ARGO

نام های جایگزین: ARGO

بسیاری از بازی ها را امتحان کنید برای شکل دادن به آینده ای که جهان ما در انتظار پس از آخرالزمان. بازی ARGO ارائه می دهد که دیدن دنیا را از طریق منشور از سحر و جادو. با توجه به توسعه دهندگان این نسخه از بازی، آینده جهان است و بدون دخالت جادویی نیست، اگر چه موقعیت های خاص در این بازی از تکنولوژی های خیلی جدید و اکتشافات.

این در مورد انفجار بزرگ و جهش که باعث ظهور جهان از منظر دو انسان عجیب است ...

قوانین ژانر فانتزی، بازی ARGO ارائه می دهد سابقه بسیار بد است. جان کلام آن است که پس از فاجعه مقیاس جهانی انسانی به سادگی متوقف شد به عنوان یک کلاس وجود دارد و بدل به نژاد های دیگر. این دو نوع اصلی از ساکنان آینده زمین می باشد. اولین ساکنان - موجودات نور صلح آمیز که هدیه ای از طبیعت و زیبایی های آن را به عبادت، به دنبال هماهنگی و به طور کلی خیلی پیشرفت فن آوری تشخیص دهد. این کودکان از طبیعت با نژاد دوم در تضاد است. در اینجا است که همه در تجهیزات، تکنولوژی و تعقیب بی امان از پیشرفت های ساخته شده است. این مسابقه را از طریق تحولات ناگهانی و عمده جهانی در روده از این سیاره رفته است، به طوری که جستجو برای بیگانه هماهنگی ابدی به آنها. اما آنها را پرستش فن آوری و علمی در چه دست های خود را باور دارند و بدون کمک از نیروهای طبیعی خواهد یک دنیای کامل ایجاد کنید. این درگیری ها در سبک از فیزیکدانان جهان در برابر غزل سرا ها، در واقع، پیشنهادات

است

ARGO بازی آنلاین. که از جهان شما pritknete؟ چون در حال حاضر به نوبه خود شما.

در ARGO ثبت نام آنلاین نمی خواهد به شما بدون هیچ زحمتی را، مگر اینکه شما دسترسی به وب و ایمیل آدرس در سراسر جهان داشته باشد. نام را وارد کنید در این زمینه مناسب از شخصیت خود را در آینده، رمز عبور، ایمیل - این همه که شما برای یک بازی بپرسید. علاوه بر این، آن را بی درنگ شما چه باید بکنید.

شروع به بازی بازی آنلاین ARGO می تواند در یکی از هشت صنایع دستی است. شخصیت شما می تواند یک مدافع شجاع، رزمندگان شجاع، زرنگ و دانا ماهر کیمیاگر عاقل، نترس تامر پزشک استادانه، تیرانداز از خفا، و یا خرابکاران حیله گری خوب است. ایمنی و مشت بسیار قدرتمند به توسعه دهندگان مدافعان، رزمندگان و، افسوس، خرابکاران داد. اما به دست توانایی های رزمی، به اندازه کافی عجیب، وقف پزشکان و مزاجی tamers. آنها katsti کار نه تنها با برخی از موش خرماها، اما با نژادهای مبارزه واقعی حیوانات. به نوبه خود، تک تیر اندازها، دستاندرکاران و کیمیاگران - طرفداران بزرگ از دعوا گلوله کنید و در مبارزه با آنها را بدون بیش از حد در آن به مناسبت درگیر تجربه پارسه را توصیه نمی.

در ARGO می تواند به هر کسی که دوست دارد به طور مداوم در دردسر و مبارزه در جنگ های مختلف بازی کند. آنها، اتفاقا، ممکن است چندین. شما می توانید در حملات با بازیکنان دیگر بروید. بنابراین شما می توانید با تمام کسانی که مانند خود شما در صلح آرگو زندگی می کنند آشنا می شود. شما می توانید در حراجی های مختلف مراجعه کنید. از به معامله گران خوش شانس وجود دارد با گرفتن بسیار بد است، آن است که یک راه بسیار خوبی برای دوباره پر کردن سهام خود را از چیزهایی لازم است. و بازی به شما می دهد این گزینه را انتخاب کنید، می گویند، بازی همکار. بله، ما، البته، در مورد بخش. آنها می توانند به سادگی را انتخاب کنید - وزن تمام خواسته های خود، انتخاب کنید تا به یکی که به شخصیت خود را بازی تمام همراه باشد.

اما اگر شما گرفتار دشمن، شما جبران خواهد شد به صورت نقاط جایزه دریافت خواهید کرد. اما اگر مرگ رسیدن به شخصیت شما، شما نیاز به کسر این امتیاز را اعلام میکنه. افسوس، مانند زندگی است. جالب توجه است، در کشت یک حرکت خنده دار - در یک نبرد، که در آن هیچ کس می میرد. بنابراین Duelists نمی تواند در مورد اتهامات عنوان شده علیه مجازات اعدام برای فکر و مبارزه مانند هر چیز. دوئل آن - آیا شخصیت را دوست ندارد!

زندگی تکنوکرات آماتور و تشنگی خود را برای هماهنگی فلسفی با طبیعت، دو جنگ بین یک کلاس در توسعه سرمایه گذاری و در شرایط بازی، نمی توان با هم توسط کلمه پرتاب وجود دارد. بنابراین حتی اگر شما واقعا می خواهید برای گفتن چیزی ناخوشایند به دشمن، کار نخواهد کرد: این قوانین است.

و در نهایت در برنامه. این بسیار جالب و متضاد است. توسعه یافته بسیاری از نقاط وجود دارد. بگو: شما می توانید از طریق غارها با همسالان و بلند آوازه شو، وجود دارد سرگردان، می بینید، و شما چیزی مفید است. در سازه های زیرزمینی توسعه دهندگان ایدئولوژیک گنجینه های مانند پول بازی پنهان است. اما ما برای شما آرزو برای پیدا کردن نه تنها پول در بازی، بلکه برای پیدا کردن مهم ترین گنج - یک بازی سرگرم کننده

 

بازی همچنین