Alideriya

نام های جایگزین: Alideria

Alideriya آنلاین - این یک بازی فوق العاده است که در آن شخصیت اصلی است که فقط شما می باشد! Alideriya بازی آنلاین به شما می دهد یک فرصت برای شرکت در یک سفر باور نکردنی، موفقیت های بزرگ و جنگ بزرگ. به میزان کمتر یا بیشتری در هر فرد کودک زندگی می کند، ساده و بی تکلف همان، اعتقاد به معجزات و افسانه ها. پس چرا اجازه نمی تصورات خود را اجرا وحشی و خواهد شد را به ماجراجویی افسانه های باور نکردنی نیست؟ این که آیا آن یک فرد بزرگسال یا یک بچه کوچک است - بازی بازی آنلاین Alideriya جالب برای همه خواهد بود، و ترک آن را در چند دقیقه، احتمال موفقیت است - این بازی را برای ماه به تعویق افتاد. Alideriya آنلاین جهان بازی که در آن زیبایی بی سابقه ای، آن را مدتها پیش خدایان بزرگ و جادوگران ایجاد شده است. بازی آنلاین Alideriya است از بازی های معمولی - آن چیزی است که بیشتر از RPG معمول است! این بازی دارای غیر معمول، منحصر به فرد به این نوع از بازی ها مبارزه با سیستم، و همچنین بسیاری از ماموریت های هیجان انگیز، روش های مختلف از توسعه شخصیت، و بسیاری از امکانات دیگر. از مکان های دیدنی و پایان دادن به جنگ بزرگ با دشمنان - به عنوان یک بازیکن همه چیز شما می توانید برای آرزو است. مزایای استفاده از این بازی همچنین ممکن است شامل رابط طراحی زیبا است که به سادگی بصری. از جنبه های مهم این بازی همچنین سازگاری آن با مطلقا همه مرورگرها است، بنابراین مشکل این است که ممکن نیست برای حمایت از بازی در مرورگر خود را به سادگی از بین می رود.

ثبت نام Alideriya هیچ تفاوتی ندارد با این روش در بسیاری از بازی های آنلاین است. برای عبور لازم است که در ابتدا ساخته شده بود مستقیم Alideriya آنلاین ثبت نام بازی های آنلاین، که شامل نام کاربری، رمز عبور، و آدرس ایمیل. همانطور که می بینید، ثبت نام در بازی Alideriya هم کمی در همه، و وی را در یک سفر جذاب.

پس از گذشت مرحله از ثبت نام، شما می توانید به طور مستقیم به بازی بروید. مهم نیست که چه خلق و خوی شما بنشینید تا بازی بازی آنلاین Alideriya، اما آنچه در آن است که شما باید از اولین دقیقه از بازی هیجان انگیز افزایش - تضمین شده! در ابتدا، به شما توصیه می شود بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز ماجراجویی، که در آن بازیکن در موج حق تعیین خواهد شد. همچنین در آغاز از همه با توجه به مقدار مشخصی از پول است. یکی از ابزارهای اصلی در بازی ترنجبین است، تجمع که در طول مبارزه برگزار می شود، و حداکثر مقدار ممکن بستگی به سطح دانش از این یا آن عنصر. در آغاز بازی به بازیکن تنها سه جادوها. آنها به خصوص ایستادگی نمی کنند، اما مزیت آنها این است که آنها را مانا نیاز ندارد. بازی جذاب را به عنوان مکان های خود را، که، علاوه بر این، تعداد بسیار زیادی.

به منظور افزایش رتبه خود و گل برای تیم به کسب تجربه. شما می توانید این کار را با برادران خود در دولت شهرستان remeslinikov انجام دهد. با کمک تیم، شما همچنین می توانید پول کسب کنید.

در طول جنگ، تجهیزات تمام قهرمان مقدار فرسایش به دلیل آنچه نیاز مناسب و مراقبت مداوم. در یک نبرد این بازیکن می تواند به طور متوسط ​​یک واحد قدرت از دست بدهند. به منظور برای همیشه شکل بسیار خوب است، از زمان به زمان به دنبال کمک از یک آهنگر، زرگر، و مناسب لازم است. اگر شما می خواهید به خرید چیزی جدید، شما همیشه می توانید تجارت خانه و برج از نشانه های مخفی تماس بگیرید. به طور طبیعی، بازی Alideriya بسیار ساده تر با جادوها که فقط می توان در برج دانش مخفی خریداری شده است.

اگر شما آماده برای بازی با پول واقعی تعبیه هستید - لطفا! ارز محلی در بازی - Alideriya امکان خرید استعداد را فراهم می کند. در صورتی که استعداد در آن وجود دارد، شما باز کردن فرصت های جدید، که به کاربران "عادی" ندارد. در میان آنها، به عنوان مثال، امکان خرید حساب حق بیمه، فرصت تغییر نماد خود و یا نام انجمن، قادر به استفاده از شکلک ها منحصر به فرد و بیشتر.

بنابراین، ما می بینیم که این یک بازی منحصر به فرد است! به طور کلی، در بازی Alideriya جالب برای همه خواهد بود - هر دو کودکان و بزرگسالان، و جهان افسانه ای که دچار وسوسه کردن است که دیگر به همان اندازه. احتمالا این اولین بازی است که در آن توسعه دهندگان قادر به اتصال رویاها و خواسته ها به خوبی کودک با سطح رشد کرده تا این بازی بودند.

 

بازی همچنین