آواتار: سن از هرج و مرج

نام های جایگزین: آواتار، آواتار

آواتار ها نقد بازی ها: سن از هرج و مرج.

جهانی آواتار: سن از هرج و مرج آنلاین فانتزی نقش بازی کلاسیک با تمام ویژگی های از این بازی است. دوره از بازی هرج و مرج را به شما مأموریت های جالب، مسابقات هیجان انگیز، بازی های کوچک و پازل را که نیاز به تفکر منطقی می دهد. این بازی مرورگر رایگان چند نفره است، از آنجا که دسترسی نامحدود به سیستم مورد نیاز بیش از حد بالا است. بازی ها: سن از هرج و مرج به اتصال به اینترنت نیاز دارند، سیستم های مایکروسافت ویندوز 98SE/ME/2000/XP، پنتیوم 300 مگاهرتز، 128 MB RAM و کارت گرافیک سازگار با DirectX. تبدیل شدن به یک حزب بازی ها کمک: سن از هرج و مرج آنلاین ثبت نام. بازی مشتری نیازی به دانلود شود. تاریخ در بازی ها: سن از هرج و مرج نیاز به مراحل زیر است:

1) مقدمه ای از نام بازی شخصیت.

2) ضبط رمز عبور و دوباره معرفی به خط بعدی.

3) پست الکترونیکی (ایمیل).

4) توجه داشته باشید تاریخ تولد واقعی خود را.

5) توجه داشته باشید طبقه.

6) معرفی شخصیت های به تصویر کشیده در زمینه مناسب؛

7) پذیرش توافقنامه کاربر.

8) تایید انطباق با قوانین بازی.

9) فشار دادن ثبت نام.

ثبت نام ها: سن از هرج و مرج به تصویب می رسد، و شما را در فضای بسته از جهان بود. خدایان سابق این زیستگاه، در حال حاضر آواتار، محل آخرین سنگر برای جهان در حال مرگ تبدیل شد. شما بازی را وارد کنید به عنوان خود را برای ایجاد یک شخصیت منحصر به فرد. پس از آن بازی ها: سن از هرج و مرج آنلاین این فرصت را به حلول را به شکل بالاتر است. موجود برای هر نژاد بالاترین شکل آن است. به عنوان مثال، جن را می توان به یک فرشته یا خون آشام، دیو و یا جین Efreet و غیره تولد تازه یافته.

اجازه دهید یک نگاهی از نزدیک در داخل مسابقه بازی. مجموع از 7

- مردم.

- الف.

- اورک ها.

- کوتوله ی.

- عضو شورای نظارت مدت.

- دانا.

- شیاطین.

مردم در این بازی هستند که نژاد رایج است. محدودیت آنها در دست نیست. این نژاد همه کاره دارای پتانسیل بسیار زیادی برای توسعه است. علاوه بر مردم آسان برای یادگیری است.

الف - موجودات با شکوه با بدن بلند و باریک دارای چابکی فوق العاده ای. دقت طبیعت اجازه می دهد تا نمایندگان این مسابقه در نظر گرفته بهترین کمانداران. با این حال، استفاده از تبر و Dubin برای آنها محدود است.

اورک ها - رزمندگان فوق العاده قوی که هنر رزمی با کیفیت ذاتی است. موجودات افتخار به طرز ماهرانه در استفاده از کمان و سحر و جادو از ذهن استفاده از قدرت و محدودیت های خود را به آنها را متوقف کند.

کوتوله ی - استادان نژاد دامنهای، که زره قدرت مشهور است. دسترسی به کمان و نور سحر و جادو برای آنها محدود است، اما بقیه سلاح آنها بسیار هوشمندانه است.

پیش فرض با اندازه بزرگ خود را تحت تاثیر قرار دادن. موجودات سرسخت Legendarily با مهارت خاص - شفا. با توجه به استفاده از سلاح، نیزه، شمشیر، کمان و همه ترل سحر و جادو محدود است.

دانا ذاتا با سحر تاریک و vampirism بر دوش. همه ساکنان دنیای آواتار ها آنها را skeptically درمان، حتی می تواند با نفرت شدید می گویند. این موجودات uvorotlivye استفاده از انواع سلاح. محدود به آنها را فقط در باشگاه.

عنصر آتش ناشی از شیاطین آتشین دارای پوست و هر دو آسیب های فیزیکی و جادویی به آنها کاهش می یابد. کمان، CROSSBOWS، سحر و جادو و نور دلیل این نژاد محدود است، اما به نظر می رسد که آنها در این مورد خسته نکنید.

آواتار: سن از هرج و مرج می توانند بازی کنند، به دست آوردن تجربه و مهارت در حال توسعه به منظور تولد دوباره. این قابلیت پس از اتمام موفقیت آمیز یک سری از تکالیف چالش انگیز به دست آمده است و بالاترین افتخار در نظر گرفته.

اقدام جمعی بازی آنلاین نیز آخرین نیست. تاریخ قبیله - به این معنی برای تبدیل شدن به یک عضو از جامعه از بازیکنان، با آنها آسان تر است برای حمل بار از سفرهای طولانی و پیروزی در جنگ های خونین.

یکی دیگر از ویژگی های بازی حضور ادیان است. آواتار: سن از هرج و مرج بازی آنلاین هر کس که می خواهد به خود را امتحان کنید به عنوان خدا اجازه می دهد. سازماندهی دین خود، باید پیروان از بازیکنان واقعی جمع آوری کنید. بیشتر آنها، خدای قوی تر.

اساس بازی - مبارزه با زمان واقعی پویا. اما شما تمام وقت خود را فقط برای این شغل صرف نکرده است. پس از همه، شما نیاز به فکر می کنم بیشتر در مورد راه درآمد. دو نوع پول وجود دارد: نقره (پول رایج در بازی) و طلا (بازی های آنلاین خرید واقعی). کسب درآمد بازی را می توان در یک آزمایش مسیر قرار داده، شرکت در مسابقات و جنگ، جذب بازیکنان جدید به بازی، رمز گشایی از کتیبه ها و انجام صنایع دستی. انتخاب حرفه ای شما می باشد! تصمیم بگیرید که چه روح شما است. بازی ارائه می دهد هفت گزینه:

- پیشرو (به خوبی آشنا در حومه شهر باز، در نتیجه به طور موثر جمع آوری مواد برای معجون سازی و elixirs)

- قاتل (مزدور که در سایه و حملات مخفی برای کشتن)

- شفا دهنده (می تواند سلامت خود را بازسازی و برای کمک به متفقین)

- نویسندگان (قادر به مقاومت در برابر سحر و جادو برای که به طور خاص قرار می دهد تغییرات بدن خود را)

- مزدور (راه برای کسب درآمد - سحر و جادو و شمشیر)

- شکارچی (متخصص در گونه های نادر گرفتن هیولا)

- ریدر (به دنبال گنج).

بازی ها: سن از هرج و مرج آنلاین لازم است، در حال حرکت را از طریق سطوح. در ضمن، هنگامی که سطح شما درآمد دریافت کنید. با هر سطح جدید، شما بیشتر به گیم پلی بپردازیم. وقایع بازی هیجان انگیز گرفتن پارسه بیشتر خواستار.

شروع بازی بازی ها آنلاین: سن از هرج و مرج و قادر به بررسی عجیب این پروژه است. مطمئن شوید که لازم نیست به نا امید! ممکن است شانس شما انجام طرح های بلندپروازانه ترین!

 

بازی همچنین