بعد از میلاد آنلاین

نام های جایگزین: بعد از میلاد آنلاین

بازی بعد از میلاد آنلاین - یک استراتژی مبتنی بر مرورگر رایگان، که می گیرد در قرون وسطی در غرب است. شما بازی بازی بعد از میلاد آنلاین و قادر به دست آوردن و توسعه جزیره خود را در دست های خود را نه تنها کنترل بر منابع و ثروت، بلکه زندگی ساکنان جزیره . شما همچنین می توانید با بازیکن های دیگر بپیوندند تا دنیای جدید و تمدن های ناشناخته و بنای زیبا و تاریخی از گذشته است.

قبل از بازی بعد از میلاد آنلاین ، مطمئن شوید که کامپیوتر شما در دیدار حداقل سیستم مورد نیاز مانند: پردازنده فرکانس - 2GHz. RAM-1GB کارت گرافیک - 128MB.

تاریخ در بازی بعد از میلاد آنلاین می کند بسیاری از وقت خود را ندارد و آسان:

1. در صفحه اصلی، وارد کنید سن شما،

2. یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

3. انتخاب « ثبت نام من تا »، و بعد از میلاد آنلاین ثبت نام کامل شده است.

بازی بعد از میلاد آنلاین به طراح جهان تام بولتون نشان داده شده است. هدف این بازیکن بعد از میلاد آنلاین آنلاین است که به سادگی به ساخت بزرگترین شهرستان، بازیکنان قادر خواهند بود به استفاده از تمام منابع و نمودارهای شبکه به اطمینان حاصل شود که تمام شهروندان خود را تنها دریافت آنچه که نیاز دارید. بازی بعد از میلاد آنلاین نشان می دهد 120 نوع از ساختمان ها و بیش از 800 ساختمان در هر شهرستان، بنابراین شما مجبور به انجام تعداد کافی از محاسبات.

برای ساخت ساختارهای بزرگ در بعد از میلاد آنلاین آنلاین ، بازیکنان باید متحد شده و همکاری برای انجام این کار. استراتژی یک سیستم هدیه کن، چت جهانی، liderovy آنلاین، ردیابی وضعیت و سیستم پیام رسانی، و همچنین به عنوان یک ابزار برای ایجاد نماد با استفاده از ترکیب 3500000. بازیکنان بعد از میلاد آنلاین آنلاین می تواند این جزیره با یکدیگر دیدار، اگر چه روشن نیست که چه چیزی آنها را انجام دهیم اگر آنها انجام داد. به منظور ساخت پروژه های بزرگ از قبیل کلیسای جامع، به عنوان مثال، چند روز از زمان واقعی برای تکمیل.

برای شروع ساخت و ساز از شهرستان در بازی بعد از میلاد آنلاین ، بازیکنان باید از ابتدا شروع می شود. هر بازیکن دارای دسترسی به نه اسلات در این جزیره، اولین پنج تن از این به عنوان به زودی باز که شما شروع بعد از میلاد آنلاین شروع بازی، چهار نفر باقی مانده تنها شما قادر خواهید بود خرید. جزیره منبع با ساختار ثابت، در حالی که منابع شبه قرار می گیرد. هنگامی که تمام منطقه شما را مستعمره خود کرده اند بعد از میلاد آنلاین آنلاین و سطح بالا از توسعه رسیده است، شما قادر خواهید بود برای ساخت کشتی و ارسال آنها را بر روی خود را به استعمار این جزیره است. از آنجا که هر یک از جزیره دسترسی به منابع دیگری، بازیکنان بعد از میلاد آنلاین آنلاین باید برای مقابله با هر یک از جزیره به تعادل اقتصاد آن، و همچنین بیشتر تخصص و توسعه روابط تجاری با دوستان.

البته، خدمات وجود دارد در بازی بعد از میلاد آنلاین ، که فقط برای پول واقعی در دسترس هستند. در اینجا بازیکن می تواند خرید تسریع پیشرفت، به عنوان مثال. با این حال، اکثریت قریب به اتفاق موارد است که آنها می توانند خرید، صرفا آرایشی و بهداشتی.

بازی گرافیک بعد از میلاد آنلاین است در سطح بالا. استفاده از این بازی این است که یک بازی MMO مرورگر است، از آن آسان است به کار، شما می توانید آن را با دوستان بازی، بعد از میلاد آنلاین آنلاین [ _1_] شما می توانید انجام تجارت با بازیکنان از سراسر جهان! از جمله معایب شامل این واقعیت است که سرویس دهنده هستند که اغلب آنلاین نیست، اما در عوض، آن قطعی است.

 

بازی همچنین