آستریکس و دوستان

نام های جایگزین: آستریکس و دوستان

بازی استریکس و دوستان - این یک بازی سرگرم کننده در مورد سفر شگفت انگیز از آستریکس و دوستان خود است. آستریکس و دوستان آنلاین به شما مقدار زیادی از برداشت مثبت از بازی های مورد علاقه خود را قهرمان این داستان داده است.

بازی استریکس و دوستان ثبت نام هیچ مشکل مطرح نیست، البته، اگر شما مهارت در زبان انگلیسی می باشد. برای ثبت نام آنلاین شما می باید:

1. وب سایت رسمی از این بازی را وارد کنید.

2. را پر کنید در صفحه اصلی این سایت اطلاعات لازم را در مورد خود.

3. نوشتن آدرس ایمیل خود را. این فیلد اجباری به پر کردن است.

4. رمز عبور ویژه برای حساب کاربری خود را وارد کنید.

5. برای تایید رمز عبور شما نیاز به دوباره آن را وارد کنید.

6. سپس در زیر به شما خواهد شد در مورد بازی آگاه است. اگر شما علاقه مند در کاری هستند، قرار دادن یک علامت در کنار آن اقلام است.

7. سپس دکمه را فشار دهید « بازی به صورت رایگان در حال حاضر » .

راه دوم برای پیوستن در این بازی - از طریق فیس بوک ثبت نام کنید.

بازی آستریکس و دوستان بازی آنلاین است، بنابراین به ویژه قدرتمند تنظیمات کامپیوتر شخصی برای این بازی مورد نیاز نیست. برای تو مهم ترین چیز - آن است که در مورد اینترنت با سرعت بالا نگران باشید.

بازی استریکس و دوستان شما می توانید ایجاد روستای خود را با همکار خود را گول آستریکس، اوبلیکس، Dogmatiksu و دیگر شخصیت های معروف چه می خواهید.

در آستریکس و دوستان شما را در برابر توانا و رم بازی کند.

در آستریکس و دوستان آنلاین شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن دوستان، چت با آنها به انجمن با توجه به استراتژی های مختلف، خدایان گول ها و بسیاری چیزهای دیگر.

هنگامی که ساخت خانه شما خواهید دید که وجود دارد عناصر مختلف، به عنوان مثال، در ساخت و ساز ساختمان های مسکونی باید شیارهای کوچک، و برای تولید شما فقط باید استفاده از اسلات بزرگ است.

در بازی اهمیت منابع به سرعت ممکن است تغییر کند، برای اولین بار شما چوب، سنگ، مواد غذایی نیاز دارند، و سپس به طور ناگهانی ممکن است منابع دیگری نیاز دارید.

بازی استریکس و دوستان به شما پیشنهاد حتی شکار. شما گراز وحشی به یک وعده غذایی خوشمزه شکار.

به منظور یادگیری چگونه می توانید به سایت مورد نظر شما فقط نیاز به حرکت اشاره گر بر.

از آنجا که گول دوست ندارم به خواب در هوای آزاد شما باید "صبر" برای ساخت خانه برای آنها.

برخی گول ممکن است نظامی، و اگر آنها را به ساختن خانه، و ساخت یک نیزه و یا سلاح های دیگر، آنها حتی ممکن است حمله رومی ها.

مبارزه با رومیان است خیلی آسان نیست. آنها به طور جدی مقاومت خود را درک. هنگامی که آنها یاد بگیرند که شما نمی خواهید به اطاعت از آنها، فقط یک سپاه در خاک خود را. شما نیاز به رسیدن به رومی ها بر روی خاک حیاط خود را، که در آن آنها خواهد شد راه اندازی گشت های ویژه استفاده می شود.

شما یک فرصت منحصر به فرد برای آموزش روستاییان خود را، به طوری که قوی تر می شوند.

آستریکس و SES امیس - این بازی کامپیوتر که شما را از دوران کودکی خود را به یاد و زمان صرف شده به دنبال یک تلویزیون کارتون های مورد علاقه آستریکس و اوبلیکس است.

 

بازی همچنین