WAR

نام های جایگزین: جنگ I

A. WAR آنلاین - آن را به چند نفره رایگان نقش بازی کردن بازی در سبک داستان های علمی تخیلی ایجاد شده توسط توسعه دهندگان است.

آنلاین بازی A. WAR به قدرت خواسته های بالا کامپیوتر شما را افزایش نمی دهد. شما نیاز به اتصال به اینترنت و مرورگر وب است. توسعه دهندگان توصیه با استفاده از موزیلا فایرفاکس است. مرورگر باید کوکی ها را قبول، و آن را باید فعال شود جاوا اسکریپت.

تاریخ در بازی A. WAR به اندازه کافی ساده است. شما نیاز به نام ای است که می خواهد در این بازی، رمز عبور، آدرس ایمیل دانم را وارد کنید. ثبت نام A. WAR از شما خواهد خواست برای انتخاب جنسیت شخصیت خود را (ممکن است از شما متفاوت باشد)، و با لحاظ این مورد به توافق برسند. علاوه بر این، شما می توانید یکی از چندین جهان را انتخاب کنید.

وقتی که شما این بازی را بازی A. WAR آنلاین، شخصیت خود را به ویژگی های خاصی که در بازی به نام "آمار" این ویژگی

- چابکی (به عنوان مثال، چگونه از حملات شما فرار)

- دقت (به عنوان مثال، چگونه درست شما را به دشمن دریافت)

- سرعت (تعداد ضربان در واحد زمان)

- سخت شدن (افزایش زره و antiskorostyu است)

- استقامت (چقدر شما می توانید در مبارزه آخرین).

در ابتدای بازی شما چهار کردیت که شما می توانید در بهبود عملکرد خود را صرف داده می شود. توانایی های خود را با افزایش سطح رشد خواهد کرد. سطح بسته به تجربه تایپ مالیده که هنگامی که شما این بازی را بازی آنلاین A. WAR، شما هر دو در دریافت مبارزه یک در یک، و یا در زمان حمله تنها، انجام بعضی از کار.

A. WAR بازی آنلاین دارای یک ویژگی جالب به نام نبرد ایمنی. بعد از جنگ، یکی در یکی از شخصیت خود را از حملات برای یک ساعت بی خطر است. در این زمان شما می توانید در توسعه خود را صرف. بعد از هر نبرد شما نیاز به حفظ سلامتی خود، و در اینجا، هنگامی که شما تنها با شروع به بازی A. WAR، شما استفاده کرده اند - تا و از جمله سطح سوم شما می توانید آن را به صورت رایگان در بیمارستان انجام دهد. سپس به چنگال از مواد دارویی است.

بعد از یک حمله موفق کسی که می خواهد پول اضافی داشته باشد، و آنها می توانند سهام تا در کارهای مختلف، که پس از آن هم می تواند استفاده و یا فروش مازاد در بازار است. بازار توسط بسیاری از بازیکنان لذت می برد به خاطر آن است که سود آور تر از خرید چیز را از معامله گر - یک شخصیت کامپیوتری.

به منظور A. WAR بازی و توسعه، به اجرای دستورالعمل ها که به دولت نظامی داده شده لازم است. از ساده به پیچیده - شما می توانید سطح دشواری سفارش خود را انتخاب کنید. آیا شما برای اجرای آن لازم است به چند حمله خواهد بود، و شاید برای یکی به اندازه کافی. یکی از جهت آن است که در طول 10 دقیقه اجرا می شود. برای اجرای این منظور، بسته به سطح آن از پیچیدگی، شما می توانید

- پول

- الماس

- نشانه های اسرار آمیز (برای خرید از چیزهایی خاص در یک فروشگاه مرموز)

- مشاهیر امتیاز

- آثار

- چیزهایی که.

علاوه بر این، شما آپارتمان خود را داشته باشد، که در آن امکان پذیر خواهد بود برای تغییر مبلمان، و به شما که نیروی زندگی بهبود می یابند.

جامعه بازی از بازیکنان، متحد شده توسط یک هدف مشترک -

شروع از سطح 7 شما قادر خواهید بود برای پیوستن به قبیله خواهد بود.

بازی A. WAR آنلاین است یکی دیگر از ویژگی - در حالی که شما آنلاین دور، شخصیت خود را می توانید در بورس کار می کنند و برای آن پرداخت.

A. ثبت نام WAR شما را به این سیاره Meador، که منجر خواهد با هوش و ربات مصنوعی قدرتمند و خود در حال توسعه آمده است.

ساسکاتون انجام شده بر روی چندین سرور

- چهار روسیه

- یکی از بین المللی است.

ثابت کنیم که شما را به بهترین جنگنده جنگ با ماشین آلات شورش کامپیوتر قدرتمند تعلق دارند!

 

بازی همچنین