تماس Asheron است

نام های جایگزین: تماس Asheron است

تماس معروف چند نفره اسباب بازی آنلاین بازی Asheron در ژانر فانتزی قهرمانانه. سازندگان بازی به شما خوش آمد به جهان از سفر جذاب با اصحاب ظاهر استاندارد نیست. در این صورت آن را به فتح جهان دارای بیش از دوازده سال است. و آیا محتمل آن از دست دادن نیست.

قبل از اینکه شما شروع به بازی ندای Asheron، برای کیفیت از این بازی، ما به شما توصیه می با کامپیوتر خود را چک کنید با سیستم مورد نیاز بازی ها. و آنها عبارتند از:

RAM - 2 GB

کارت گرافیک - 256 MB

CPU فرکانس - 2 گیگاهرتز

اتصال به اینترنت

صفحه کلید؛

ماوس.

بنابراین همه چیز دوست دارم. اما باید هنوز راه نسبتا ساده برای طراحی گیم پلی خود را، که یک نام داده شده وجود دارد - تماس ثبت نام Asheron است. توصیه برای بررسی اطلاعات شما:

 1. مشاهده وب سایت رسمی بازی ندای Asheron است.
 2. ، را انتخاب کنید ثبت نام.
 3. نام خود را وارد کنید.
 4. ایجاد یک رمز عبور شامل کمتر از شش شخصیت و راهنمایی برای امنیت حساب کاربری خود شوید، این رمز عبور در شبکه های دیگر استفاده کنید.
 5. ابداع و نوشتن رمز عبور خود،
 6. رمز عبور را قبلا مشخص شده تکرار.
 7. آدرس ایمیل خود را وارد کنید.
 8. انتخاب - ثبت نام کنید.

در آینده شما راحت تر به وارد خواهد شد، فقط به نام و کلمه عبور وارد نمایید و شما در این بازی هستیم. در تماس Asheron بازی بسیار جالب است. جهان داستان، نه موجودات واقعی است که ممکن است به شما باشد.

در ابتدای بازی شما باید به دقت در مورد تصویر فکر می کنم، ظاهر شخصیت خود را. هر جزئیات که شما باید درک کنند که رشد کوچک کند می شود برای اجرا، اما بسیار باهوش، و بزرگ - مانند و به سرعت ناپدید می شوند از دید، اما برای این که به دشمن آن را آسان خواهد بود.

در جهان بازی Asheron ها تماس آنلاین یک انتخاب از سه نژاد وجود دارد: انسان، و Lyudzhiany Tumeroki. در اینجا، بیش از حد، باید مراقب باشید. از آنجا که در آینده شما نیاز به انتخاب یک حرفه، و تمام نژادها دارای محدودیت در رشته های حرفه ای.

همچنین، سازندگان برای طرفداران خود را در بازی برای بازی سه فرآیند قاره است

 • Osteth.
 • Omishan.
 • Linvak توده.

برای مبتدیان های قاره آسان تر است که در آن شما خود را zarekomenduete توصیه - Osteth.

Osteth - ساکن نژاد خود را از مردم است. روشن، چشم نواز بخشی از این سیاره به عنوان یک باغ گل گیاه شناسی - واحه.

Omishan - مسکن برای tumerokov. محل ایده آل برای شکار، به عنوان حدود یک جنگل بیشه غیر قابل نفوذ. و هیولا هستند در بر داشت.

Linvak توده - مکان برای lyudzhianov. قاره ترین وحشتناک گروه ساکن، و در تنهایی، مخلوقات. منطقه کوهستانی با تعداد کمی از گیاهان.

فرصت در گروه های خاصی به هم بپیوندند شما داده می شود، سپس آنها را به شرح زیر نام: اتحاد حزب و انگلستان. این همه در مقیاس جنگ بستگی دارد. این که آیا شما کمک یکدیگر به هنگام انجام وظایف، که آیا جنگ در مقیاس بزرگ و تسخیر سرزمین های - این پادشاهی.

به نظر می رسد هیچ مشکلی با بازی این است که در نظر گرفته شده، بنابراین شما می توانید دست خود را امتحان کنید.

بازی AC در انتظار شما. چگونه می تواند شما را نگه دارید زمانی که بازی جهان در انتظار شما با گرافیک عالی، به پشتیبانی، به تنظیم مناسب، و موسیقی.

 

بازی همچنین