خدایان آرنا

نام های جایگزین: خدایان آرنا

خدایان آرنا بازی است که شما می توانید آنلاین در حال حاضر بازی.

در اینجا شما با جهان دیدار خواهد کرد جادوگران دانا، رزمندگان، دزد بسیار حیله گری. شما باید برای شکست همه دشمنان برای گرفتن کلید به جاودانگی.

اگر شما یک قهرمان واقعی و از هر چیزی نمی ترسم، سپس این بازی برای شما مناسب است، چرا که شما را به چالش خدایان، و قدرت است برای همه نیست.

در بازی آنلاین ثبت نام آرنا خدایان از طریق شبکه های اجتماعی امکان پذیر است: فیس بوک، vkontakte، همکلاسی ها و دنیای من. شما همچنین می توانید از طریق وب سایت بازی ثبت نام کنید. برای ثبت نام، شما باید مشخص کنید:

1) آدرس ایمیل خود را.

2) نام و نام خانوادگی است که به همه بازیکنان قابل مشاهده باشد.

3) کلمه عبور را وارد کنید.

در خدایان آرنا بازی شما شخصیت است که شما مجبور به گرفتن تلاش برای مبتدی انتخاب کنید. با استفاده از این تلاش شما با تمام قوانین بازی را دیدار خواهد کرد.

آرنا خدایان بازی آنلاین است که شامل رویارویی سه جانبه. شما فقط می توانید برای خودم و در برابر دو طرف دیگر مبارزه کنند.

شبیه سازی در خدایان از آرنا مجازات جریمه است. شما مجبور به حمله به تمام دشمنان طرف های مختلف و یا حداقل استفاده از خودکار ضربه. در صورت عدم فعالیت شما همچنین می توانید با رعد و برق حمله.

اگر یک حزب شکست خورده و یا رزمندگان برخی از احزاب در به اندازه کافی برای مبارزه نیست، سپس آنها می توانند در بازی شرکت کنند، اما از جنگ می گیرد بین دو تیم باقی مانده است.

بازی میدان جنگ Bogov تا به تعدادی از ویژگی های:

1) در زمان نبرد، هر یک از طرفین ممکن است در همان زمان بیش از 30 کاراکتر است وجود داشته باشد.

2) اگر یک شخصیت میرد، و سپس برای آن می تواند بخشی شخصیت جدید شروع می شود.

3) اگر، به منظور شروع بازی به شما گفته شود که هیچ صندلی وجود دارد، شما می توانید "در خط" قبل از پر کردن یک درخواست برای یک گزینه خاص است. هنگامی که این نرم افزار به شما ارائه، شما قادر نخواهد بود بازی و محل که می خواست به مبارزه ادامه بده.

رهبری بازی میدان جنگ خدایان است به شرح زیر تعریف می شود:

1) بعد از نیم ساعت در هر محل پس از مبارزه، تعیین شده توسط "رهبر" به یک قهرمان که می تواند بیشترین تعداد ضربان (آسیب) به مخالفان خود وارد است.

2) رهبر ممکن است هر تابع از شخصیت رهبری، که در تیم خود واگذار. اگر رهبر می میرد، رهبری را فشار دهید به طور خودکار به کاراکتر بعدی، که باعث بیشترین میزان آسیب منتقل می شود.

3) با استفاده از این دکمه، رهبر می تواند بازیکنان خود را در جهت لازم است برای او به حرکت می کند، در این مورد، این فرصت را برای مانور تاکتیکی در نبرد.

در سطح بازی میدان جنگ خدایان "حد شناور" شرکت کنندگان عمل می کند.

قبل از هر عرصه باعث شد که تعدادی از شخصیت های فعال در هر سطح مورد نظر را از اعتیاد. در اینجا، از کوچکترین تعداد درصد خاص، است که "عامل انسانی" و تعداد با حداکثر تعداد شرکت کنندگان در هر طرف عرصه تعیین کم.

حداکثر تعداد شرکت کنندگان را می توان در یک گزینه خاص در تابلو ها یافت می شود.

آرنا Bogov - یک بازی برای قهرمانان واقعی!

 

بازی همچنین