آنلاین Aion

نام های جایگزین: آنلاین Aion

بازی آنلاین Aion: برج از ابدیت - چند نفره آنلاین بازی است که می تواند هر دو بر روی زمین و در هوا ایجاد می شود. سازندگان Aion: برج از ابدیت آنلاین ترکیب بازی و تبار 2، بنابراین یک دنیای تازه و فوق العاده زیبا ایجاد. بازی می گیرد در Atreia - یک جهان یک بار متحد، بلکه به عنوان یک نتیجه از تحولات مختلف، به دو نژاد تقسیم می شوند: Elyos و Asmodians، مخالفت و Balaur. تاریخ در بازی Aion: برج از ابدیت است کمی متفاوت از استاندارد. در ابتدا شما نیاز به دانلود تب فایل های مشتری بازی و اجرای آن را در راه اندازی کامپیوتر شما. در ابتدا شما نیاز به خواندن توافقنامه مجوز، و پس از تکمیل ثبت نام ساده است. Aion: برج از ابدیت چک استاندارد درخواست داده: آدرس ایمیل، نام کاربری و رمز عبور. پس از فشار دادن Aion جنگل ثبت نام: برج از ابدیت آماده برای استفاده است. بازی آنلاین Aion جنگل بازی: این برج از ابدیت شما برای انتخاب یک شخصیت. ایجاد یک شخصیت در یک بازی، بدون در نظر گرفتن نژاد، به نمایندگی از چهار مدرسه (رزمندگان، ماگس، کشیش و پیشاهنگان)، و در هر مدرسه دو کلاس وجود دارد. بنابراین، در ایجاد شخصیت را در بازی Aion: برج از ابدیت آنلاین جذاب. توسعه تفصیلی از چیزهای کوچک است که می تواند یک شخصیت به ظاهر منحصر به فرد به مرحله انتخاب بی تفاوت حتی یک frequenter از MMORPG، و این فرصت را به بازی با اندازه شخصیت شما خواهد شد برای مدت طولانی به یاد ترک نمی کند. نوشته اصلی در بازی Aion: برج از ابدیت آنلاین شما انتخاب می کنید از کلاس شخصیت، بسته به جهتی که شما برنامه ای برای توسعه آن. ویژگی های اصلی یک جنگجو هستند که قدرت و استقامت. جنگجو در توسعه بیشتر می توانید یک گلادیاتور یا سرپرست می شوند. Mage را کاملا آسیب پذیر است، اما در همان زمان یک حمله بزرگ بالقوه است. مگه می توانید یک شعبده باز یا کاستور است. کشیش یک شخصیت حمایت در میدان جنگ است. رسیدن به اوج خود، کشیش می توانید یک شفا دهنده و یا شعبده باز می شود. پیشآهنگی یک قاتل باهوش و سریع با یک حمله قوی و مهارت های دفاعی ضعیف است. دیده بان می تواند در هر دو قاتل سوی توسعه.

تعریف شخصیت ما را انتخاب کنید که به بازی: برای Elyos نور و یا Asmodian در تاریکی. مسابقه سوم - Balaur است یک بازی نیست. از شش تخصص های ارائه شده (ساخت اسلحه و زره پوش، کیمیاگری، پخت و پز، خیاط و هنرمند) شخصیت می تواند تمام شش توسعه است، اما فراموش نکنید که به عنوان آنجا که ممکن است به توسعه بیش از دو حرفه بعید است.

Aion: برج از بازی آنلاین تا ابد اجازه می دهد تا شخصیت بدست می آورد بال رسیدن به سطح دوازدهم. این ارزش به خاطر سپردن این است که نه فقط برای مدت زمان طولانی پرواز کند، و این مهارت باید به توسعه یک مهارت خاص و بال پمپ. بازی Aion: برج از ابدیت آنلاین تعجب به عنوان پرواز به شما این فرصت برای جمع آوری انواع مصنوعات که در بالای ابرها پنهان ارائه، و می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا به فروش می رسد، و همچنین به عنوان فرصتی برای انجام یک قسمت از جنگ در هوا و در صورت لزوم برای فرار از Balaur بال یک بخش غیر قابل تعویض. پس از رسیدن به سطح 25 شخصیت در Aion: برج بازی ابدیت بسیار جالب تر می شود. از این لحظه به شخصیت بازی خود را مجاز به شرکت در جنگ PvP است بین مردم واقعی در محل پرتگاه، که در آن برای کشتن شخصیت شما در کسب امتیاز مغاک، که برای آن در آینده ممکن است به خرید چیزهای جالب.

بازی Aion: برج از ابدیت خواهد به همه طرفداران MMORPG تجدید نظر شود. بازی قطاری از زیبایی خود، و پس از تجربه جنگ در هوا، زمانی که شما می توانید در برابر دشمن در قلب پرواز گرم و نور می شود، و من می خواهم چند بار به تکرار شاهکار.

 

بازی همچنین