درگیری هوایی: راز جنگ

نام های جایگزین: درگیری هوایی: راز جنگ

پردازشگر: اینتل پنتیوم 4 @ 1. 6 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon XP 1600 +

RAM: 1 GB

ویدئو: 256 MB

فضای دیسک: 4. 5 GB

درگیری هوایی: راز جنگ - یکی از قسمت های معروف حمل و نقل هوایی بازی با یک شیب کوچک در محوطه جریمه شد. در این زمان، از نویسندگان تصمیم به انجام بازیهای ما، برای لحظات تاریخی نامعلومی از حمل و نقل هوایی جهان، که اکثر آنها برگزار خواهد شد در جبهه های جنگ جهانی دوم به آسمان توبروک، آذربایجان و یوگسلاوی را، و همچنین. بازی هوایی درگیری ها: راز جنگ و شخصیت شگفت آور، و یا به جای قهرمان. دختر شکننده در طول بازی خواهد کرد این هواپیما کشنده ترین اواسط قرن 20 را مدیریت کند. و مقاومت در برابر خلبان شجاع با تماس دیدی خواهد شد مطلب بسیار شدید Lyuftvafe و نیروی هوایی شوروی. همه در بازی هوایی درگیری: جنگ های مخفی 2011 هفت مبارزات بازی نامربوط، که هر کدام دارای چندین ماموریت. پس از عبور از هر مبارزه ما یک وقفه زمانی خاص به صبر کنید، زمانی که بازی ما را در طول جنگ جهانی اول، تلنگر، و قهرمان بسیاری از این سفرها در گذشته تبدیل خواهد شد به پدر شخصیت و به تدریج یاد می گیریم از تاریخ ناپدید شدن خلبان شجاع، به طور همزمان تسلط پرواز در هواپیما تخته سه لا. پرواز به مسایل مربوط به آثار پس از مبارزان قایق های تندرو در جنگ جهانی دوم بسیار متضاد نگاه خواهد کرد، اما آنها را لمس خاص و ارائه اتصال به هم.

بازیکن در مبارزات انتخاباتی

بازی درگیری هوایی: راز جنگ، و نه مبارزات انتخاباتی تکنفره آن، و همچنین هر گونه شبیه ساز است پر از طیف گسترده ای از مناظر نیست. با این حال، این حذف، در تمام بازی های این سبک، توسعه دهندگان از هوا مناقشات: جنگ های راز تصمیم گرفت با استفاده از یک آرایه وسیعی از این کارها. هر کدام از این هواپیما در درگیری هوایی: راز جنگ 2011 یک مجموعه استاندارد از سلاح، که شامل مسلسل، بمب و موشک را دارند. هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود، اسلحه تمایل به افروختن، به طوری که شلیک بی نهایت ممکن است به خروج از سیستم سلاح و تکمیل سریع تر از مهمات شود، موشک بسیار دقیق هستند، و برای یادگیری از بمب brasyvat با دقت اشاره کردن را به بسیاری از پرواز بیش از یک هدف بالقوه است.

مدیریت

بر خلاف بسیاری از قسمت های قبلی از این سری، مدیریت در اینجا بیشتر شبیه به یک شبیه ساز و استفاده از صفحه کلید به موس، هر چند ممکن است، اما برگ پخش تعدادی از مزایای مهم است. با این حال، اگر مورد نظر، شما می توانید به بازی بازی در حالت که در آن نه چندان حاد احساس اضافه بار و مدیریت می توانید به تنها یک پرواز استفاده می شود تغییر دهید. با استفاده از شبیه سازی در مدیریت خواهد کرد بازی در زمان های واضح تر و هیجان انگیز تر می کند، با این حال، به مطالعه منحنی های پیچیده و تنظیم به ویژگی های پرواز مجبور به صرف زمان کمی بیشتر. یکی از ویژگی های این بازی میزان آدرنالین، که به سرعت در این دوره از نوبت خطرناک پر شده و تعقیب دشمن و یا پشت بود. هنگامی که مقیاس خواهد شد قبل از پایان زمان در بازی پر شده است کمی آهسته تر و دقت خواهد بود بسیار بالاتر است.

 

بازی همچنین