بعد از میلاد 2070

نام های جایگزین: بعد از میلاد 2070، بعد از میلاد 2070

بعد از میلاد 2070 بازی - بازی می آید از آینده است. این پروژه هرگز در laurels آن استوار است. توسعه دهندگان از این بازی به طور مداوم بهبود فرزندان خود را، ایجاد بیشتر و بیشتر شده جدید، از جمله رفع اشکال، ماموریت های جدید، شغل جدید، بهبود یافته سلاح، توانایی برای ساخت ساختمان های جدید و خیلی بیشتر. بازی خود را با استراتژی ساخته شده با کیفیت بسیار جذاب و زیبا - گرافیک واقعا شگفت انگیز است. داستان سرگرم کننده و گیم پلی بازی است صالح دیگر جمع آوری شده در مانیتور پارسه از تمام گوشه و کنار جهان است.

بازی بعد از میلاد 2070 خواهد شد به شما در آینده انتقال - یعنی، در 2070. سطح دریا جهانی به طور قابل توجهی افزایش یافته است و بسیاری از شهرهای بزرگ و شهرستانها در سراسر جهان نابود شده است. تغییرات آب و هوا در این سیاره، و در حال حاضر بسیاری از زمین های باقی مانده بر روی سطح آب فقط غیرقابل سکونت تبدیل شد. بسیاری از منتقدان بازی تا به حال به اعتراف موفق ترین استراتژی برای این پروژه، امروز موجود است. در عوض، بعد از میلاد 2070 ارائه می دهد شرکت کنندگان حمل و نقل به تمام جهان جدید، که در آن هر قدمی که انتظار ماجراجویی.

به منظور که شما می توانید در بعد از میلاد 2070 بازی موفق است، شما نیاز به یادگیری نحوه ی به آسانی به دست آوردن تمام منابع لازم، شما را به سنگ تیز کردن مهارت های خود را در مذاکره و یادگیری اصول اولیه تجارت. شایان ذکر است که این بازی را پیاده سازی استراتژی اقتصادی چند منظوره و جامع ترین از همه، قبل از مواجه است. و به این ترتیب شما می توانید تجسم آنچه که این پروژه است، شما می توانید برای بعد از میلاد 2070 فیلم تریلر نگاه کنید.

برای شروع بازی، شما نیاز به پیش خرید کلیدهای دسترسی و بازی دانلود کنید. از آنجا که پروژه های تعاملی است، و سپس به آینده شما در انتظار مراحل ثبت نام در حال حاضر سنتی. بازی امروز بعد از میلاد 2070 نمی تواند آزاد - بازی حداقل هزینه - $ 220. اما باور کنید، این پروژه به طور کامل هزینه های آن را توجیه می کند. هنگامی که کلیدهای دسترسی می کنید، شما می توانید 2070 دانلود بعد از میلاد و نصب بر روی کامپیوتر خود، علاوه بر همه comers دسترس نسخه رایگان نسخه ی نمایشی از بازی ها.

واقعیت این است که این بازی در حال حاضر به روسی ترجمه شده، باید شما را گیج نکنید - مدیریت کاملا ساده است و شما می توانید آن را بر روی یک سطح بصری دریافت کنید.

هنگامی که شما قادر به دانلود بعد از میلاد 2070، شما با توسعه جامعه در آینده اقدام خواهد کرد. شما می توانید برای مهاجرت به جزایر جدید و کلانشهر خود را خسته کننده خواهد بود. شما قادر به ساخت کارخانه های جدید و منحصر به فرد، از جمله robotostroitelnye و استخراج الماس و پالایشگاه ها خواهد بود.

در بعد از میلاد 2070 اجرا سیستم کنترل کاملا منحصر به فرد و مکانیک بازی. و، البته، در مقابل از شما انتظار می رود بسیاری از وظایف و مأموریت های کاملا جدید. در حال حاضر، شرکت کنندگان در پروژه قادر به ساخت شهرستانها خود را از جمله شاهکارهای معماری که تا کنون در هیچ بازی دیده نمی شود.

 

بازی همچنین