آلیس: بازگشت جنون

نام های جایگزین: آلیس: بازگشت جنون

بازی آلیس: بازگشت جنون - یک پروژه ساخته شده در بهترین سنت های این ژانر "ماجراجویی عمل"، که در آن تمام وقایع از یک حزب سوم مشاهده شده است. به عنوان توسعه دهنده بازی توسط استودیوی چینی اسب تند ساخته شده است. پروژه مخاطبان نخست گسترده تر در اواسط سال 2011 ارائه شد. این بازی به طور خاص برای رایانه های شخصی و کنسول های مورد علاقه خود و تنظیم بالای جعبه ساخته شده است.

آلیس Madnes بازگشت داستان غم انگیز از دختر آلیس، که پدر و مادر چند سال پیش در یک آتش سوزی وحشتناک کشته شدند به ما می گوید. شخصیت اصلی جان سالم به در، اما این فاجعه است برای یک دختر بدون هیچ ردی نشده است. پس از آتش آلیس به یک بیمارستان روانی، جایی که او تا به حال به مبارزه با هر روز با خاطرات و ترس خود را گرفته است. پس از ده سال از درمان در دختران ذهن ایجاد جهان خود را - یک نوع از سرزمین عجایب بسیار برای آلیس. در طول این مدت که قهرمان داستان به بهبود و هم اکنون می توانید دیواره های بیمارستان را ترک کنند، اما چنین ضربه فقط ناپدید می شوند نیست ...

آلیس: بازگشت جنون کامپیوتر به زندگی ما بیمارستان ها در خارج از آلیس نشان دهد. دختر در تلاش برای زندگی بی سر و صدا در لندن، به طور منظم با روانشناس ملاقات، اما توهم وحشتناک هنوز هم به او اجازه نمی دهد. آلیس متوجه می شود که به خلاص شدن از آنها، شما نیاز به پیدا کردن و انتشار علت درد و رنج. در آلیس: جنون را برمی گرداند به بازی، به عنوان عمل نشان می دهد بسیار جالب است که داستان غیر معمول می سازد تا به طور جدی فکر می کنم و توسعه یک بازی از فن آوری به طور کامل غیر معمولی. در لندن، شخصیت اصلی باید سخت - رویاها، خاطرات، برخی از تصاویر و پس از آن در حافظه ظاهر می شود. شاید این بهتر خواهد بود اگر آن را برای همیشه در سرزمین عجایب زندگی می کنند؟

برای شروع بازی، شما را به آلیس نیاز: جنون بازگشت برای دانلود فایل نصب و راه اندازی. انتقالها تورنت مدرن آن را به سرعت و به راحتی. هنگامی که شما را به این پروژه را وارد کنید، به شما خواهد آموخت که تنها جایی نجات از شخصیت اصلی خود را قدرت خود را از دست داده است. در همه زمان ها، تا زمانی که دختر از مشکلات خود را در آن موفق به فرار، کشور داستانی آن بسیار بیشتر شده است، حتی موفق به نفوذ به شر در اینجا. همانطور که شما احتمالا حدس زده، بازی آلیس: می گرداند جنون شما را در ماموریت مهم را - برای نجات آلیس در سرزمین عجایب.

پلات بازی مرسوم است به دو بخش تقسیم شده است، و باید برای مقابله با رویدادهای در حال حاضر اتفاق می افتد، و با فراز و نشیب یک دنیای خیالی. گرافیک عالی اجازه می دهد تا بهترین راه برای نشان دادن جهان تفاوت: واقعی لندن کسل کننده و خسته کننده است، اما جهان خیالی است که به سادگی رنگ های شگفت انگیز روشن است. نظارت بر وضعیت شخصیت اصلی می تواند در شرایط درک، که می تواند از طریق برخی از جوایز و کاهش به دلیل تاثیر دشمنان افزایش یافته باشد.

شخصا تعیین صحت بالا را می توان به آلیس نگاه کرد: جنون بازگشت تریلر ویدئویی که مطمئنا شما فتنه خواهد شد!

 

بازی همچنین