قصههای محرمانه

نام های جایگزین: قصههای محرمانه

در واقع، بازی قصههای محرمانه برای شما آشنا برای چندین سال. درست قبل از نام او صدا مانند «پریوس آنلاین». پس از مدتی، این پروژه با این نام، بسته شد، اما در حال حاضر تصمیم NetMarble در مورد قیام او ساخته شده بود و بازگشت به سری بازی های آنلاین محبوب است. البته، یک پروژه جدید تا حدی از سلف خود متفاوت است چرا که توسعه دهندگان را نه فقط دوباره فایل، آنها ثابت تمام اشتباهات، عیب یابی، ساخته شده از تنظیمات خود، در کوتاه مدت، همه چیز را به بازی بود، برای دیدار با تمام الزامات مورد نیاز برای پروژه های آنلاین مدرن است. تقریبا به طور چشمگیری تغییر و مکانیک بازی - توسعه دهندگان کلاس ها و سیستم مبارزه تغییر کرده است.

امروز محرمانه قصههای آنلاین یک کلاس کاملا جدید از بازی است. از جمله پروژه های دیگر را انتخاب کارت گرافیک با کیفیت بالا و درج ویدئو خیره کننده، و پس از آن در طول بازی مواجه می شوند. داستان باور نکردنی قادر به برنده شدن قلب حتی شک.

از آنجا که این بازی آنلاین، پس از آن، البته، برای شروع گیم پلی ثبت نام قصههای محرمانه الزامی است. این بازی هنوز برای کاربران انگلیسی زبان سازگار نیست. اما شما به عنوان یک کاربر با تجربه، باید به این نکته اشتباه است. شما به راحتی می توانید با تمام ویژگی های بصری مانند تمام بازی، روند ثبت نام، به طور خاص رسیدگی کند.

به طور سنتی شما نیاز به وارد کنید نام کاربری و رمز عبور خود، و آدرس صندوق پستی الکترونیکی مشخص کنید. برای پر کردن تمام زمینه ها در فرم، به دقت به عنوان خوانده شده سیستم اشاره.

بنابراین شما می توانید شروع به بازی قصههای محرمانه، شما را به دانلود کلاینت بازی های ویژه نیاز دارند.

با توجه به پارسه که با نسخه های قبلی این بازی آشنا شده و به روز هستند، پروژه بسیار جالب تر و امیدوار کننده در توسعه تبدیل شده است. در حال حاضر این بازی را بازی محرمانه قصههای جالب تر شد با توجه به این واقعیت است که یک بازیکن نیاز به مدیریت به طور همزمان از سه شخصیت:

قهرمان خود Adventor.

همکار او آنیما.

مزدور Gigas.

همانطور که می بینید، بی حوصله و استراحت در این بازی لازم نیست. هر یک از کاراکتر ها از یکدیگر متفاوت است. شما باید برای هر تلاش برای یافتن زمینه های مشترک با هر یک از آنها و اشکال زدایی گیم پلی.

هر کسی قادر خواهد بود به بازی قصههای محرمانه رایگان زیر کلاس شخصیت:

هیوم.

لون .

Ayin.

بریعه.

و یک نکته جالب دیگر - تمام نژادها متفاوت نه تنها مهارت ها و دانش، بلکه ساختار اجتماعی است. این بازی به چيز جزئي طراحی شده است.

در طول بازی شما انواع و بلند آوازه شو، که می تواند به انواع مختلفی تقسیم می شوند روبرو می شوند. نوع اول - زندان معمولی و یا سنتی، دوم - به سیاه چال انداختن بقا و سوم، جالب ترین و خطرناک - های زندان را که در زمان برگزار می شود. همه بلند آوازه شو یک سطح از پیچیدگی.

روزانه در طول بازی شما وظایف و مأموریت های جدید انتظار می رود. شما باید خودتان ببینید و به اشتراک گذاری با دوستان خود!

 

بازی همچنین