آس افق حمله به مبارزه با

نام های جایگزین: آس افق حمله به مبارزه با

سیستم مورد نیاز:

پردازنده: 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو @ 2. 2 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 64 X2 5000 +

OOZU: 2GB

کارت گرافیک: 512 MB

فضای دیسک: 16 GB

آس حمله به مبارزه با افق - شبیه ساز حمل و نقل هوایی بازی، که همچنان سنت یکی از سبک سری طولانی مدت است. در آس حمله به مبارزه با افق آینده ای نه چندان دور به طور خاص در سال 2015 بازی. شخصیت از بازی، سرهنگ بیشاپ، رهبر یک اسکادران از نیروهای نظامی سازمان ملل متحد، انجام کار دیگری برای از بین بردن باند تندرو به نام "گردن کلفت" در دستورالعمل های نیروهای ترکیبی از نیروی هوایی روسیه و ناتو است. در طول پرواز بعدی، این هواپیما به نظر می رسد از هیچ جا، با یک دهان کوسه رنگ در هیئت مدیره او را می زند و اسقف مجبور به خارج، و در عین حال کوسه هواپیما یک دور طول می کشد و یک خلبان دفاع به حافظه سیستم. این داستان ممکن است هر کسی که مات و متحیر کردن، اما افق بازی آس حمله به مبارزه است نه چندان ساده است، و این کراوات - فقط یک رویا از شخصیت، اما واقعیت این است که یک خلبان شجاع مبارزه با شورشیان در جایی در شمال آفریقا، اما بسیاری از حوادث از آغاز رویای خود را خلبان زندگی واقعی تحقق یابد.

بازی

چند ساله بازی سری گذشته ادعا می دهد او به عنوان افتخار شبیه ساز پرواز، اما به نظر می رسد که آس حمله به مبارزه با افق و این لازم نیست. کنترل بازی آسان تر گرفتن ساخته شده است و تاکید اصلی این است که در پویایی و نه اصالت. به عنوان مثال، در آس حمله به مبارزه با هواپیما افق و یا خرید برخی از کیت فوق العاده بدن و یا سلاح است مشکلات بزرگ نیست، همه عمل می گیرد در طی یک درگیری عجیب و غریب، که در آن جنگ در کنار خلبانان روسیه و ناتو، و دشمن اصلی این گروه سازمان یافته جنایی از روسیه با نام وسیع "قاتل." با این حال، بازی آس افق حمله به مبارزه با اول از همه بخش هایی از این سری، که بر روی سیاره زمین برگزار می شود، نه در دنیای فانتزی با قاره های عجیب و غریب، اما در یک هواپیمای کمتر آشنا است. در آس حمله به مبارزه با افق شما می توانید بر روی هر هواپیما، ایجاد شده توسط نمونه های واقعی بازی و حتی حفظ نام و نام خانوادگی مدل، و همچنین هلیکوپتر نظامی آمریکا و یا روسی. A

آیا یک گام جدی در جهت شبیه سازی، که چند می توانست از سازندگان یکی از جالب ترین و سری کامپیوتر محبوب ترین در نوع آن انتظار می رود.

CRA

برای تحریک میل در میان طرفداران از آس حمله به مبارزه با افق خرید نسخه دیگر، توسعه دهندگان تعدادی از شگفتی جالب تولید کرده اند. جالب ترین آنها را از حالت کنترل CRA است. ماهیت این رژیم است که به ساده مبارزه با سیستم. بنابراین، اگر شما گرفتار دم از حریف خود را، که یک ریتم دیوانه شروع می شود wagging و بلند بی باک نوبت، بنابراین هدف در یک هدف در تمام مشکل امکان پذیر نمی باشد، و سپس فشار دادن دو دکمه، هواپیما خود را خواهد شد را به نامرئی "راهرو" پرتاب تکرار مسیر از هدف. آیا این با حالت autopilot اشتباه نیست، چرا که اگر شما از زمان به زمان نیست برای تنظیم مسیر پرواز خود را برای هدف قرار دادن، شما می توانید این "دالان" ترک، سازمان تنظیم مقررات ممکن است به طور خودکار خاموش کردن. نوآوری با سلامتی استقبال شد و به طور کامل به جنگ های چند نفره مهاجرت، اما نه همه بازیکنان در ترس از چنین کاری بود، و برای آنها در ویژگی های چند نفره ایجاد جنگ که در آن شما می توانید CRA استفاده نمی افزوده شد.

 

بازی همچنین