سن از خشم

نام های جایگزین: سن از خشم

سن از بازی خشم به طور خاص برای آیفون و آی پد طراحی شده - تکنولوژی مدرن، کار بر اساس سیستم عامل IOS. این پروژه در مورد علاقه بسیاری از علاقهمندان به بازی سبک استراتژیک اجرا شد و شامل عناصر از PVP. این بازی مناسب فقط برای کسانی که می تواند زندگی من بدون جنگ بازی فانتزی تصور نمی باشد. این نرم افزار - بهترین راه برای صرف یک یا دو دقیقه در راه به کار، ایستادن در صف در زمان استراحت یا قهوه در محل کار. گرافیک رنگی، رابط کاربری ساده و قابل دسترس، گیم پلی مناسب و معقول - همه این است که بهترین سن مشخص از خشم است.

سن از خشم آنلاین - فرصت بزرگ را به مانند یک جنگ سالار واقعی قدرتمند مبارزه برای افتخار و آزادی پادشاهی خود را احساس می کنم. شما می توانید ارتش منحصر به فرد خود را که شامل قوی ترین و شجاع ترین شوالیه ساخت. پس از همه، تنها رزمندگان شجاع، مانند شما، قادر به برنده شدن و رسیدن به تمامی اهداف.

برای شروع بازی، باید دانلود و نصب آن را به شما اپل دستگاه. برای نصب سن از خشم نیاز به ثبت نام با این تفاوت که فقط در AppStore. شما نیاز به وارد کنید قبلا بر روی تلفن خود و یا قرص تنظیم، و بعد از چند ثانیه بازی در حال حاضر نصب و به قدمت باز خواهد بود.

پروژه اجازه می دهد تا به تیم. اگر دوستان شما در بازی سن از خشم آنلاین، به اشتراک گذاشتن خلق و خو و ایده های خود را، و سپس شما فقط برای هر یک از دیگر ساخته شده است (خوب، برای یک تیم تا به دقت). شما می توانید برای چند ثانیه به ایجاد قبیله خود، او و دوستان همفکر دعوت به ادامه مبارزه با هم با دشمنان. در این حالت اگر شما هنوز هم احساس می کنید که لشکرکشی شخص غیر روحانی در واقع، و آماده هستند تا حکومت یک ارتش نیست، شما قادر به تمرین و کسب تجربه در ارتش، پیوستن به یکی از قبایل موجود باشد. به طور خلاصه، شما به سادگی حوصله یک بار - ارتباط با دوستان موجود و در حال ظهور شما را فورا به تاخیر می اندازد، اما این ایده به طور کلی اجازه می دهد در حالی که ساعت به برقراری ارتباط در پیاده سازی و توسعه استراتژی های مختلف.

بازی سن از خشم شما می شود مطالعه خواهد کرد (و با آن، ایجاد یک جدید) داستان یک برخورد نظامی بین ساکنان زمین و Vozrdivshihsya ساکنان تهاجمی فکر منطقه از جهان است. این جنگ به طول انجامید بیش از سی سال، و امروز نتیجه آن به طور کامل در شما و تیم شما بستگی دارد. تنها بازیکنان انتخابی در دسترس خواهد بود چند مسابقه شخصیت اصلی است:

1. بشر.

2. الف.

3. Gnomish.

با وجود استقلال خود را، تمام نژادها به حال به اتحاد در برابر دشمن. تلاش های مشترک و در نهایت اجازه نفس راحتی کشیدند - شر، شکست خورد. با این حال، شادی از پیروزی به طول انجامید بسیار طولانی - پس از یک درگیری کوتاه mezhdurasovye آتش بس نظامی شعله ور با قدرت تازه. چه همه از این می شود؟ بدانید زمانی که شما شروع به بازی سن از خشم! عجله کن و آن را دانلود کنید و در مورد این بازی پیدا کردن دوستان بگویید.

 

بازی همچنین