هوا درگیری ها: اقیانوس آرام حامل. آسا اقیانوس آرام

نام های جایگزین: هوا درگیری ها: اقیانوس آرام حامل. آسا اقیانوس آرام

پردازنده: 2 هسته اینتل اواز یا موسیقی دو @ 2. 0 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

ویدئو: 256 MB

فضای دیسک: 2 GB

هوا درگیری ها: اقیانوس آرام حمل - بخش دیگری از کامپیوتر با عناصر بازی پرواز هواپیما شبیه سازی از جنگ جهانی دوم. بازی هوایی درگیری: حمل و اقیانوس آرام، در روسیه به عنوان مطلب از اقیانوس آرام شناخته شده ما را به جلوی جنگ بین نیروهای آمریکایی و ژاپنی در گستره اقیانوس آرام. بازی مطلب از اقیانوس آرام سرچشمه، به عنوان در خلیج مروارید، بهتر است به عنوان پرل هاربر، که در آن، پس از حمله هواپیمای ژاپنی به یکی از بزرگترین پایگاه نیروی دریایی در ایالات متحده، آمریکایی ها مجبور شدند برای پیوستن به در درگیری های نظامی در سطح جهانی شناخته شده است انتظار می رود. نیروهای آرام آمریکایی گرفتار شده بودند گارد، اما کمی از آسیب های جدی oklemavshis هنوز هم قادر به پیدا کردن ذخایر و به یک پاسخ نقل هوایی سلطنتی کافی است. مضطرب در مورد این روز و به ما بگویید درگیری هوایی: اقیانوس آرام حمل 2012، یک بازی که در آن شما می توانید آزادانه در نمونه معروف از هواپیما نه تنها در آمریکا، بلکه در ژاپن پرواز.

بازی

تشکر ها بازی های آنلاین بخش مدیریت در درگیری های هوایی: اقیانوس آرام حمل 2012 طول می کشد زمان زیادی را تسلط بر آن. آسا اقیانوس آرام خواهد بالدار قاتل پرواز خود را تنها با یک موس حرکت که مسئول جهت پرواز خواهد بود مدیریت، و دو دکمه خواهد اسلحه و بمب مسئول دامپینگ استفاده کنید. در طول چند ماموریت بازیکن در بازی هوایی درگیری: حامل اقیانوس آرام هیچ وقت برای دیدار با نیروهای دشمن در نبردهای هوایی و یا پرواز در پرواز سطح پایین، فرودگاه بمب و کشتی های دشمن داشته باشد. فقط یک بازی هوایی درگیری: حامل اقیانوس آرام ارائه می دهد سه نوع مختلف از تکنولوژی هوا - سریع و جنگنده سبک، بمب افکن اژدر برای مبارزه با اهداف سطحی و بمب افکن شیرجه رفتن به فرودگاه و بنادر بمب. است در نقش یک مدل ساده، که در آن بازیکن تعلق خواهد تجربه ماموریت تلاش برای او در دوم موجود برای هواپیما استتار غیر معمول خود و یا یک زن و شوهر از اسلحه های جدید خواهد بود وجود دارد. بازی مطلب از اقیانوس آرام است و یک بخش استراتژیک، که در آن بازیکن می تواند یک اسکادران کل هواپیما در یک بار در پیشبرد شده توسط هر یک از آنها برای سلاح در طول جنگ از یک هواپیما را به دیگری کنترل و. سوئیچ می تواند به شما کمک کند، اگر در مورد مخاصمات فعال می مهمات خسته. جایگزینی هواپیما، شما را در کسب و کار و کامپیوتر دستیار در این زمان خواهد بود زمان به پرواز به فرودگاه بخش بعدی از مهمات برای اسلحه خود را پردازنده داشته باشد.

ظاهر و بازی های شبکه

انجام ماموریت برای از بین بردن تاخت و تاز دشمن تجهیزات زیر آب و یا هوایی و اهداف زمینی بمب گذاری، خواهد شد رقیق ظاهر بسیار جذاب است. گزینه های بازی یک لیست گسترده ای از گزینه ها، به طوری که شما می توانید در صورت درخواست برای خودتان فقط یک جشن برای چشم ترتیب. پس از تکمیل تمام وظایف تک بازیکن مبارزات انتخاباتی راه خود را به جنگ، که در آن "ادامه ضیافت" در دسترس تمام کارت در تک بازیکن حالت کمپین جنگ در جنگهای متعدد شبکه اجرا خواهد شد.

 

بازی همچنین