آس آنلاین

نام های جایگزین: آس آنلاین

آس بازی آنلاین شبیه ساز مبارزه با فضای آنلاین با گرافیک خوب و چشم انداز ترسیم عالی و حومه. آس بازی آنلاین به شما اجازه لذت بردن از انواع مانع از هواپیما های عجیب و غریب. انتخاب عظیمی از همه نوع "ابزارک" برای هواپیما برای راضی کردن حتی بازیکنان بیشتر خواستار. بازی آس آنلاین شما شروع به دانلود و نصب Zapuskatre Fogeym. در آس ثبت نام آنلاین انجام شده است تنها در صورتی شما نصب شده Zapuskatre. ثبت نام در آس آنلاین به دو روش: ثبت نام استاندارد در بازی آس آنلاین در مرحله اول شما نیاز به یک آدرس ایمیل که دسترسی شما را وارد کنید، وارد شش شماره از تصویر کلیک کنید و برای ایجاد یک حساب، یا شما می توانید حساب کاربری خود را در فیس بوک ثبت نام استفاده کنید، در Fogeyme. در مرحله دوم از ثبت نام شما نیاز به وارد کنید در Zapuskatre یک کد متشکل از چهار رقم و مطبوعات ارسال "را وارد کنید." در مرحله سوم است را وارد کنید و تایید رمز عبور خود را. در چهارم آس مرحله ثبت نام آنلاین ارائه می دهد شما مجوز و کاربر توافق نامه را مرور و دانلود و نصب این بازی بر روی کامپیوتر شما.

به منظور بازی بازی آس آنلاین شما نیاز به پیوستن به یکی از دو جناح که در یک رویارویی خشونت آمیز و فقط شما تصمیم می گیرید که به سمت شما ترجیح می دهید: دولت و یا مزدور. گام بعدی انتخاب بدنه، که توسط نامه های طبقه بندی شده است. بنابراین نوع بدنه به نظر می رسد مانند یک مخزن و می تواند از طریق زمین حرکت می کند. نوع محفظه B برای مبارزه در فاصله های بسیار دور طراحی شده است. کلاس محفظه و اجازه می دهد تا شما را به مبارزه بدون بارگذاری مجدد مدت زمان طولانی. کلاس محفظه M طراحی شده است برای تعمیر همسر کشتی. شایان ذکر است که این بازی بسیار متعادل در نیروهای، بنابراین شما می توانید این هواپیما در اصل که دوست دارید را انتخاب کنید.

هنگامی که شما با جناح تعریف و هواپیما می تواند پرواز و. کنترل هواپیما در این بازی است که نسبتا ساده است، و شما پس از چند ساعت از بازی به آن استفاده می شود، زمانی که شما می توانید دشمنان را در خیل را از بین ببرد و به طرز ماهرانه ای که dodging موشک های دشمن. بازی آس بازی آنلاین جالب است زیرا علاوه بر ابزار استاندارد شما نیاز به توسعه هواپیما و مهارت های خاص در بالون شما. آس آنلاین شما اجازه می دهد به نوبه خود هواپیما خود را در یک مخزن ضد گلوله و یا او را کشتی فوق العاده قدرتمند، بهبود آن را به عنوان مقدار تجربه می کنند. هر سطح جدید به شما اجازه استفاده از نوع جدید از ساختمان. علاوه بر این همه، آس بازی آنلاین اجازه می دهد تا شما را به بهبود ویژگی های استاندارد از فضاپیما در اختیار خود را: حمله، دفاع، سوخت، انرژی، سپر و روح و روان. در کوتاه مدت، شما یک محل به نوبه خود داشته باشد.

آس بازی آنلاین را می توان با دوستان گروه بندی می شوند، یک تیم از ملحق همفکر، به شرکت در مبارزه در عرصه، انجام مأموریت های فردی و گروهی. آس آنلاین ارائه می دهد بازیکن در انواع ماموریت، شما نیاز به حرکت به سطح بعدی. شایان ذکر است که بین پرواز شما باید گاهی اوقات به شهر برای دوباره پر کردن مهمات و یا بهبود برخی از جزئیات. لازم به ذکر است که شهرستان کاملا ضعیف از نظر توسعه دهندگان گرافیک به طور کامل در هماهنگی با تصاویر روشن و قابل توجه از ارتش کار می کرد، و نه، اما حتی این واقعیت را می کند تصویر کلی خراب نکند.

آس آنلاین خواهد طرفداران این ژانر لطفا، چرا که در زمان ما بسیار آسان است برای پیدا کردن یک شبیه ساز آنلاین خوب نیست. roars و موتور، هواپیما خود را منتظر است را برای شما بر روی باند فرودگاه. برو جلو، آن آس آنلاین بازی است!

 

بازی همچنین