سن کونن - Hyborian ماجراهای

نام های جایگزین: سن از کونن، کانن عصر

بازی آنلاین سن کونن - Hyborian ماجراهای اجازه خواهد داد که شما را به شیرجه رفتن به جهان باستان پر از پازل و ماجراجویی، به عنوان عمل در بازی می گیرد برخی از زمان پس از الحاق کونن. یکی از ویژگی های متمایز از سن کونن - Hyborian ماجراهای آنلاین، از دیگر بازی های آنلاین در سبک MMORPG این واقعیت است که بازی آنلاین شما فقط می توانید از اتمام دوره آموزشی، و پس از ملاقات با کونن خود را برای رسیدن به سطح 20 کاراکتر است. قبل از اینکه شما شروع به بازی بازی سن کونن - Hyborian ماجراهای آنلاین شما را مجبور به ثبت نام در سایت و خرید بازی. تاریخ در بازی سن کونن - Hyborian ماجراهای بسیار پیچیده نیست. انتخاب بر روی زبانه صفحه اصلی خرید بازی سن کونن - Hyborian ماجراهای آنلاین، کلیک بر روی دکمه خرید بازی آنلاین. قبل از ما پنجره ثبت نام ظاهر می شود. برای ثبت نام شما نیاز به پر کردن در اطلاعات شخصی شما: نام کاربری منحصر به فرد، رمز عبور، ایمیل را وارد کنید و به عنوان خوانده شده سیاست و استفاده از توافقنامه مجوز داده های شخصی با کاربر نهایی، اگر می خواهید به ثبت نام برای پیشنهادات ویژه از Funcom کلیک کنید و ثبت نام کنید. Hyborian ماجراهای، که در آن شما باید با کلیک بر روی لینک به دانلود نرم افزار کلاینت برای سن کونن - - Hyborian ماجراهای بازی آنلاین بعدی ما را به صفحه دوم ثبت نام از سن کونن دریافت کنید. از این صفحه شما می توانید به حساب کاربری خود را با کلیک کردن بر روی دکمه مربوطه وارد شوید. در سن کونن - ثبت نام Hyborian ماجراهای به پایان می رسد نصب سرویس گیرنده بازی.

قبل از اینکه شما شروع به بازی آنلاین بازی سن کونن - Hyborian ماجراهای شما برای انتخاب یک قهرمان. در این بازی، تمام نژادها - انسان، هیچ الف ها و اورک ها وجود دارد. بازی آنلاین سن کونن شما اجازه می دهد برای انتخاب یک شخصیت از akvilonets نژاد های موجود، تاریک و یا stigiets. انتخاب نژاد را ترک علامت آن نه تنها در ظاهر شخصیت، بلکه در کلاس های در دسترس است. این بازی اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک تصویر منحصر به فرد از شخصیت، و جدا از انتخاب استاندارد از تنظیمات در سن کونن فرصت برای اضافه کردن یک زن و شوهر از زخم، تتو و یا شکستن بینی خود شما داشته باشد. بازی شخصیت خود را برده، که در یک کشتی که در آشپزخانه بود، و پس از، از دست دادن حافظه شروع می شود. قبل از اینکه به حالت چند نفره از بازی، شما باید بازی سن کونن - Hyborian ماجراهای در حالت تک کاربر، شما و شخصیت خود را به جهان اطراف آنها را معرفی کرد، انجام چند ماموریت و حتی برنده شدن یک گله ای از میمون ها. تمام مکان های که در آن شما باید برای تکمیل ماموریت به سن کونن - Hyborian ماجراهای مشخص شده را بر روی نقشه، اجازه می دهد برای گیم پلی سریع تر، و لذت بردن از داستان.

توجه ویژه در سن کونن - Hyborian ماجراهای سزاوار مبارزه با سیستم. این بازی شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید دقیقا همان جایی که برای حمله به شخصیت: به جلو، به سمت چپ و یا سیستم دسته کوچک موسیقی جاز راست و کارشناسی ارشد (سری از حملات در مناطق خاص، که در برخی موارد شامل پنج ترکیب). Meslin دسته کوچک موسیقی جاز پانچ به منظور کشنده را ثابت کرد، پس از آن قهرمان خود را، اگر او یک شعبده باز نه انجام مرگ و میر های دیدنی و جذاب با پاشیده خون بر روی صفحه نمایش. شخصیت های بازی، و همچنین به عنوان هیولا، واحد رزمی را می توان به حملات جداگانه است که اثر این حمله را کاهش می دهد قرار داده است.

پس از رسیدن به سطح 40 شخصیت را در بازی، او می شود فرصتی را برای مبارزه سوار بر اسب، کرگدن و ماموت، که به کمک قهرمان برای مبارزه در مبارزه با.

-

در سن کونن Hyborian ماجراهای شما می توانید در سه نوع سرور های بازی: - جنگ در مقیاس بزرگ بین قبیله، sieges قلعه، PVE - PvP است اجازه می دهد تا بازیکن را به حمله تنها در مناطق مرزی و فرهنگ PVP - اجازه برای حمله به نژادهای دیگر که در آن هر چیزی.

در جنگ در سن کونن شما می توانید یک صنعتگر حرفه ای به عنوان نمایش صلح آمیز صنایع دستی نقش مهمی در توسعه اقتصادی بازی را انتخاب کنید.

بازی آنلاین سن کونن - Hyborian ماجراهای همه طرفداران این ژانر تحت تاثیر قرار دادن MMORPG است، و گرافیک عالی و داستان هیجان انگیز با شما در سر خواهد پوسته خارجی خود را به تاخیر بیاندازد.

 

بازی همچنین