بازی Assassins Creed 4: سیاه پرچم

نام های جایگزین: بازی Assassins Creed 4: سیاه پرچم

بازی Assassins Creed 4: سیاه پرچم - بازی جذاب با توجه به حتی منتقدان بیشتر مشتاق مدرنیته. همه مشخصات پروژه بهبود یافته است. در حال حاضر برنامه تبدیل خواهد شد شدید، انیمیشن واقعی تر، و طرح است و حتی هیجان انگیز تر و جالب است. این پروژه جدید اجرا خواهد شد جهان به طور کامل باز است که در آن وجود خواهد داشت در حدود 50 مکان های بزرگ. حالا بازیکنان می کند به شهرستانها عمده و روستاهای کوچک شما می توانید از ویرانه های تولیدی صنعتی مایان فولاد دیدار خواهد بود، یک نگاه در مزارع شکر و بازدید از جنگل، بازدید از پورت های شناخته شده و غارهای ناشناخته.

بازی آدمکش کیش 4 شما قرار می دهد که در روز دزدی دریایی. همه بازی می گیرد در 1715 در کارائیب. در حال حاضر دزدان دریایی - استادان واقعی نه تنها آب، بلکه بر روی زمین. این افراد ترویج سیاست های خود را بر اساس حرص و طمع و ظلم و ستم. بر روی زمین، بی قانون. در این بخش از بازی تاکید اصلی در سفرهای دریایی، کشتی دزدان دریایی، جنگ آب است. قاتل کیش 4 تنظیمات بر روی کامپیوتر شما، شما می توانید بین انواع مختلف کشتی ها را انتخاب کنید. بلافاصله پس از ورود به پروژه به شخص آن را در دسترس کشتی های شخصی، به نام Galka خواهد بود. آنها را و شما خواهد بود که اولین بار به بازی بازی Assassins Creed 4 کامپیوتر، آن، شما می توانید اصلاح و توسعه با توجه به نیازها و الزامات خود را دارند.

بخش جدید آدمکش کیش در دسترس خواهد بود سه شهرستانها بزرگ اصلی

1. هاوانا.

2. کینگستون.

3. Nessau.

شخصیت شما قادر به انتخاب تیم خود خواهد بود. یک فرصت عالی برای بازی بازی Assassins Creed 4 اجازه می دهد تا شما را به استفاده از یک زنگ غواصی خاص، که اجازه می دهد یک مطالعه دقیق از بستر برای کشف wrecks. کشتی خود را قادر به حمله به کشتی های دیگر و غارت آنها خواهد بود.

چگونه خود را اعلام توسعه دهندگان، آدمکش کرید 4 سیاه پرچم - نسخه کامل از بازی. قهرمان اصلی این پروژه خواهد بود شجاع ادوارد Kenva. این دزدان دریایی کاپیتان جوان که از طریق مهارت های مبارزه با خود و شجاعت موفق شده است برای به دست آوردن احترام به دیگر ملوانان و دزدان دریایی است. آن را سخت به این باور است، اما حتی Blackbeard ابراز احترام خود را برای مرد جوان شجاع ... و کشیده به جنگ های باستانی است که در معرض تهدید نابودی همه ساخته شده توسط دزدان دریایی.

برای شروع بازی، شما نیاز به خرید کلید دسترسی و دانلود بازی Assassins Creed 4 به کامپیوتر شما. تمام شرکت کنندگان در پروژه بسیاری از ماموریت های و وظایف جدید، برای غلبه بر خواهد شد که بیشتر سرگرم کننده است. بر خلاف پروژه های قبلی، بخش چهارم هنوز به روسی ترجمه شده، اما این حقیقت باید به شما شرم نمی - کنترل آسان برای یادگیری در سطح بصری است.

هنگامی که شما می توانید آدمکش کرید 4 دانلود کنید، خواهید دید که چقدر کنترل بازی بهبود یافته و تسهیل می شود. به عنوان مثال، شخصیت اصلی می توانید نامرئی راهب خود را زمانی که او معتقد است که او می تواند در خطر باشد، و فقط آن را خاموش طور خودکار زمانی که خطر شده است.

 

بازی همچنین