پیشتاز آنلاین

نام های جایگزین: از Avangard آنلاین

بازی بازی ونگارد آنلاین خواهد شد تقریبا تمام طرفداران بازی های آنلاین پیچیده در ژانر MMORPG خوشحال. در بازی پیشتاز آنلاین به راحتی یک مرد که برای اولین بار در جنگ آنلاین را درک خواهد کرد. اما masterovityh بازی های آنلاین گاومیش کوهان دار امریکایی، آن را تحت تاثیر قرار نمی، با توجه به جو حاکم قانع کننده خود را.

در زمان سریع خود را در حمایت از این بازی همچنین می گوید که بازی ونگارد آنلاین مطلقا نصب و راه اندازی های اضافی از مشتری بازی نیاز ندارند. همه شما نیاز به بازی یک اتصال پایدار به اینترنت، اینترنت است - می کند و بازی پیشتاز آنلاین.

ثبت نام ونگارد شما را زمان زیادی نیست. بخش مربوط به سایت بازی، آدرس ایمیل شما، جنس، نژاد وارد کنید و نام شخصیت خود را. پس از آشنایی با قوانین تایید توافق خود را با آنها. تاریخ در بازی پیشتاز با موفقیت انجام شد، و شما به راحتی می توانید این بازی را بازی آنلاین ونگارد.

قبل از بازی، شما نیاز دارید که برای یکی از جناح های بازی انتخاب کردن. تنها دو وجود دارد - هرج و مرج و نظم. واحد هرج و مرج در این بازی با رنگ قرمز و رزمندگان سفارش - آبی. بازی برای نیروهای هرج و مرج تحت فرماندهی نیروهای خود را به حرکت اورک ها، اجنه، شوالیه سیاه و سفید و سایر حشرات موذی فانتزی. انتخاب یک منظور طرف، شما آنها را با کمک از شوالیه ها، الف ها و دورف مقابله خواهد کرد.

بازی ونگارد آنلاین است برای کنترل نیروی شوالیه، با کمک آن شما باید قلعه های ضبط و اثبات شجاعت خود را در جنگ با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین. زمان بیشتر بازی های آنلاین ونگارد به شما خواهد شد در جنگ تاکتیکی هیجان انگیز صرف در زمان واقعی است. اسیر قلعه، شما می توانید به توسعه و تبدیل به اقامت خود با یک خندق و برج های دفاعی ادامه خواهد داد.

هر واحد در بازی دارای تخصص محدود خود را دارد. همیشه در زمان جنگ آنلاین، در ذهن داشته باشیم که سواره نظام با هر واحد پا به جز LANCERS که به معنای واقعی کلمه ساخته شده به مقاومت در برابر سواره نظام مقابله خواهد کرد. کمانداران همیشه باید نزدیک به غوغا پشت همتایان قوی تر باشد.

در ادامه به بازی بازی، آن را باید از عملکرد شخصیت بهبود، حضور در سالن آموزش. بنابراین بازی را به طرفداران و شخصیت های پمپاژ تامین کند. شما می توانید تخصصی دریافت، مطالعه خرد سحر و جادو با استفاده از رونز. و یا یادگیری کلاهبرداری از استفاده بهتر از اسلحه و زره پوش. و یا تبدیل به یک متخصص در محاصره شهرستانها با استفاده از ماشین آلات تخصصی مربوطه می باشد. همچنین ثروت خود را دوباره پر کردن، غارت کاروان دشمن.

با وجود پیچیدگی ظاهری مانند بازی، یادگیری به بازی ونگارد نخواهد بود برای مبتدیان و سبک MMORPG دشوار است. بازیکنان به سرعت عادت به رابط کاربری دوستانه از بازی می شود و می توانید اطلاعات جالب توجه تر در کتابخانه پیشتاز دریافت کنید.

تور جهان بازی ونگارد و داشتن هرگز در بازار آنلاین شده است، آن است که امکان پذیر نیست، چرا که آن را بخش مهمی از این بازی است. برای بازیکنان، بازار مبادلات پیشتاز که در آن نرخ ارز توسط بازیکنان خود تنظیم است. شما همچنین می توانید در این حراج آنلاین شرکت کنند. حراج شب گذشته که در طی آن شما می توانید شرط برای کشتن کنه.

اگر شما خسته به مبارزه به طوری که می گویند "فضای باز" پیشتاز صلح آنلاین، شما باید دست خود را در زندان ها را امتحان کنید. آنها برای عبور گروه طراحی شده و پس از عبور ارائه درآمد خوب است.

بازی از Avangard آنلاین فقط یک بازی برای یک شب نیست. بر خلاف دیگر MMORPG طراحی روشن و بازی رابط کاربری فراهم می کند احساسات زنده همین کار را برای شما و دوستان شما. ونگارد - بازی آنلاین است که در نهایت یک گروه از دوستان جواب خواهند داد: "چه کسی بر روی زمین تمام حیله گری و قوی تر و عاقل تر؟ " ثبت نام ونگارد را پیدا خواهد کرد که به شما بهترین است.

 

بازی همچنین