خاکستر به خاکستر

نام های جایگزین: خاکستر به خاکستر

خاکستر بازی به خاکستر - نادر بودن واقعی است. اسلاید آن را تقریبا بیست سال پیش در زمان، اما حتی امروز آن اعتماد پارسه می باشد. در این پروژه بازی، بازی و میلیون ها نفر از هموطنان ما و "همکاران" در تمام نقاط جهان داشته باشد. کیفیت کاملا بازی قدیمی اجازه می دهد تا خود را برای رقابت با شاهکارهای مدرن geymerskogo هنر است. و با وجود این واقعیت است که گرافیک در خاکستر به خاکستر ضعیف است (که، در اصل، تعجب آور نیست، و لازم نیست به این واقعیت است که این بازی در اواخر سال 1996 ایجاد شده بود را فراموش کرده ام، و در یک زمان آن است که بسیار شخصی بود ) بازی مانند.

خاکستر به کامپیوتر خاکستر ما بار کاملا غیر واقعی می گوید. همانند بسیاری از بازی های رایانه ای دهه نود (که در حال حاضر، شایان ذکر است، خیلی زیاد)، این است که در شرح حوادث در آینده بیان شده است. با این حال، این طرح معلوم شد کاملا موفق و اصلی - و نه برای هیچ چیز، در پایان، در مورد آن تا به امروز را فراموش نکنید. علاوه بر این، بسیاری از علاقهمندان به بازی در نظر گرفتن این "نادر" است بسیار جالب تر از اکثر بازی های مدرن است.

برای شروع بازی به اندازه کافی به خاکستر به خاکستر دانلود. عادت کرده اند به بازی های مدرن پارسه پرش به توزیع برای خاکستر به خاکستر به نظر می رسد حرف مفت زدن بچه گانه. تمام فایل های نصب و راه اندازی لازم در ثانیه دانلود. و می گویند که این پروژه می تواند به آرامی بر روی هر دستگاه کامپیوتر مدرن اجرا شود، حتی به نظر می رسد که ارزش آن.

در خاکستر به خاکستر نیاز به از زمان بازی تا زمان وارد شدن به قلمرو عرصه های خاص، که به عنوان یک ایجاد شد "محل قتل." جمعیت آینده می تواند یک سرگرمی بهتر از تفکر قتل تصور نیست. همه این وحشتناکی یادآور دعوا پهلوان از جان گذشته قرون وسطی است. بزرگترین شرکت های جهان در حمایت از عرصه های مبارزه، و مردم را از این نمایش خونین سرگرم کننده دیوانه کنید - به طوری که معلوم است، به نظر می رسد واقعیت بی رحمانه از آینده است.

خاکستر بازی به خاکستر جالب، با وجود کمبود برخی از طرح. مناظر و چشم انداز همواره در حال تغییر. از کار را به کار تغییر را با لباس و سلاح. تند و تیزی و شدت از طرح بازی می دهد داستان از بیگانگان، چرا که، به بیان دقیق، و شروع به به تمامی موضوعات عمده - بیگانگان شر در طرف گلادیاتورهای به اصطلاح الهام بخش ذهن تهاجمی خود را. از آنجا که این گرایش گذشته از دست دادن وجدان و شرافت، تبدیل شدن به ماشین کشتار به طور کامل غیر قابل کنترل.

از هر گونه نصب شده به خاکستر به خاکستر ویدئو، شما می توانید درک آنچه شخصیت خود را مجبور به رها کردن ساکنان جهان را از حمله به هیولا. شما می توانید در قلمرو عرصه های آلوده، جایی که آن را به از بین بردن همه بدون استثنا از طرف گلادیاتورهای werewolves، از بین بردن مغز "بد" سقوط از قربانیان خود را پس از شکست لازم باشد رها شده است.

این پروژه ایده آل برای کسانی که عاشق بازی های مثل دوما و یا پوستل است - کنترل ساده و عمل دیوانه عبور اوقات فراغت خود را کمک خواهد کرد.

 

بازی همچنین