عصبانی حیوانات خانگی

نام های جایگزین: حیوانات عصبانی، خشم حیوانات خانگی

بازی Angri پتسی با گرافیک زیبا و طرح جالب اجازه می دهد تا شما را به شیرجه رفتن به فوق العاده افسانه ای دنیای پر از ماجراجویی و مبارزه است. "میلیون ها سال پیش، حیوانات کوچک لذت بردن از زندگی بر روی زمین. اما ... "- آغاز می شود با این عبارت یکی از بدترین درگیری شکارچیان و گیاه خوار. و اکنون وقت آن است که خود را به مداخله برای برقراری نظم و برای بازگرداندن تعادل می شود.

تاریخ در بازی عصبانی حیوانات خانگی ساده است: در ابتدا شما باید انتخاب کنید که نام و جنس از شخصیت، و سپس نمایش را انتخاب کنید - گربه ها، سنجاب ها و پنگوئن. ساختمان پروتئین ساخته سریعتر گربه سریعتر پاکسازی خاک و ساختمان پنگوئن آسان تر تحمل حمله دایناسورها بد. عصبانی حیوانات خانگی ثبت نام آنلاین اجازه می دهد تا شما را به در نظر گرفتن آنچه به نفع شما می خواهید برای دریافت - چابکی گربه، سرعت، قدرت و یا پنگوئن پروتئین. در اوایل بازی شما خواهد شد کمک به دستیار. اگر شما برای گربه بازی، آنها او را "بچه گربه" تماس بگیرید.

عصبانی حیوانات خانگی اجازه می دهد تا بازی را از هر مکانی که در آن یک کامپیوتر و اینترنت وجود دارد به این دلیل که سیستم مورد نیاز برای این بازی فقط مسخره - دسترسی به اینترنت، مرورگر با پشتیبانی از فلش (اینترنت اکسپلورر، اپرا، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم، و غیره . )، و یک کامپیوتر است که نمی تواند با این بازی مقابله اگر آن را به ارزش موزه پلی تکنیک نیست، آن خواهد شد به زودی.

در این بازی می باشد ویژگی های شخصیت که نتیجه جنگ با دایناسورها تاثیر می گذارد وجود دارد: آن شجاعت، عظمت، مراقبت، مراقبت از، رهبری، مخفی و با توجه به نژاد برخی از آنها بهتر توسعه یافته از دیگران است.

ثبت نام عصبانی حیوانات خانگی به پایان رسید و بازی در حال حاضر آغاز شده است. در همین حال، موشک های خود را شکست، و شما در یک جزیره کوچک به طور کامل به شما سیاره خارجی گیر کرده است. اول، شما باید برای روشن شدن این منطقه برای ساخت و ساز از علف های هرز. شاید شما می توانید برخی از منابع مفید در طول حفاری پیدا کنید. اول از همه شما نیاز به ساخت مزرعه های لبنی، که 10 واحد از شیر در ساعت تولید خواهد شد.

عصبانی حیوانات خانگی بازی آنلاین است که زیر مجموعه ای از منابع - چوب، فلز، انرژی برای ساختمان ها، و همچنین شیر و گیاهان به حفظ بدن سالم است. عصبانی حیوانات خانگی آنلاین بازی دارای یک سیستم توسعه یافته از quests و کارهای مختلف، برای اولین بار بود که برای روشن شدن محل برای زندگی و ساخت یک مزرعه. 10 چوب، فلز 10، 10 و 10 شیر انرژی - حالا شما می توانید به خوبی سزاوار خود جایزه دریافت کنید. مانند کارخانه های چوب بری و یا معدن آهن - گام بعدی ساخت و ساز ساختمان برای تولید هر یک از منابع است. علاوه بر این، هر یک از ساختمان ها را به بهبود - به عنوان مثال اگر شما دارای تجربه و منابع کافی می تواند کارخانه اره کشی خود را به کارخانه های چوب بری به نوبه خود و تولید چند بار بیشتر منابع است. اما در حالی که شهر کوچک خود را قادر به مقاومت در برابر هجوم شکارچیان، به طوری که رفتار آرامی نیست. بعدی شما نیاز به انتخاب تنظیمات از شهرستان. یک بار دستگیر شده از منابع عمومی می تواند خوب به آرامی اما مطمئنا شروع تعمیرات موشک، آن را به شما فرصتی برای حل و فصل ماه را، که تا منابع طبیعی غنی را. در همین حال، شهرستان خود است و حتی ساخته شده است یک ژنراتور بادی و شما آماده برای دفاع هستید، دایناسورها شما غافلگیر گرفته و تمام منابع. ساخت ساختمان های لازم و انجام همه چیز ممکن است برای بازگرداندن عدالت در جهان پری. باید به جنگ و یا شما عصبانی حیوانات خانگی شما بازی و درک کنند که شما شکست.

بازی بازی عصبانی حیوانات خانگی آنلاین و گرافیکی فقط فوق العاده سرگرم کننده و رنگارنگ فقط بهترین برداشت و زمان صرف شده در بازی را ترک خواهد کرد به نظر نمی رسد به طور کامل در زدن به سر برد. این بازی آنلاین، بازی عصبانی حیوانات خانگی بهتر با دوستان به دلیل با هم شما به سرعت و به راحتی می توانید شکست دایناسورها بد. همچنین بازی دارای یک امتیاز کلی، که شما را قادر به درک آنچه نقطه در جهان به شما هستند، و شما قادر خواهید بود برای کمک و یا مزاحم برخی از بازیکنان دیگر در راه به پیروزی.

 

بازی همچنین