بازی Assassins Creed: اخوان

نام های جایگزین: بازی Assassins Creed: برادری، آدمکش کیش، آدمکش

بازی آدمکش کیش Brazerhud - بازی چند نفره فوق العاده از شرکت فرانسوی یوبی سافت مونترال ، توسعه یافته در این ژانر اکشن ماجراجویی [_5_ ]. مدت موقت و حوادث - پایان XV - شروع قرن شانزدهم . محل برگزاری - ایتالیا. مشخصات - از شخص ثالث. خرید کامل 15 ساعت طول می کشد. هر دو تک نفره و چند نفره حالت وجود دارد. ماهیت گیم پلی - انجام ماموریت های متعدد، نبرد گرم با انواع شخصیت های کامپیوتری و مخالفان واقعی در مواجهه با کاربران دیگر. بازی ها را در مکان های جنگ بین اشراف زاده قاتل امین Ezio با Auditore در دا Firenze بازی و орденом тамплиеров в Риме. مخالفان شما خواهد بود که نمایندگان اصلی نوع Borgia . داستان در چارچوب زمانی پیشرفت می کند. کاربران این فرصت را به پخش ماموریت های داستان داده می شود. نکته جالب - حرکت از گذشته تا به امروز، و سپس بازگشت به عقب. دزموند مایلز، که راه را برای استفاده از دستگاه "نیت 2 یافت شد - هنگامی که این روزها، شما با شخصیت اصلی این دوره برگزار خواهد شد. 0 "به خواندن اطلاعات مربوط به اجداد خود و حمل و نقل به گذشته است. خوب، شخصیت اصلی یک اصل و نسب تاریخی Ezio با Auditore در دا Firenze است. علاوه بر این بسیاری از شخصیت ها، که از این میان نیز از جمله چهره های افسانه ای به عنوان لئوناردو داوینچی نیکولو ماکیاولی وجود دارد وجود دارد و یا Caterina در اسفورزا . در تصمیم گیری برای دانلود ترور کیش : اخوان ، شما می توانید به اتمسفر از قرن گذشته شیرجه رفتن و نگاهی به سفر سرگیجه آور به یاد که ماجراهای روشن است.

بنابراین، اجازه دهید بازی ترور کیش : اخوان توجه شما را به خود جلب کرده است و شما می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن اطلاعات است. از آنجا که این پروژه - آن را به بازی سوم از سری کیش یک آدمکش ، این امر می تواند عاقلانه به نظر آنچه در مورد این محصول از قبلی متفاوت است. طرح بازی - ادامه از حوادث نسخه اصلی. برخی از تغییرات سیستم مبارزه رنج می برد. در حال حاضر این نبرد پویا تر است و حملات تهاجمی تر از تلاش برای قرارداد مورد استقبال قرار گرفت. از آنجا که سیاست خود را اغلب شخصیت توهین آمیز، و سپس این امر می تواند عاقلانه برای انجام استخدام و آموزش سربازان. قاتلان او، شما می توانید در اطراف شهرستان ترتیب و به طور موثر مقاومت در برابر یورش دشمنان، که برخی از آنها عبارتند از سربازان عادی و افسران، و داجرز، و سپاه پاسداران سوئیس، و فلش، و آنهایی که مهاجم، و اراذل و اوباش و راهزنان، و غیر قابل نفوذ، و مردم گرگ. تغییرات در زرادخانه وجود دارد. پس ترور کیش : اخوان زره متنوع تر. بازیکن مجاز به استفاده از همه نوع ابزار برای کمک به دستیابی به این اهداف. وسایل خود را در دست می شود دارت سمی، چتر نجات، تیغه های دو پنهان، اسلحه پنهان، هواپیمای پیشرفته، اسلحه های ثابت و بسیاری از چیزهای دیگر. توابع ویژه نقش مهمی بازی کند. به عنوان مثال، شما می توانید چشم عقاب فعال و ارزیابی سریع وضعیت در میدان جنگ. ترور کیش : اخوان ویدیو که تغییرات عقاب مشخصات به شرح زیر است: اشیاء ناخواسته در پس زمینه محو (دیگر چشم درد) دشمنان با رنگ قرمز نشان داده شده، متحدان - آبی، اشیاء با ارزش و سرپناه در سفید برجسته شده، و هدف از تخصیص - زرد است. شما، پس از آن ممکن است به آسانی اشیاء ظریف شناسایی و ارزیابی وضعیت بده.

انجام یک کار یکی پس از دیگری، شما کسب درآمد و توسعه بازی. با هر گام، به شما بیشتر از همه قدرتمند، همه بهتر مجهز شده است و در نتیجه اعتماد به نفس. شما به تنوع گیم پلی بازی لذت ببرید. در ضمن، دلیل دیگری که چرا شما باید بازی را دانلود کنید ترور کیش وجود دارد: اخوان . سبک بازی را انتخاب کنید و استفاده کنید که رژیم، که بیشتر به سلیقه خود - حق هر فرد است. شما به تنهایی می تواند بازی کند و یا سعی کنید حالت های چند نفره است که به عنوان بسیاری به عنوان هشت وجود دارد. در این بررسی، جستجو پیشرفته، اتحاد، اتحاد پیشرفته، قتل، شکار، اسکورت، هانت برای سینه. به طور خلاصه، می کنید خسته شدم! تاریخ و خودتان ببینید!

 

بازی همچنین