آلفا امپراتوری

نام های جایگزین: آلفا امپراتوری

آلفا امپراتوری آنلاین - استراتژیک مرورگر، اسباب بازی برای مورد توجه علاقهمندان به بازی جنگ های فضای بزرگ مقیاس هیجان انگیز برای کنترل از کهکشان آلفا. در این طرح جذاب ترین و فوق العاده با گرافیک خیره کننده از هر سبک طرفداران فانتزی به سادگی قادر به ترک بی تفاوت نیست!

:

به منظور قدردانی از آخرین فن آوری، که با استفاده از آلفا امپراتوری بازی آنلاین ساخته شده است، کامپیوتر شما باید موارد زیر را حداقل سیستم مورد نیاز را تامین کند

1. پردازنده: پنتیوم 133 مگاهرتز (یا مشابه آن)؛

2. حافظه داخلی 16 MB

3. فضای دیسک رایگان - 60 MB.

اگر همه می رود، در صورت تمایل به اقدام به فرم ثبت نام در بازی آلفا امپراتوری:

؛ که شما نیاز دارید را به بازی آلفا امپراتوری نام -

ورود را وارد کنید

آدرس ایمیل معتبر برای دریافت اخبار بازی و یا بازیابی رمز عبور.

استفاده از یک رمز عبور.

تکرار رمز عبور.

کلمات انگلیسی نشان داده شده در تصویر را وارد کنید.

پرس "شروع بازی" مرحله آلفا امپراتوری را کامل ثبت نام آنلاین. مرحله بعدی - انتخاب از بازی در نژادها، شرح خلاصه ای از آن شما می توانید در سایت رسمی ببینید قبل از اینکه به صفحه ثبت نام بروید Athanaton:

1) Terrans (آنها - مردم) - نژاد جوان ترین محلی است، اما در حال حاضر اعلام کرد قصد خود را برای کنترل قلمرو فضا. یکی از ویژگی های متمایز - ترکیبی از زره پوش / قدرت / سرعت - اجازه می دهد تا آنها را به تسخیر امتداد وسیعی از فضا.

2) Ksenoborgi (سوسک) - نژاد کاملا سازگار و متعدد، که در آن آلفا امپراتوری بازی بسیار جالب، به عنوان آنها بهبود سریع تر از همه سلامت و انرژی، بیشترین گسترش آسیب ها و کشتی های خود را - ارزان ترین.

3) Drakkar - بسیار کهن اما غیر انسانی، نژاد. در نظر بگیرید خود را برتر از سایر نژادها، که، به نظر آنها، تقریبا هیچ تفاوتی ندارد با حیوانات. مناسب برای کسانی که قصد شرکت در این بازی، بیش از 1-2 بار در روز نه به عنوان کشتی Drakkar کمترین انرژی ذخیره، اما بسیاری از. همچنین، اگر شما در آرزوی به بازی بازی آنلاین آلفا امپراتوری حملات مکرر در سرزمین های خارجی است، اما فقط می خواهم به مسالمت آمیز در سیستم خود را توسعه، تنها به دفاع مجبور توسل - این مسابقه به شما بهترین کت و شلوار.

بنابراین، شما باید در "محبوب" امروز آغاز شده و در نهایت این بازی را بازی آلفا امپراتوری آنلاین.

: آنچه شما در وهله اول ببینید

ستاره

سیاره.

چند سیارک ها.

در این مرحله به شما خواهد شد در بخش خانگی ("کلانشهر") است - فضای شخصی خود را، اما شما که در آن هیچ کس نمی تواند. بخش اصلی بازی همان عمل آلفا امپراتوری آنلاین آشکار در کهکشان مشترک متشکل از تعدد بخش، که سه تا هفت سیاره هر جای دهد. برای این که به کهکشان به طور کلی، پورتال باز و ارسال آن از طریق استثمار.

مهمتر از همه، چه ارزش به خاطر سپردن است:

در کلان شهر می تواند هیچ کس می کنید اما شما،

ضعیف از طریق پورتال می تواند تنها نشین و شناسایی عبور.

شما می توانید در تمام طول زندگی در کلان شهر نشسته است، اما به احتمال زیاد، شما از آن خسته می شوند. ایجاد مستعمرات! به خصوص بدون مستعمرات، بازی بی معنی خواهد بود.

نقشه شما می توانید سیستم خود را پیدا کند تنها به دلیل آن است وجود ندارد.

منظور از چیزهایی که ما را مجبور به بازی آنلاین آلفا امپراتوری، جوش پایین به اقدامات زیر است: صرفه جویی در منابع، برای مطالعه سه بعدی فن آوری درخت فناوری برای بهبود این سیاره و تشکیل مستعمره ساخت ناوگان جدید! قطعا چیزی برای انجام و در آن به رشد، تا ... به فضا خوش آمدید!

آن
 

بازی همچنین