Aika آنلاین

نام های جایگزین: آیک زنده

بازی آنلاین Aika - آن، در مقیاس بزرگ بازی MMORPG توسعه سیستم PVP جالب است که به شما اجازه شرکت در جنگ در مقیاس بزرگ که در آن شما ممکن است هزار بازیکن در هر طرف شرکت است. Aika بازیکنان بازی آنلاین بسیار برای ساده برای استفاده و زیبا و رابط، سابقه خوبی توسعه یافته جهان در نظر گرفته. در این بازی شما خواهد شد بسیاری از چیزهای جالب پیدا کردن: از انقلاب، محاصره قلعه دشمن، و مبارزه برای گنج شخص دیگری. به منظور بازی Aika آنلاین فقط نیاز به ثبت نام و مشتری است که فقط 32 مگابایت دانلود کنید.

بر روی دکمه ثبت نام، که در سمت چپ صفحه اصلی قرار دارد کلیک کنید و تب به همین نام را فشار دهید:

تاریخ در بازی Aika آنلاین ساده است. در Aika ثبت نام آنلاین شما آدرس ایمیل خود را وارد کنید، رمز عبور اختراع، به عنوان خوانده شده و مورد کاربر شرایط و شما بر روی دکمه ثبت نام را فشار دهید. از طریق یک شبکه اجتماعی Vkontakte - Aika آنلاین ثبت نام را می توان در راه های مختلف انجام می شود. در این مورد، کاربرد آن GameNet دسترسی به اطلاعات عمومی در مشخصات خود را در هر زمان بپرسید. بعد از ثبت نام موفقیت آمیز، شما را به تب، که در آن شما خواهد شد باعث به دانلود نرم افزار کلاینت بازی بروید. بعد شما باید از طریق یک فرایند ساده نصب مشتری Aika آنلاین، که چند دقیقه طول می کشد بروید.

بازی بازی Aika آنلاین فقط بر روی سرور جهان امکان پذیر است. بعد، ما یکی از پنج کشور بازی، که هر کدام در یک منطقه جداگانه قرار دارد را انتخاب کنید. بنابراین Imber - آن رزمندگان، Keront - یک ملت از معامله گران، Therion اشاره به دموکرات ها، برای شهروندان Akris روح سرکش معمولی و میل به استقلال، جمعیت FLAMMA برای رسیدن به هدف با استفاده از ترفندهای مختلف. روبروی محبوب ترین کشور شما می توانید یک تاج کوچک را ببینید. باید همچنین حالت بازی PVP یا PVE را انتخاب کنید. انتخاب حالت PVP حمله دیگر شخصیت های بازی را قادر می سازد. پس از تعریف ملت و بازی حالت، یکی از شش در حال حاضر پیشنهاد شخصیت بازی را انتخاب کنید، در نتیجه تعیین آینده خود را در بازی. جنگجو متخصص در هنر مبارزه با نزدیک، پهلوان با استفاده از سحر و جادو سفید، جادو می تواند به اعتصاب حیاتی دشمن کنید، priestess می تواند دیگر bafnut درمان و یا، در صورت لزوم، استفاده از فلش در سلاح های گرم سنگین جنگ در محدوده زمانی معین و pistoler برخوردار اسلحه در فواصل کوتاه تر.

Aika بازی آنلاین سنتی برای این نوع از روند بازی است - تسطیح انواع روش های، و خرید اسلحه و زره پوش. شایان ذکر است که این بازی فقط مهارت را از اساتید در شهر شما و نه به طور خودکار افزایش یافته است. شما نیاز دارید که ماموریت های مختلف، کشتن هیولا، جمع آوری از آنها کاهش یافته است و فروش آنها را چیز. در Aika آنلاین می تواند یک گروه هم فکر جمع آوری و رفتن در حملات در زندان، و شخصیت خود را پس از رسیدن به سطح 45، شما می توانید با دوستان از ملت خود را در حمله به کشور دیگری بروید. اگر شما برنده شوید، شما می توانید تبدیل به صاحب شی ء های مختلف است که می تواند برای پاداش بازخرید.

بازی برای بازی آنلاین Aika شما خسته نمی شد، توسعه دهندگان نشان می دهد شما یک کمکی بالدار - بحث. برای این کار، شما باید برای انجام یک تلاش خاص است. بعد، این عنصر را برای بررسی از پمپ های موجود خود را به صورت موازی با شخصیت او به را انتخاب کنید. بعد از سطح 40، شما قادر خواهید بود برای خرید یک کوه خواهد بود. همه بازی lakatsiyah Aika آنلاین شخصیت های است که می تواند شما را از بازی قبل از رفتن به یک مکان خاص نگه دارید وجود دارد. در Aika آنلاین بازی خواهم برای کسانی که درک جوک، طنز و نبرد بازی کند. اسباب بازی بسیار پر مشغله بود و نمی خواهد اجازه شما و دوستان شما حوصله کنید.

 

بازی همچنین