APB از Reloaded آنلاین

نام های جایگزین: APB از Reloaded آنلاین

APB آنلاین RELOADED - جدید بازی چند نفره اعتیاد آور، گفتن در مورد گروه های اپوزیسیون و پلیس. اکشن بازی می گیرد در زمان ما، و به کاربر این فرصت را شخصا در جداسازی قطعات شرکت و نتایج خود را تحت تاثیر قرار داده شده است.

نوشته شده در بازی nlayn APB RELOADED توسعه یافته توسط جهانیان بیدرنگ، اما پس از کسب پارسه اول، از آن شده است به طور قابل توجهی افزایش یافته و به سطح بعدی. در توسعه بازی های دیوید جونز، که توسعه دهنده GTA بازی معروف است شرکت کردند.

APB Reloaded آنلاین بازی آنلاین دارای زیر حداقل سیستم مورد نیاز:

- سیستم عامل: ویندوز XP.

- CPU: Core 2 Duo است 2. 13 گیگاهرتز

- RAM: 2 GB

- فیلم: 256 MB کارت گرافیک Radeon X1800

- از DirectX 9. 0s و

- فضای رایگان بر روی دیسک سخت: 5 GB

- اینترنت سرعت اتصال: 512 kbit / ثانیه.

در عمل، این پارامترها برای گیم پلی آسان نیست ممکن است به اندازه کافی. APB Reloaded آنلاین بازی آنلاین است که مورد نیاز توصیه می شود زیر است:

- سیستم عامل: ویندوز ویندوز ویستا / ویندوز 7

- CPU: 2. 4 گیگاهرتز اینتل هسته 2 چهار یا معادل آن.

- RAM: 4GB.

- کارت ویدئو: جیفورس 8800 GT 512 MB یا معادل آن.

- اتصال به اینترنت پهن باند.

اگر پارامترهای برآوردن الزامات بازی های رایانه ای پس از آن می تواند باشد P egistratsiya بازی APB RELOADED . APB از Reloaded آنلاین ثبت نام طول می کشد زمان بسیار کم و ساخته شده به عنوان راحت است. برای این بازی آنلاین شما باید "دانلود" را انتخاب کنید، سپس آن را دریافت فایل "Zapuskatre." هنگامی که فایل را در کامپیوتر نصب شده است، به سادگی آن را اجرا کنید و به دنبال دستورالعمل. در این ص egistratsiya APB RELOADED به پایان می رسد و می تواند به طور مستقیم به گیم پلی بازی را ادامه دهید.

و APB کاتولیک Reloaded آنلاین آنلاین اجازه می دهد تا کاربر را به یکی از دو جناح بازی: تبهکاران و یا مجریان .

تبهکاران - این جناح از راهزنان، آنها آغازگر از جنایات در San Paro می باشد. راهزنان - این بچه ها که به صورت مسالمت آمیز در خوبی، آیا زندگی نمی کنند، و آنها به طور مداوم سازماندهی اختلالات مختلف از ایجاد یک پلیس واکنش خشونت آمیز. ایستاده در کنار راهزنان، کاربر باید برای انجام دو وظیفه اصلی گروه های جنایتکار از شهرستان. اولین کار نخواهد بود بسیار مسئول، اساسا همه چیز را به carjacking کاهش می یابد و پس از آن به جای حق تحویل، نقاشی گرافیتی، سرقت از مواد مخدر، و مانند آن. همانطور که همه از این وظایف، اختیارات از پخش خواهد کرد، و از آن خواهد شد کار پیچیده تر، مسئول و خطرناک شده است. به طور طبیعی، وجود دارد رشد می کنند و پاداش برای کار انجام می شود. و قابل قبول در بازی آنلاین APB RELOADED راهزنان نیز جالب توجه است به دلیل تنوع و اصالت شغل ها به دست آمده. برای مثال، اگر در آغاز این ماموریت کار فقط سرقت و ماشین را در جای مناسب قرار داده شد، این کار می تواند پس از آن به طور قابل توجهی بسته به موقعیتی که در آن یک بازیکن وجود دارد، تکمیل گردد. و البته، این وضعیت نیاز به پیدا کردن آنچه که همیشه آسان، اما همیشه جذاب نیست.

مجریان. و قابل قبول در بازی آنلاین APB RELOADED پلیس - به این معنی به حفظ و دفاع از شهر از قانون شکنان. وظایف جنایتکاران گرفتن پلیس گنجانده شده است، این است که خیلی آسان نیست. هر کسی می رود به طور موثر جنایتکاران گرفتن. بازی برای پلیس، پخش خواهد شد وظایف از عامل Prentiss ببر و Praetorians دریافت خواهید کرد. کار پلیس بسیار ساده و خطرناک نمی باشد. به عنوان مثال، کار برای ارائه طلا و مبلغ زیادی از پول را از نقطه A به نقطه B دشوار و خطرناک است. با وجود ماشین های زره ​​پوش و سایر اقدامات امنیتی افزایش یافته است، این امکان وجود دارد که محموله گرانبها خواهد شد ره. بدیهی راهزنان در حال حاضر در مورد مسیر می دانیم و آماده برای حمله در هر لحظه خواهد بود. شما می توانید، البته، بی پروا عجله مستقیما به نقطه مورد نظر، و naedyatsya که راهزنان را به هم واکنش نشان می دهند به درستی نداشته باشند، اما شما می توانید آمد تا با یک مسیر مختلف، پس از حمله او بسیار سخت تر رو شکار خواهد کرد.

گرافیک در این بازی در بالاترین سطح، دقیقا چگونه و بالغ سیستم مدیریت.

چه کسی در بازی APB RELOADED کاربران تصمیم می گیرند. تنها چیزی که ما می دانیم دقیقا همان چیزی است بازی APB RELOADED جالب خواهد بود مهم نیست که شما بازی.

 

بازی همچنین