قهرمانان آوالون

نام های جایگزین: قهرمانان آوالون

قهرمانان آوالون آنلاین - چند نفره رایگان نقش بازی استراتژی زمان واقعی با مشتری. برای ترکیب پروژه ژانرهای RTS و RPG به نظر می رسد اما به لطف وسعت های Neta از alaplaya. در جهان بازی شما انتظار می رود بسیاری از رویدادهای گرم است. شما باید به مبارزه با دیگر بازیکنان و همچنین هیولا افسانه ای. سیستم sieges هیجان انگیز، گروه حماسی، یکی در یک رویارویی - تمام این کارت کسب و کار بازی های سرگرم کننده است. به پمپ شخصیت خود را، به انجام همه چیز ممکن است به طوری که او جنگجو معروف شکست ناپذیر تبدیل شد، جمع آوری پول برای خرید مصنوعات قدرتمند برای ایجاد علامت خود را در تاریخ دنیای جادوگری - شما قبل از کار ایستاده. از قهرمانان آوالون با کلاس پایین تر بازی، شما به زودی که شما را بیش از می تواند بخشی از نیروهای نظامی استخدام احساس. تلاش برای از بالاترین طبقه به نام سلطنتی سلطنتی گارد - طبیعی، و شما قطعا دستیابی خواهد مورد نظر، اگر شما تلاش می شود. نشان دادن خوبی حامیان به حسادت از شجاعت او و ذهن استراتژیک!

نفوذ در مکان های رنگارنگ را بازی بی تکلف آوالون ثبت نام قهرمانان. پس از یک حساب کاربری ایجاد کنید می توانید مشتری دانلود کنید. نیاز به پر کردن فرم که شامل زمینه های زیر: نام کاربری، رمز عبور، تکرار رمز عبور، نام کاربری، آدرس ایمیل، تایید آدرس ایمیل، تاریخ تولد، جنسیت، کشور. سپس از لیست کشویی به را انتخاب کنید که در آن شما در مورد این بازی متوجه. در پایان ثبت نام، لطفا تیک جعبه برای تایید است که آنها در برابر گفت و گو با دولت نیست و از نظر استفاده از محصول را بپذیرید.

خب، چه سیستم مورد نیاز؟ شما، البته، می خواهند بدانند که اگر آن را به قهرمانان آوالون آنلاین بر روی PC خود نصب کنید. پردازنده P3 800 مگاهرتز؛ ویندوز 2000 / XP / ویستا ویدئو 3D 32 MB؛ از DirectX 9 سازگار است: در اینجا لیستی از پارامترهای مربوط به روشن شدن این موضوع است. 0 ج. RAM 512 مگابایت، 1 گیگابایت فضای آزاد هارد دیسک.

درک بازی قهرمانان آوالون، شما خودتان را در میان یک جنگ مواج. دو جناح های متخاصم Oriens و Aeonia نمی خواهم که تن به هر یک از دیگر. شما می توانید یکی از آنها را به پیوستن و بخش مستقیم در تمام جنگ ها اتفاق می افتد. در این بازی است انتخاب خوبی از حالت های وجود دارد، بنابراین شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن جذاب به شما شخصا.

: حالت های قابل دسترس به منظور در نظر بگیرید

- نبرد (حالت جنگ) - حالت نبرد برای تعداد زیادی از بازیکنان به طور همزمان. جناح های این نبرد در برابر یکدیگر.

- آرنا (آرنا حالت) - دعوا در نقشه عرصه، برای شرکت در توسط قهرمانان واقعی باز نداشته است.

- حادثه (در حالت ماجراجویی) - حالت که در آن گروه پخش از 8 نفر دست به جنگ علیه کارفرمایان ژیان، با استفاده از ملاحظات تاکتیکی از هر شرکت کننده.

- لابی - حالت است که توسط آن شما می توانید در اطراف شهرستان سرگردان و در مورد پیشنهادات بازیکنان دیگر را یاد بگیرند.

- میدان (حالت پلازا) - برای یک مکان صلح آمیز از مهلت ایجاد شده است. در اینجا این است که ایجاد جدید تیم، تجهیزات به روز شده و هم به صحبت دوستان است.

این در یک بار که هر حالت دارای بخش های تاکتیکی خود را باید بگویم. و برای تمام حالت های آن متفاوت است، شما باید به طور مداوم برای تصمیم گیری استراتژیک است. پس کجا مغز porazmyatsya!

قهرمانان بازی آوالون اجازه می دهد تا صعود به ستاره شدن، تبدیل شدن به یک قهرمان شجاع و اثبات برتری خود را دارند. در اختیار شما خواهد بود همه چیز شما نیاز - مصنوعات، اقلام گرانبها، تجهیزات ویژه، لباس نبرد. نکته اصلی را امتحان کنید تا آن را تمام می کنید استفاده می شود. سلاح های خوب، قلب شجاع و متحدان قابل اعتماد - کلید پیروزی است! آیا این فرصت به صرف زمان من به سرعت و سرگرم کننده را از دست ندهید. فریبنده طرح به هیچ کسی بی تفاوت ترک - شما خواهد شد بسیاری از تجربه های لذت بخش! لذت بردن از بازی!

 

بازی همچنین