ArChlord آنلاین 2

نام های جایگزین: ArChlord آنلاین 2

ArChlord آنلاین 2 بازی است که از نظر تازگی و پیشرفت های زیادی در سبک آن است. این بازی یک بازی آنلاین نقش بازی چند نفره، که در یک محیط فانتزی ایجاد شده است. داستان ArChlord آنلاین 2 آنلاین - این رویارویی اورک ها و انسان است.

بازی ArChlord آنلاین 2 ثبت نام تنها کاربران بزرگسال انجام می شود. به منظور ثبت نام در این بازی ArChlord آنلاین 2 شما باید مشخص کنید:

1) آدرس پست الکترونیکی خود را.

2) یک رمز عبور.

پروردگار طاق 2 بازی است که شما را دعوت به انتخاب انسان ها سمت و یا اورک ها، و آن را منجر به پیروزی.

بازی ArChlord آنلاین II در مقایسه با دیگر بازی های این ژانر می کند سیستم کلاس شخصیت استفاده نکنید. شما شروع به آن بازی، با در مورد مجموعه ای از مهارت های مشابه است. تنها در این بازی، شما قادر خواهید بود برای توسعه توانایی های شخصیت خود را خواهد داشت. برای این کار شما نیاز دارید که سهام بسیاری از صبر.

بازی ArChlord آنلاین 2 شما می توانید کلاس های خاص در طول بازی، مهارت های است که شما نیاز به بهبود بخشد. با این حال، بسیار جالب تر به بازی در یک کلاس هیبرید است که مهارت ها و توانایی های متفاوت است.

ArChlord آنلاین 2 بازی جهان آنلاین طراحی شده است به طوری که حتی پیاده روی کوتاه به یک منطقه در نزدیکی خواهد بود نابودی تعداد زیادی از اوباش.

بازی Archhlord 2 است مرتب به طوری که دشمنان در آن ظاهر می شود بلافاصله بر روی چشم. آنها می توانند به روش های مختلف به نظر می رسد:

1) به طور مستقیم از هوا.

2) به خزیدن از زیر زمین

3) در سر من از درختان می گیرند.

در این مورد تعداد زیادی از اوباش می تواند حتی چند مشت که مستلزم قتل عام تحمل نیست، و آنها، به نوبه خود، شما به سرعت خسته.

2 بازی آنلاین ArChlord آنلاین با PvP است مرتب شده اند. توسعه دهندگان تعدادی از انواع مختلف جنگ آماده کرده ایم:

- دوئل.

- جنگ بین قبیله.

- Deathmatch.

- قلعه محاصره است.

معمولا در بازی ArChlord آنلاین آنلاین 2 برنده کسانی که این بازی را بازی دیگر، و نه کسانی که بهتر است آن را ایفا کرده است. به این معنا که اگر شما هیولا تر از بین ببرد، قادر به خرید بهترین ساز و برگ، و در نتیجه بهتر می تواند از خود محافظت کنند.

لازم به ذکر است که این بازی ArChlord آنلاین 2 ادامه قسمت اول داستان ArChlord آنلاین، و آن زندگی می کند تا زمان خود.

گرافیک در بازی، گیم پلی، ماموریت، چشم انداز های دیدنی زرق و برق دار - همه چیز بر روی توپ و سزاوار بیشترین تحسین.

ایجاد ArChlord آنلاین 2 یکی از بهترین در جهان بازی است، و توسعه دهندگان بازی کرده اند قدردانی شده است.

در بازی جهان فرو ببرید، که در آن هر کاربر می تواند شخصیت خود را توسعه به عنوان قلب خود را بخواهد. شما نمی توانید به کلاس و فریم های نژادی در بازی می چسبد. این اجازه خواهد داد که شما را به پمپ، به عنوان یک نتیجه، این شخصیت منحصر به فرد، از جمله به عنوان یک Mage را ترکیبی و قاتل.

توجه داشته باشید که حالت PVP، که در آن توسعه دهندگان بازی مجدانه کار کرده اند. در اینجا شما را با تعداد زیادی از اقدامات، جمعی از فرصت های مختلف از دوئل و پایان دادن به مقیاس بزرگ محاصره قلعه را پیدا کنید.

اگر شما علاقه مند در جهان از ArChlord آنلاین 2 می باشد، و سپس تاخیر نکنید و ثبت نام در سایت و بازی و رسیدن به کار می کنند.

 

بازی همچنین