Avatarika

نام های جایگزین: Avatarika، avatarika

بازی Avatarika قرار می دهد بازیکن در دنیای مجازی از لذت بی خیال. ایجاد خود، شخصیت منحصر به فرد خود، بهترین بازیکن باز می شود هر فرصت باشگاه نخبگان، اتومبیل های لوکس، مغازه ها گران قیمت و آنچه را که در زندگی واقعی امکان پذیر نمی باشد، شما می توانید Avatarika آنلاین انجام دهید.

حداقل سیستم مورد نیاز به شرح زیر است:

پردازنده - اینتل پنتیوم 3 1،5 GHZ / AMD پردازنده های Athlon 1،5 گیگاهرتز.

سیستم عامل [_22_ ] ویندوز 2000 / XP / 7.

حافظه [_22_ ] 512 MB .

ویدئو 32 MB / جیفورس 2.

از DirectX 9. 0C.

کارت صدا.

اتصال به اینترنت.

سیستم مورد نیاز توصیه شده

پردازنده - اینتل پنتیوم آوریل 2 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 2 گیگاهرتز.

سیستم عامل [_22_ ] ویندوز 2000 / XP / 7.

حافظه [_22_ ] 1024 MB .

ویدئو 32 MB / جیفورس 3 / کارت گرافیک Radeon 8500.

از DirectX 9. 0C.

کارت صدا.

اتصال به اینترنت.

تاریخ در بازی Avatarika شامل ثبت نام به طور منظم و دانلود بازی

1. ورود به سایت، بر روی کلمه "ثبت نام" را کلیک کنید.

2. را پر کنید برای باز کردن جدول از اطلاعات شخصی:

آدرس پست الکترونیک [در _2_] [ _7_]

رمز عبور.

اگر مورد نظر، شما می توانید در زمینه های اضافی، نام و نام خانوادگی و سوال 2 را پر کنید، برای بازگرداندن حساب در صورتی که شما رمز عبور خود را از دست بدهند.

3. Avatarika بعد از ثبت نام، صادر شده توسط لینک دانلود مشتری. دانلود برنامه برای نصب و راه اندازی.

قبل از اینکه شما شروع به بازی بازی Avatarika، آن بازیکن باید به "ساخت" شخصیت خود را، جنسیت خود را و داده خارجی را انتخاب کنید.

در حالی که همه بازیکن در Avatarika در حساب بازی خود را بازی خواهد کرد حقوق و دستمزد است، که شما می توانید همه چیز، آپارتمان و ماشین خرید.

در نقشه شما همیشه می توانید ساکنان شهرستان نیاز به کمک پیدا کنید. پس از انجام وظایف که آنها را، انجام مختلف، از quests جالب توجه است، پخش می شود نقاط اعتبار. قدر و منزلت بالاتر، شخصیت حقوق و دستمزد است.

بازی Avatarika سرگرم کننده است، همچنین به دلیل شخصیت دیدار با تمام نیازهای انسان اولیه نیاز دارد

سیری

شجاعت

بهداشت [_7_ ]

ارتباطات

اوقات فراغت

برای حفظ یک شخصیت سالم و شاد است، او نیاز به غذا، اجتماعی، ورزشی و شرکت در مسابقات با بازیکنان دیگر.

شرکت در رقابت رقص بین بازیکنان، شما می توانید یکی از بیست و یک عنوان دریافت کنید. Poborovshis بازیکن خوب خواهد شد که بالاترین عنوان - ". رقص الهی"

در اینترنت - فروشگاه و یا یکی از salesrooms بازی Avatarika شما می توانید یک توله سگ ناز و بچه گربه که به نحوی خرید. حیوانات خانگی مجازی نیاز به مراقبت، توجه و آموزش و پرورش را در همان راه به عنوان واقعی هستند. آنها بیش از حد می تواند به جرم و از بین بردن فضای داخلی خانه مجازی شما.

برای حرکت را از طریق شهرستان های بزرگ Avatarika، شما می توانید یک تاکسی استخدام و یا سوار بر مترو. اگر شما یک گواهینامه رانندگی، زمان و پول به اندازه کافی، شما می توانید ماشین خود را خرید، اما پس از آن باید خود را درک بر روی نقشه، از کجا و چگونه برای به دست آوردن وجود دارد.

اگر به ظاهر از نماد شروع می شود به زحمت می توان آن را به راحتی و بدون توسل به هر روش جراحی تغییر داد. شما فقط نیاز به ورود به سفارشی کردن شخصیت خود را و در اراده آنها را تغییر دهید.

Avatarika بازی آنلاین است که در آن بازیکن می تواند انجام هر کاری که آنها می خواهند. در ده ها تن از خیابان های مختلف با صدها نفر از مغازه ها و رستوران ها به طور کامل رایگان است، دارای بولینگ سرگرم کننده - مرکز، رفتن به خرید، بازی مینی بازی ها و یا استراتژی نبرد کوازار، رقص به موسیقی مورد علاقه خود را با دوستان خود و رقابت با مخالفان زندگی می کنند.

 

بازی همچنین