1Pirat

نام های جایگزین: 1pirat

1pirat آنلاین - یک مرورگر رایگان مبتنی بر بازی RPG آنلاین، است که توسط ملوانان شجاع و دزدان دریایی ساکنان.

این بازی نیازی به بر روی کامپیوتر شما نصب شده باشد، شما می توانید آن را در هر نقطه بازی شما به اینترنت دسترسی داشته باشد. بازی تست شده و کاملا کار می کند در مرورگرهای مانند: گوگل کروم (کمتر از 10 نسخه)، موزیلا فایرفاکس (نسخه 4 یا بالاتر) و اینترنت اکسپلورر (نسخه 8 یا بالاتر).

بازی igru1pirat آنلاین خواهد بود بسیار جالب توجه است، چرا که پرنعمت در دسترس است و کشتی های جنگی مدرن وجود دارد، جنگ در آب و در روی زمین وجود دارد، و بسیاری از هیولا های تشنه به خون و روشن ...

نخست دزدان دریایی بازی، ارائه می دهد راه رفتن ثبت نام 1pirat، و پس از آن شما می توانید شخصیت خود را ایجاد و شروع به بازی. اما این همه در جهت. بنابراین، یکی از دزدان دریایی ثبت نام: پر کردن فرم ثبت نام را با تایپ کردن در قسمت های مشخص شده در آدرس ایمیل خود، نام کاربری (نام شخصیت آینده شما)، رمز عبور، و را انتخاب کنید طبقه برای قهرمان خود. بعد، شرایط و موافقت نامه های از این بازی شرایط، و ثبت نام بسته می شود. اگر شما یک حساب کاربری در فیس بوک، شما می توانید به بازی ورود به سیستم، استفاده از آن (بدون عبور Registratsiya1pirat در سایت).

در حال حاضر در مورد بازی خود را. بازی آنلاین 1pirat در جنوب توتون و تنباکو ساحل جزیره، جایی که شما پس از یک کشتی شکسته بودند آغاز می شود. در اینجا شما را به اطلاعات اولیه مورد نظر در مورد این بازی و همچنین دیدار با اولین حریف خود را، به موجب آن یادگیری برای مبارزه دریافت کنید. اگر شما در سطح اولیه می باشد هر گونه سوال، شما می توانید از مشاوران و مربیان به دنبال (کمک آنها صالح و قابل فهم توضیح نحوه شروع و ادامه سفر خود را در این بازی است که ...)

نخست دزدان دریایی آنلاین ارائه می دهد شخصیت خود را انتخاب کنید از انواع حرفه ها، این ماهیگیر، معدنچی، لاشخور، دزدان دریایی و کیمیاگر.

انتخاب حرفه ای فیشر (ابزار حرفه ای - میله)، شخصیت خود را به گرفتن ماهی، در حالی که کشیدن برخی از اقلام با ارزش ...

انتخاب حرفه ای از کارگران معدن (ابزار حرفه ای - کرک)، شخصیت خود را به معدن استخراج ...

مجموعه انتخاب حرفه ای (ابزار حرفه ای - Lukoshko و داسی شکل)، شخصیت خود را به قارچ جمع آوری ...

انتخاب حرفه دزدان دریایی، باور، آن را حرفه ای آسان نیست، شخصیت خود را باید به طور مداوم در جنگ شرکت کنند، برنده شدن و یا غرق کشتی های دشمن ...

انتخاب کیمیاگر حرفه ای (اقلام لازم - ملات معرف کتاب و کتیبه را با داشتن دستورالعمل)، شخصیت خود را به معجون های مختلف سحر و جادو آماده ...

1 بازی دزدان دریایی آنلاین است انواع مختلفی از همه چیز: زره، اسلحه و جواهرات. همه این چیزها را می توان در فروشگاه ها خریداری شده است.

زره -

است تمام است که می تواند بیش از قهرمان خود را برای دفاع از خود (کلاه، Bibs، شلوار و بیشتر) قرار داده، یک چیز بسیار مهم سپر و سپر است (که هیچ بخشی از شخصیت خود را محافظت)

سلاح - 6 نوع سلاح وجود دارد: چکش، تبر، شمشیر، چاقو، نیزه و Dubin.

طلا و جواهر - آنها حاوی قدرت های جادویی و اضافه کردن قدرت قهرمان، حیله گری و چاره جویی. این: کثافت، گوشواره و حلقه.

بازی 1pirat است طیف گسترده ای از طراحی خوب و وظایف جستجو برای که عملکرد، شخصیت خود را به تجربه به دست آورید، و انباشته شده به اندازه کافی پول، شما می توانید یک قایق و یا کشتی را خریداری کنید. این بازی دارای تعداد بسیار زیادی از هیولا های مختلف.

تجربه انباشته از قهرمان خود را 1pirat بازی آنلاین می تواند در میان مهارت های فیزیکی، در اختیار داشتن سحر و جادو، و داشتن سلاح از هر کلاس اختصاص دهند.

شما می توانید v1pirat خرید و فروش انواع کالا در بازار از جزیره در رسانه های خرده فروشی خصوصی بازی و.

در جزایر 5 بازی قرار گرفته است در ارتباط با یک شبکه، آرنا - محلی برای دعوا.

بازی بازی آنلاین 1pirat، شما می توانید یک متحد، که می تواند در اینجا و با آن پیدا مبارزه با دشمنان مشترک و یا هیولا به خصوص قوی استفاده کنید.

در igra1pirat آنلاین قبیله نقش ویژه ای که در بازی بسیار زیادی. قبیله می توانید قلعه ها و شهرک ها، و بسیاری چیزهای دیگر که به صورت جداگانه در دسترس نیست محاصره ...

بازی 1pirat دارای سیستم ارجاع که اجازه می دهد تا شما را به دوست خود به بازی، و شما آن را برای پاداش دریافت خواهید کرد.

برای نتیجه گیری این بررسی، باید اضافه کنم: بازی بسیار گسترده است و بسیاری جالب است. بنابراین، بدون اتلاف وقت، می آیند به igre1pirat ثبت نام و پیوستن به بازی!

فعال igra1pirat در انتظار شما!

 

بازی همچنین