Armades

نام های جایگزین: Armades

شما را دوست دارم بازی های آنلاین، دیوانه در مورد ماجراهای دریا و فقط می خواهید امتحان کنید به بازی چیزی جدید؟ سپس بازی Armades - آنچه که شما به دنبال آن هستید. این یک بازی رایگان است که هیچ فایل نصب و راه اندازی های اضافی نیاز ندارد. شما می توانید به سادگی برای ثبت نام اینجا و بازی Armades آنلاین را در مرورگر مورد علاقه شما .

پیش بینی احتیاطی تنها - شما نیاز به ثبت نام. درست مانند بسیاری از بازی های آنلاین، Armades ثبت نام نیاز به دسترسی به حساب شخصی شما و شروع بازی. برای ثبت نام، شما نیاز به از طریق لینک همان مربوطه "ثبت نام"، در سمت چپ صفحه شروع بازی بروید.

1. قبل از باز کردن فرم ثبت نام از این بازی، در زمینه بالا که نیاز به معرفی آدرس سیستم صندوق پستی الکترونیکی خود را.

2. علاوه بر این، خط زیر را وارد کنید نام کاربری شما، نام مستعار بازی ای است که می خواهد بازیکنان دیگر می دانم. حداقل تعداد کاراکتر در ورود - 3.

3. بعدی، رمز عبور خود را وارد کنید، متشکل از حداقل 6 حرف. رمز عبور نباید بیش از حد آسان به کلاهبرداران می تواند حساب شما را هک نیست.

4. در Armades بازی [ _4_] می تواند چندین کشور های مختلف (انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی)، از مزایای هر یک از ملت ها دیده می شود بعد از اینکه شما موس خود را بر روی آن. وزن جوانب مثبت و منفی، تنظیمات خود را در نظر بگیرند و ملت که شما را بیشتر ترجیح می دهند را انتخاب کنید.

5. بعدی شما نیاز به آمده و ارائه به نام جزیره است. حداقل تعداد کاراکتر در نام - 3.

6. برای ثبت نام در این بازی با موفقیت انجام شده، شما باید شرایط استفاده از بازی با چک کردن خط مناسب را بپذیرید.

7. کامل تمام زمینه ها بر روی "ثبت نام"

8. پس از تکمیل ثبت نام شما نامه ای از طریق پست با لینک به حساب کاربری خود را فعال کنید دریافت، کلیک بر روی لینک، پس شما در دسترس همه خواهد بود پاداش، و شما می توانید بازی را شروع.

در طی پنج روز اول پس از ثبت نام، شما قادر نخواهد بود به بازی آنلاین Armades در قدرت کامل، زیرا در این زمان دولت سایت مهلت قانونی برای مبارزه با تحمیل کرده است. این است که، شما در واقع زمان خود را آشنا را: شما می توانید جزیره همسایه آن حمله نکنید، و جزیره خود را به طور کامل امن خواهد بود.

در این بازی مدت زیادی است که قادر به ترکیب بازیکنان از سراسر جهان بوده است، بنابراین شما باید قادر به ملاقات دوستان قدیمی خود را در اینجا است و، البته، جدید به دست آوردن. همه بازیکنان می توانند در اتحاد بپیوندند، که به آنها یک مزیت قابل توجهی در قدرت مبارزه کنند. فرد در همان ائتلاف، می تواند دعوت به پیوستن به اتحاد دریافت نمی کند. بنابراین، اتحاد می توانند با یکدیگر و ورود به قراردادهای خاص مذاکره.

1. عدم تهاجم قرارداد.

2. اتحادیه.

3. جنگ.

عقد قرارداد تنها می تواند سر از اتحاد، و یا کسی که صاحب همه قدرت مناسب است.

بازی Armades آزاد درخواست تجدید نظر به تمام دوستداران استراتژی دریایی. این بازی کمک خواهد کرد که شما را به آن لذت ببرید و به تصویب زمان رایگان!

 

بازی همچنین