AirRivals

نام های جایگزین: AirRivals

AirRivals آنلاین - بازی رایگان و آنلاین یک شبیه ساز جنگ هوایی بر روی جنگنده های مربوط به اینده است. البته آنچه AirRivals بازی آنلاین متعلق به ژانر "شبیه سازی" به این معنا نیست که خلبانان نیروی هوایی قادر خواهد بود تا کنون بازدید از سکان هواپیما در بازی، اما مدیریت و قابلیت های در دسترس در این دیدار، آن را به ارزش این سبک است بازی.

تاریخ در AirRivals بازی زمان زیادی نمی کنند. شما نیاز به مشخص آدرس ایمیل، نام صفحه نمایش و رمز عبور برای دسترسی به حساب خود، و سپس فعال کردن آن را با کلیک کردن بر روی لینک یک ایمیل از.

AirRivals - بازی آنلاین است که اجازه نمی دهد شما حوصله کنید. هواپیما سیستم کنترل به نفع خود را دارد: این بازیکن می تواند با جنبش حفظ مانورهای آکروباتیک طبیعی و متنوع در زمان به خارج از مبارزه صدمه ندیده گرفتن ترکیب، و حتی شلیک کردن دشمن.

Avialyubiteley می خواهند خوش با انتخاب عظیمی از قطعات یدکی برای هواپیما، زرادخانه های باور نکردنی از سلاح ها و انواع کلاس های قابل پخش از هواپیما شگفت زده کرد. بمب افکن، جنگنده، حمله به تمام AirRivals بازی آنلاین شامل کامل، حتی از این هم وجود دارد یک هواپیمای ... مخزن! این هواپیما می تواند در هوا و بر روی زمین مبارزه کنند.

با وجود این واقعیت است که شما AirRivals بازی گرافیک آنلاین در بازی در سطح مناسب و معقول. با کیفیت بسیار بالا ترسیم هواپیمای مدل، و، جالب ترین - مکان چشم انداز. معمولا در این بازی توجه مناطق اطراف آن بسیار کم دریافت، چرا که تصویر بسیار پویا است و این بازیکن در نظر منطقه است متمرکز شده است. اما هنگامی که شما بازی AirRivals و شما بلافاصله درک آنچه - لذت واقعی از پرواز بیش از تپه های زیبا و یا زمینه های رنگارنگ بی پایان تخته سنگ پوشیده. مهارت های جلوه های ویژه در جنگ ساخته شده زاهدانه و زرق و برق دار است، اما لازم است به پرداخت ادای احترام به سبک. این هنوز یک شبیه ساز.

بازی مدیریت اولین بار نیاز به مورد استفاده قرار گرفتن، اما پس از چند ساعت آن سخت است تصور کنید هیچ راه دیگری هماهنگی هواپیما. به طور کلی، آن را شایان ذکر است که فقط این یک سیستم کنترل منحصر به فرد، که به سرعت متصل می شوند و باعث می شود بازی حفظ منافع و محرک در بیشتر و بیشتر ماموریت های مبارزه با.

تمام سلاح در بازی می توان بدون اجازه بهبود یافته است. با افزایش سطح برای حل نوع جدیدی از قطعات یدکی، بدنه تبدیل شده است. علاوه بر این، هر یک سطح جدید شما می توانید برخی از پارامترهای اساسی شخصیت، مانند حفاظت از حمله، سپر، روح، سوخت و انرژی را افزایش دهد.

سیستم اجتماعی در AirRivals بازی کار می کرد به خوبی، به غیر از انجمن به گروه های محلی و یا دائمی تیم، بازیکنان این فرصت را به رقابت با یکدیگر در مبارزه با عرصه است که در رتبه بندی به علاوه بزرگ و شخصیت به ارمغان بیاورد. بنابراین، هنگامی که بی شروع به بازی بازی AirRivals آنلاین، هر خلبان یک فرصت منحصر به فرد برای اثبات به هر کس که او را به قوی ترین بازی است. برای همه کسانی که جرات به بازی AirRivals حتی با توجه به فرصتی را برای مبارزه با کارفرمایان، نیروهای با اعضای تیم و یا متحدان زودگذر مادری پیوست. توافق، راه حل بسیار جالب برای بازی، که از ویژگی های فروشگاه لوازم جانبی با شبیه سازی است.

اگر تمام عمر خود را در خواب آسمان داشته باشد، با تنبلی حرکت کردن نیست، چرا که به منظور بازی AirRivals، شما لازم نیست برای نصب مشتریان بیشتر و AirRivals ثبت نام فقط طول می کشد چند دقیقه! و اجازه دهید به ابرها نمی خواهد حد برای شما!

 

بازی همچنین