سربازان همیشه آماده برای جنگ. اما برای عملیات نظامی به طور منظم لازم نیست از جنبه های اصلی نگه می دارد که آنلاین بازی 1100 AD به دست - مولفه های اقتصادی، به توسعه استان خود را که ضروری است. در این بازی شما باید قادر به نه تنها یک مدیر خوب و رهبر، بلکه یکی از فرماندهان صالح، پس از موافقت نامه های دیپلماتیک همواره راه را برای حل مشکلات، و گاهی اوقات لازم به توسل به استفاده از زور.

توسعه دهندگان بازی کامل به جزئیات، و آن را کاملا آشکار است در سراسر. یک مثال قابل توجه از مراقبت در مورد بازیکنان توانایی ایمن تجهیز امپراتوری خود را و جذب تعداد لازم از نیروهای نظامی در دو هفته اول از این بازی است. حرکت بسیار خوب در بخشی از توسعه دهندگان به مهاجران جدید اجازه در ابتدا احساس راحتی و در مورد بودن razmetennymi به قطعات ریز تبدیل رقبای فراتر از آنها در سطوح مختلف نگران نباشید. تیتانیم دو هفته شما همیشه می توانید در چنین چیزهایی مهم به عنوان ساختمان kreposttnyh دیوار صرف، استخدام و مسلح کردن نیروهای نظامی و یا شرکت در jousts و مسابقات، چت با کشورهای همسایه.

بازی بازی 1100 AD بیشتر سرگرم کننده با دوستان خود است، چرا که در بازی کاملا یک سیستم از طایفه و صنف، و پیوستن به قبیله ارزش می باشد. در مورد بدبینی، به شما پاداش قبیله، و در خوش بینانه ترین - حمایت و کمک از همکاران خود در هر زمان که آن را لازم را برای شما می باشد.

بهترین از همه، که معلوم است، وقتی که شما شروع به بازی بازی آنلاین 1100 AD - است که آن را به زمان صرف شده در بازی را درخواست نمی کند. با و بزرگ، به منظور پیگیری و سازماندهی همه شما باید بیش از بیست دقیقه pyatnidtsati روز. همه دستورات خود را شنیده خواهد شد و به افراد خود عمل کرده است، در واقع، بسیاری از هر گونه اقدام به طور خودکار کار می کند. این به این معنی است که در مانیتور و یا عملکرد آنها شما نیاز است نه تایید.

یکی دیگر از حرکت بزرگ توسط توسعه دهندگان - آن را یک فرصت برای به دست آوردن مشاوران شخصی است. خوب، اجازه دهید به شما می گویند کاملا نه علاقه مند در امور نظامی در دولت، و اقتصادی است در نظر شخصی شما. یک مشکل نیست، خود را یک مشاور نظامی، که اطمینان خواهد داد که سیاست نظامی خود را همیشه در سطح بوده است استخدام کند. بنابراین در 1100 AD بازی خواهد بود واقعا جالب و لذت بخش.

1100 AD به مانند هر کس بازی، بدون استثنا، که دوست دارد در حال توسعه و محصولات بازی های هیجان انگیز است. آیا با تنبلی حرکت کردن نیست، برای ثبت نام اینجا و ثابت کنیم که ما حق دارن که برنده واقعی!

 

بازی همچنین