بطمع انداختن

نام های جایگزین: بطمع انداختن، زرق و برق

به دنیای فانتزی جذاب از جذبه آنلاین خوش آمدید!

با شروع این دنیا را خداوند بزرگ، که از آسمان به هرج و مرج و زمین را آفرید. خداوند زمین است توسط مردم ساکن، آسمان پاک ارواح. سپس بر روی زمین شعبده بازان حیله گری بد که نیروی خود را از یک منبع که نام یافت به نظر می رسد "خون خداوند بزرگ." ماگس اطاعت از نیروهای طبیعت، با enchantments خود، شعبده بازان تابع ذهن ضعیف انسانی است. روح قبیله، با افتخار خود را به نام "پروردگار از بدن،" فنا زندگی بر روی زمین خوار. جادوگران و ارواح برای کسب قدرت در سراسر جهان با یکدیگر می جنگیدند، و هیچ پایان دادن به این جنگ وجود دارد، و بود در آن وجود دارد یک برنده است.

در همین حال، مردم دو امپراتوری قدرتمند ایجاد کرده و سرنوشت جهان را در دست های خود را در زمان. نبرد تعیین شده توسط امپراتور زرد برنده شد. متفقین مجبور جادوگران، ارواح و افرادی که آنها را پرستش، شکسته شد، خداوند را در میدان جنگ کشته شد. قویترین از مغ در یک کشتی جادویی زندانی شد.

نه قرن از مردم، جادوگران و ارواح در یک امپراتوری جهان از مردم زندگی می کردند رشد کرده و شکوفا شده است.

اما در جادوها قرن نیروی ضعیف.

و شعبده باز محصور، تبدیل به تجسم نیروهای شیطانی، مشتاق به آزادی، مشتاق برای از بین بردن و به بردگی نژاد بشر دنیای شگفت انگیزی، که شامل جذابیت بازی آنلاین است.

از کجا جنگجو شجاع که نیروهای شر را شکست داد است؟ که در آن شعبده باز عاقلانه که اهلی ارواح شیطانی و دشمنان را به گرد و غبار سقوط؟ و که در آن به طور کلی عاقلانه خواهد شد که ارتش از مردان را به نبرد منجر شود و نجات جهان از نابودی است؟ شاید که شما را تبدیل به قهرمان و ناجی از این جهان زیبا؟

جذبه بازی آنلاین است که بسیار متوسط ​​سیستم مورد نیاز

  • اینتل پنتیوم IV 2،33 گیگاهرتز
  • 256 MB RAM
  • 128 MB کارت گرافیک
  • اتصال به اینترنت

برای شروع بازی آنلاین بازی جذبه، شما باید شخصیت بازی خود را ثبت نام کنید.

تاریخ در بازی جذبه بسیار ساده است. در گوشه سمت راست بالا بلوک "مجوز" کلیک کنید "ثبت نام".

در صفحه بعد، وارد کنید ورود (که به نام قهرمان خود ابداع)، وارد شدن به قوی رمز و آن E - [ _20_] الکترونیک (اقدام - که می آید کد فعال سازی). شما همچنین نیاز به خواندن و تایید مورد خود را با شرایط این توافقنامه و قواعد بازی .

کلیک کنید "ثبت نام". جذابیت اینترنت بررسی به تصویب رسید.

بازی برای بازی آنلاین جذبه، شما نیاز به انتخاب یک شخصیت از پیروان سه مدرسه سحر و جادو و هنرهای رزمی - سه دسته قابل پخش .

Cobo - کارشناسی ارشد مبارزه با شمشیر، حمله بزرگ و دفاع، قادر به اهلی حیوانات وحشی، تبدیل آنها به دوستان وفادار و رفقا.

آمریتا - جادوگران بزرگ، آنها می توانند به نیروهای باد، خاک و آتش. با استفاده از حلقههای و جادوها، آنها بلافاصله می تواند در حرکت فضا و ارائه خرد کردن ضربات در یک فاصله بزرگ است.

پیروان ا - marksmen، و دارای قدرت باد و همچنین به عنوان تعظیم و فلش. دانش عمیق از فلسفه و توانایی خود غلظت آنها را در جنگ غیر قابل توقف.

بین پیروان مکاتب مختلف مبارزه ای مداوم برای برتری است، هر کدام دارای نقاط ضعف و قوت خود را دارد.

بازی جذبه آنلاین شما فرصت می دهد تا انتخاب کنید شخصیت و دل انگیز است که طعم و توانایی های خود را جا داد.

ثبت نام جذبه را به شما نشان می دهد که جهان فانتزی بسیار زیاد از رمز و راز باستانی و عجایب، ایجاد شده با استفاده از آخرین فن آوری کامپیوتر است. مناظر کاملا خوانا، روشن و واقع بینانه با توجه به فصل و آب و هوا متفاوت است. شما خواهید دید که چگونه گل ها شکوفه در بهار، گرمای تابستان و خشکسالی، برگ های پاییزی زرد و سقوط. در فصل زمستان که همه چیز با برف و یخ پوشیده شده و می شود چند شوم، زیرا در زمستان - در حالی که ارواح شیطانی.

بازی جذبه - به این معنی کشف و بلند آوازه شو مرموز مبارزه وحشتناک هیولا و تقریبا رئیس های شکست ناپذیر . پیروزی دشوار بوده است، اما پاداش بزرگ است - سحر و جادو آثار ، سحر و جادو کتاب ، باز کردن راه به مکان های جدید و جدید بازی، با وظایف جدید و quests، دشمنان جدید و جوایز. مبارزه می تواند هم به تنهایی و با یک تیم از دوستان مورد اعتماد.

البته، جالب ترین - آن نبرد با بازیکنان دیگر تک آهنگ مسابقات و جنگ عظیم .

اگر شما از جنگ خسته شده، و یا به سادگی می خواهید برای ارتقاء سلاح ها و زره های خود، شما می توانید خود را در نقش یک تاجر را امتحان کنید .

جمع آوری خواهد شد مشت و شجاعت، دعوت دوستان واقعی در جذبه و شروع به بازی!

 

بازی همچنین