بیگانگان در مقابل درنده 2

نام های جایگزین: بیگانگان در مقابل درنده 2

مخالفت درنده خارجی و مدت ها پیش آغاز شد. این داستان توسط میلیون ها بیننده، که، البته، و پروژه های کامپیوتری می تواند توجه محروم را دوست داشت. بازی بیگانگان در مقابل درنده 2 - داستان فوق العاده، فقط همه صرفه جویی در ویژگی های حماسه. به عنوان یک توسعه دهنده از یک بازی جدید یکپارچه شرکت بود. توسعه دهندگان پروژه او با ترس و مسئولیت بزرگ با نزدیک شدن، و آن را نمی تواند پارسه قدردانی ارزیابی می شود. دلپذیر این واقعیت است که شرکت نرم افزار است و نه فقط حفظ ایده اولیه منتقل می شود در این فیلم، اما داستان نشان در پروژه قبلی غفلت نمی باشد.

بلافاصله هشدار می دهند که طرفداران امیدوارم که شکارچی بیگانه خواهد شد و در کامل توجیه شده است. در مقابل بیگانگان درنده 2 کامپیوتر یکپارچه موفق به تحقق بخشیدن به یک سناریوی شایسته به رسمیت شناختن بهترین منتقدان برای تلفن های موبایل. اینجا همه چیز شما نیاز به ایجاد یک بازی اکشن کلاس با تمام عواقب است. قهرمان شما باید برای برخورد با شخصیت های رنگی، چشم انداز واقع بینانه، تشدید فضای لازم و ایجاد یک خلق و خوی، گفت و گو عالی، که دور یک فنجان قهوه را ندارد. اوه، و برای آنچه که بیگانگان بازی در مقابل درنده 2 عملا از طنز خاص، که به طور قابل توجهی تنش و نشاط بخشی را تسکین می دهد خیس آماده شده است.

در طول گیم پلی، که، اتفاقا، آغاز خواهد شد تنها پس از قادر به دانلود بیگانگان در مقابل درنده 2 است، شما کشف کنند که در میان شخصیت های اصلی خواهد بود و بسیاری از مهاجران. به عنوان مثال، مورد را باید یک رهبر تهاجمی یک گروه از مزدوران روسی که یک بار از درنده دندان های جدی رنج می برد. تمام شخصیت های اصلی در نمرات خود را با بیگانگان خشن. تحقق مخالفت خود متوقف می شود صاف و یک نواخت - تعامل بین شخصیت باعث می شود که گیم پلی بازی جالب است.

پازل صحنه خدمت کرده است و نه روش غیر معمول، ساخت بازی بیگانگان در مقابل درنده 2 بسیار سرگرم کننده تر می شود. سازندگان بازی تصمیم به رها کردن شرکت های سنتی لباس های پی در پی - در عوض، شما باید برای جمع آوری تکه هایی از خطوط داستان، در معنای تحت اللفظی از کلمه. در ابتدا، ممکن است بیش از حد گیج کننده و غیر قابل درک به نظر می رسد، اما بعد از چند دقیقه شما متوجه است که تا ممکن است تمام بازی نگاه کنید، و این امر می تواند فوق العاده!

هر قسمت جدید نه تنها یک داستان، بلکه کارایی گرافیکی، موسیقی، فضای منحصر به فرد است. هر یک از شخصیت ها در کفش که به شما مراجعه خواهد کرد، دارای شخصیت خاص خود را دارد، طرز فکر فردی که مانع یکنواختی در بازی.

برای دیدن برای خودتان تمام فضائل از پروژه، آن است که، البته، شما می خواهید برای تست، و توسط بیگانگان ویدیو توصیفی در مقابل درنده 2، که به اندازه کافی به نمایندگی از تمام مزایای بازی مورد بررسی قرار گرفت.

 

بازی همچنین