بازی Assassins Creed 2

نام های جایگزین: بازی Assassins Creed 2

مسلما، هیچ پرنیان است که در مورد چنین فیلم اکشن فوق العاده به عنوان بازی آدمکش کیش 2 شنیده نشده وجود دارد. این ادامه پروژه تحسین. خالق بخش دوم از این بازی باقی مانده است شرکت «یوبی سافت»، و باید توجه داشت که توسعه دهندگان موفق به خلق یک معجزه دوباره، آزاد هیچ بازی کمتر جالب و هیجان انگیز است. اگر شما تا به حال به مقابله با بخش اول از قاتل، سپس شما را در مورد تمام فضائل از پروژه می دانند. شایستگی این بازی است که واقعا زیاد: گرافیک خنک، گیم پلی عالی، داستان بزرگ است. به همین دلیل پارسه بسیاری در سراسر جهان دیوانه در مورد این پروژه و عشق را به بازی آدمکش کیش 2.

بخش دوم همه طرفداران این پاس اکشن بازی ماجراجویی از در حال حاضر در امتداد و در سراسر شرق میانه و ایتالیا آشنا کمک خواهد کرد. حدود - رنسانس و جنگ های صلیبی. بازی جدید شخصیت - یک مرد جوان Ezio با Auditore در دا Firenze - می آید از یک خانواده اشرافی فلورانس ثروتمند. پدر و برادران EZIO توسط یکی از دوستان خانواده خیانت کرده و به دار آویخته به عنوان یک نتیجه از اتهامات عنوان شده علیه شد. شخصیت از بازی Assassins Creed 2 PC، خشمگین بودن، خائن کشته و مجبور به پنهان کردن با مادر و خواهر خود را از پسر عموی خود را. EZIO آماده است تا انتقام تمام اعضای خانواده، که خیانت zameshena بود، و او که قرار بود به عقب نشینی.

بازی Assassins Creed 2 دانلود کمک قهرمان برای دیدار با بسیاری از افراد برجسته از زمان. به عنوان مثال، Ezio با آشنا با تمام چهار عضو مدیچی، دیدن لئوناردو داوینچی و نیکولو ماکیاولی، و در میان بدترین دشمنان انسان خواهد بود هیچ یک دیگر از فرانچسکو د 'Pazzi، Girolamo Savonarola، رودریگو Borgia و دیگر، مردم کمتر شناخته شده از دوران رنسانس. EZIO خواهد شد کانال ونیز را بررسی و با تمام منافع عمومی از خانواده حاکم از زمان آشنا شوید.

ادامه تمام مزایای این پروژه می توان به بازی Assassins Creed 2 تریلر ویدیو نگاه کرد. از این ویدئو، شما می توانید ببینید که در نسخه جدید از این بازی نه تنها به حفظ تمام ویژگی های اصلی این بازی، بازیکنان مورد علاقه در بخش اول، بلکه اضافه کردن توابع جدید به طور کامل، که قطعا به پارسه تجدید نظر شود. به عنوان مثال، بازی Assassins بازی جدید کیش 2 شخصیت سبب توانایی به شیرجه رفتن و شنا کردن، و روند تعامل خواهد شد فرصت برای گرفتن سلاح از دست دشمن افزایش یافته است.

برای شروع بازی، به شما دانلود آدمکش کرید 2 را در کامپیوتر خود نیاز دارید. این پروژه کاملا منتقل همه عظمت و عصر شیک شرح داده شده است. بازی در بخش دوم این پروژه تحسین شده، شما می توانید به آزادی واقعی را احساس کنید. دینامیک از بازی شما را ترک نمی کند بی تفاوت - هر که در راه از شخصیت رخ می دهد، شما می توانید این یا دیگر فرصت دریافت کنید.

با این حال بازی بازی Assassins Creed 2 به صورت رایگان و قادر به رانندگی با پروژه شما باید برای به دست آوردن. و به آینده نرخ قاتلان جوان در انتظار - قهرمان خود را برای یادگیری برای شرکت در مبارزه و حرکت را از طریق خیابان بی سر و صدا.

 

بازی همچنین