سن کونن: ظهور Godslayer

نام های جایگزین: سن کونن: ظهور Godslayer

بالا آمدن بازی از Godslayer - برای اولین بار علاوه بر چند نفره نقش بازی بازی سن کونن، که در حال حاضر محبوب در میان کاربران تبدیل شده است. توسعه دهنده پروژه - شرکت Funcom. سازندگان می خواستند برای ایجاد یک جهان راحت مجازی، که سرگرم کننده به صرف ساعات فراغت خود خواهد بود، و کاربران که می توانند بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد تعجب. مجموعه مقالات شرکت، باطل نبودند، قبل از اینکه شما با حوادث هیجان انگیز، متنوع، رنگارنگ، پویا، جایگزین و جنگ PvP است هیجان انگیز است جهان پر شده است. شما به یک گستره مرموز از کارخانه های عجیب و غریب به نام Khitai منتقل می شود. در اینجا، شما خود را در فضای عطر و طعم مناسب شرقی پیدا کنید. پس از عبور Tortage با شروع از مناطق، قادر به رفتن به سرزمین های جدید خواهد بود. همه شما باید کاپیتان تایید. صعود روی کشتی به سفر اگر شما او را یک بلیط خرید و یا استخدام یک نگهبان امنیتی است. به هر حال، اگر شما به عنوان نگهبان بادبان، انتظار می رود در جاده ها و کارهای غیر منتظره ای است که باید برای مقابله با. پله در زمین جامد، شما خود را در بیابان پیدا کنید. این محل که در طوفان شن رخ می دهد و کاملا به میل و علاقه احساس باند عشایری است. در آسمان می بینید دیوار بزرگ Khitan، اما هنوز هم باید دریافت کنید. چگونه می توانم به شما این شروع کنم؟ و به یاد داشته باشید، این بازی فقط از آغاز تا سریع نیست، در کل گیم پلی پر از حوادث گیج کننده!

دانلود سن از کانن : افزایش از [ _2_] Godslayer شما قادر خواهد بود تا اگر کامپیوتر شما با سیستم های زیر مورد نیاز است:. پنتیوم پردازنده IV 3 گیگاهرتز، با DirectX پشتیبانی 10 سیستم عامل ویندوز XP / ویستا. کارت گرافیک با 128 MB و 1 GB از RAM. سن از کانن : افزایش از [ _2_] Godslayer نسخه روسی - فرصت های جدید، بهبود یک حساب کاربری موجود، بازی اصلی، به علاوه دسترسی به اصلاح، عدم وجود عیوب قبلی گیم پلی. برای لذت بردن از این بازی های مخاطره آمیز، با گرافیک زیبا و پیاده سازی واقع بینانه از وقایع بازی، شما باید به خرید سن از کانن : [ _7_] افزایش از Godslayer . بله، علاوه بر این از پرداخت، اما بر این باورند که آن پول را صرف توجیه!

شروع سن از کانن : افزایش از [ _2_] بازی Godslayer ، شما قادر خواهد بود تا در خط با چه بیشتر جذاب برای شما توسعه باشد. سیستم توسعه جایگزین اجازه می دهد تا unikalizirovat شخصیت خود را. فقط تصور کنید - شما هیچ کس دیگری خواهد بود! شروع تازه کار بی تجربه و در نهایت تبدیل شدن به یک مبارز طبقه بالا - خوب، که ممکن است جذاب به کسانی که جاه طلبی است از لبه شلاق؟ نمایش دیگر چیزی است که شما قادر به استفاده از علاوه بر جدید!

شروع جنگ خود را توسعه. جهانی را که قطعه قطعه جناح های مختلف، هر کدام با هدف خود را دارند. به عنوان مثال، زرشکی دایره وحشت همه ساکنان امپراطوری، چرا که هیچ کس نمی داند چه خواهد شد بیرون انداختن این جادوگران در لحظه بعد، آخرین لژیون، تحت فرماندهی ژنرال حریص است و با وسواس چگونه به محافظت از دیوار بزرگ، و شکننده تیغه - جز به عنوان یک قاتل حرفه ای است که بی سر و صدا و حرفه ای می توانند به کار گیرند. این بازی دارای عنوان بسیاری از 10 کسری. و را انتخاب کنید در سمت شما می خواهید به مبارزه با شما می توانید خودتان. کسانی که به نظر شما ارزشمند تاریخ و پیگیری اهداف مشترک، فراموش کردن نیست به مراقبت از حرفه ای شخصی است.

بازی سن از کانن - افزایش از [ _2_] Godslayer شما ارائه می دهد بسیاری از شغل های جالب، ملاقات با هیولا و کارفرمایان جدید، توانایی به اهلی از جمله حیوانات naezdnyh قبلا در دسترس نیست مثل ببر و گرگ. شرکت در جنگ در جنگهای متعدد، شما تجربه انباشته و دریافت پاداش از موارد مفید است. انقلاب صورت گرفت و نیز نسبتا تجهیزات. در حال حاضر این بازیکن انتخاب واقعا شایسته، اما انگیزه هنوز هم کافی را به شانس به امید به دست آوردن چیزهای کوچک حماسی به غار بروید. به هر حال، بیشتر به جلو حرکت کند، سخت تر از آن می شود، بلکه جوایز، به ترتیب احترام.

دریافت کلید فعال سازی زمان برای شروع بازی برای از دست دادن ندارد سن از کانن : افزایش از Godslayer . و پس از آن قبل از اینکه شما هرگز سوال خواهد چه کاری انجام دهید در اوقات فراغت خود. شما به دنبال به بازگشت به بازی جهان، چرا که در اینجا می توانید یک مقدار باور نکردنی از احساسات مثبت را دریافت کنید! موفق باشید!

 

بازی همچنین