اتحاد از اسلحه شجاع

نام های جایگزین: اتحاد شجاع اسلحه، AVA

اتحاد شجاع اسلحه достаточноновыйММОшутер. ویژگی های متمایز از بازی - گرافیک با کیفیت بالا و طراحی دقیق. خط پایین این همان است، و چه بورس های دیگر - شما اغلب می تواند سرعت اجرا و ساقه بازی AVA به شما این فرصت را به من بدهید. موتور گرافیکی این بازی را پشتیبانی می کند افزایش، قادر می سازد که قابلیت های گرافیکی پیشرفته. این بازی پویا خواهد داد که شما را ترک نمی کند بی تفاوت اگر شما مانند بورس و برای بازی به نظر نمی آید، که در آن شما نیاز به چیزی طولانی و به تفکری دقیق.

پلات بازی را فرض می کند که شما به نبرد برای سلطه بر جهان بپیوندید. در رقابت برای تسلط بر این سیاره آمده دو جناح متخاصم، قبیله، که یکی از آنها شما باید برای شروع. میدان نبرد غول شهرستان، شهر که در آن در خیابان ها رخ می دهد نبرد حماسی می شود.

مهمات در بسیار متنوع، و همچنین به عنوان نوعی از مبارزه است که در آن شما می توانید شرکت کنند. با توجه به دقت و با ملاحظه جزئیات تصویر بازی مبارزه به نظر می رسد تماشایی، و تماشای دعوا جالب نه تنها به شرکت کنندگان بلکه طرفداران. بازی جالب خواهد بود هم برای سربازان واحد، و یک بازیکن تیم، با توجه به این واقعیت است که در بازی وجود دارد به عنوان جنگ در جنگهای تیمی و کارهای شخصی برای بازیکنان. انتخاب حالت مناسب، شما هم می تواند جهان را از جنگ های جمعی را وارد کنید، یا برای انجام این ماموریت به تنهایی.

کلاس شخصیت AVA آنلاین [ _7_] می تیرانداز از خفا، حمله و یا تیم فرماندهی نامیده می شود. تیرانداز از خفا تخصص حمله قابل فهم همان استاد رزمی در فواصل کوتاه است.

سلاح در این بازی نه تنها می تواند پول را، بلکه همچنین برای خرید از بازی در ارز. همچنین در این بازی شما به طور کامل می توانید مهمات را تغییر دهید. بازی AllianceOfValiantArmsпредоставляет شانس را به طور کامل تغییر اسلحه در بازی: بازیکنان موجود برای ته، بشکه و سایر موارد مورد نیاز در بازی. یکی از ویژگی های این سلاح است که می توان آن را اصلاح شده و راحت را برای خود انجام دهید.

برای شروع بازی، شما می توانید به محض گذشت AVA ثبت نام. هنگامی که شما یاد کرده اید به بازی، در دسترس خواهد بود برای شما خواهد شد بسیاری از پاداش است. از آنجا که ما در برخورد با یک تیرانداز، پاداش اصلی شما می توانید برای تیراندازی دشمنان دریافت کنید. علاوه بر این بازی، شما پمپ شخصیت دانش و مهارت های جدید به عنوان به دست آوردن، و پس از آن. به تدریج، در طول بازی، بازی A. A. را قادر میسازد بازی بهتر است: سریعتر مجدد، آن را راحت تر در نظر برمی گردد. در نتیجه، شخصیت اجرا می شود عکسبرداری سریع تر و بهتر است.

اگر می خواهید بازی AVA ، این بازی تا به تعدادی از مزایای. این برنامه رایگان، پس از آن می توانید هر بازی. تیرانداز یک نسخه بسیار محبوب از این بازی است که در آن بسیاری از کاربران دوست داشتنی است. این بازی ارزش های گرافیکی طراحی شده است، در حالت های مختلف مبارزه وجود دارد، و محدوده کامل سلاح دارای بیش از 70 واحد. در AVA بازی به عنوان بازیکنان حرفه ای از بورس و مبتدیان و هر کس سهم خود را از لذت دریافت کنید.

 

بازی همچنین