استماع 2

نام های جایگزین: Audishn 2، audance، audishn، audens، audishion، استماع

استماع 2 آنلاین - این یک بازی آنلاین رایگان جدید، که در آن بازیکن باید برای رفتن به کلوپ های شبانه و کافه ها، شرکت در رقص شب و گرفتن-togethers است.

آنلاین بازی استماع 2 یک پروژه موسیقی است که در آن شخصیت نه تنها به رقص خواهد کرد، بلکه برای انجام کلاهبرداری های مختلف رقص است.

استماع 2 بازی جالب خواهد بود، البته، هر کس که دوست دارد به رقص!

بازی استماع 2، نیاز استماع پیچیده نیست 2 آنلاین ثبت نام: بازی های آنلاین، با کلیک بر روی "ثبت نام" را وارد کنید و در گزینه های ثبت نام

  • ورود به انجمن
  • ایمیل
  • ورود به انجمن (برای برقراری ارتباط با دیگر بازیکنان)
  • تعیین جنسیت، تاریخ تولد
  • تعیین رمز عبور

بعدی، بر روی "ثبت نام" را فشار دهید، سپس به صفحه دانلود از استماع مشتری بازی 2 آنلاین (این بازی نیاز به نصب و راه اندازی از مشتری بازی، برای کار با ثبات تر و امکانات گیم پلی). اذعان کرد که به اندازه مشتری - 2.5 GB.

سه راه برای دانلود از مشتری وجود دارد:

1) یک روش استاندارد (توصیه می شود)

2) بارگیری آرشیو

3) دانلود تورنت

پس از نصب، شما می توانید بازی را شروع. در این، استماع ثبت نام 2 تمام شده است. کل پوشه توصیه می شود با بازی اضافه به لیست استثنائات آنتی ویروس!

حداقل سیستم مورد نیاز:

پردازنده: پنتیوم 4 1. 8GHz

حافظه: 1GB

ویدیو کارت: انویدیا جیفورس FX5200 128MB / ATI کارت گرافیک Radeon 9800 128MB

هارد دیسک: 3 GB فضای آزاد

سیستم عامل: Windows XP SP3، ویندوز 7

با DirectX: DirectX 9 و. 0C

کارت صدا سازگار با DirectX

توصیه می شود:

پردازشگر: پنتیوم 4 2. 6GHz

حافظه: 1GB

ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 6600 128MB / ATI کارت گرافیک Radeon X-700 128MB

هارد دیسک: 3 GB فضای آزاد

سیستم عامل: Windows XP SP3، ویندوز 7

با DirectX: DirectX 9 و. 0C

این بازی آنلاین، بازی استماع 2 شروع شده توسط ایجاد شخصیت خود را انتخاب کنید: نوع شخصیت و سفارشی کردن ظاهر آن. پس از آن، انتخاب سرور و کانال. 3 سرور وجود دارد: ضربه، ساکورا و شکلات. انتخاب هر یک از سرویس دهنده ها، مطبوعات "را وارد کنید".

که در شهرستان بازی در فروشگاه شما می توانید برای لباس خود را به شخصیت ها و لوازم جانبی، و یک اتاق پانسمان خرید، یک شخصیت می تواند همه چیز را خریداری کنید. شما می توانید سبک مو و یا رنگ پوست از شخصیت خود را تغییر دهید، رفتن به سبک استودیو. بازی آنلاین Audishn 2 تا پول بازی خود را DEN و کش است.

بازی آنلاین Audishn 2 تا اسکار خود را که در آن بازیکن می توانند یاد بگیرند برای مدیریت بازی، سبک اصلی از رقص. علاوه بر این، شما می توانید بازی مربی را انتخاب کنید.

استماع 2 بازی آنلاین غنی نه تنها مغازه ها و رقص است، همچنین مکان هایی که شما می توانید فقط با بازیکنان دیگر در چت و بازی مینی بازی (برای پیروزی در برخی از بازی ها، شما می توانید یک پاداش خوب) وجود دارد.

برای توضیحات از هر حالت به مدت طولانی را، بنابراین، در این بررسی کوتاه توصیف آنها ممکن نیست. اگر این بازی را برانگیخته است بهره، و نمی توانید صبر کنید به بازی بازی Audishn 2 آنلاین، به عضویت در این بازی استماع 2، و اولین گام به سوی رویای خود را از رقص. این بازی دارای یک فضای نسبتا بزرگ کاربردی و دلنشین است، به طوری که خسته نمی شود!

 

بازی همچنین