آواتار: سن از هرج و مرج

نام های جایگزین: آواتار، آواتار بازی آنلاین، دوره هرج و مرج

تا به امروز، اینترنت، بسیاری از بازی های آنلاین است که جذب این بازیکن جهان درونی، طرح خود را و فقط یک فضای بازی وجود دارد. اما آزادی عمل نه همه از این بازی، بازیکن باید، به عنوان در جنبش، و در انجام نبرد.

ما می خواهم برای شما بازی می کند که به بازی های آنلاین استاندارد شما تا حالا دیدم جا نمی دهد - یک بازی آنلاین است. "آواتار: دوره هرج و مرج." در این بازی شخصیت های آزادی کامل از جنبش در وسعت گسترده ای از نماد جهان، برنامه ریزی نبرد (آزادی انتخاب و عمل ضربه که اجرا خواهد شد)، و نبرد خود را می گیرد در زمان واقعی و کنترل بازیکن به طور کامل.

و به این ترتیب به طور خلاصه در مورد بازی ...

در بازی آنلاین "آواتار: دوران هرج و مرج" هفت نژادها قابل پخش وجود دارد: انسان، جن، کوتوله، ORC، دیو، دایره وار حرکت کردن و Danu. هر کدام از این نژادها در منحصر به فرد و بی عیب و نقص خود را. نژاد بیشتر عمومی - یک مرد که می تواند یک مبارز و Mage را. دیگر نژادها بیشتر در معرض ابتلا به نوع خاصی از raskachek شخصیت تا مسابقه دن بیشتر به جادوگران تاریکی و کماندار جن مناسب است. هنگام ثبت نام در این بازی، کاربر می تواند هر یک از نژاد های موجود را انتخاب کنید، و اگر در انتخاب دشوار است، شما همیشه می توانید به بخش کمک به نوبه خود، و یا هر مسابقه را انتخاب کنید و سعی کنید برای بازی کردن با شخصیت را می توان پاک تا زمانی که سطح 11 برسد.

پس از ثبت می شود شخصیت به میدان مرکزی و پشه های بزرگ نبرد آزمون، که امکان شخصیت را نشان می دهد می باشد. این مبارزه نیازی به وحشت زده شود، و آن است که مطلوب به دنبال دهید که پاپ تا بر روی صفحه نمایش و به چت. پس از مبارزه، شما می توانید به شهرستان خود را کشف، این شما شخصیت تلاش الیکا، که کارهای ساده که برای شما پاداش را در قالب تجربه و نقره ای دریافت خواهید کرد (می توان آنها را در یک شخصیت کوله پشتی با کلیک کردن روی "استفاده" فعال) را کمک خواهد کرد. این شهرستان به خودی خود دارای چهار بخش: بخش صنفی، میدان مرکزی، منطقه مسکونی و گورستان. در هر یک از این مناطق یک ساختار است که در آن به کار برای کسب تجربه و نقره، و همچنین به حفظ سلامتی و به خرید لباس و سلاح است. در میدان مرکزی است میدان جنگ، که در آن شما می توانید قدرت شخصیت خود را در مبارزه با، و همچنین معبد از درمان و همچنین که در آن شما می توانید یک دین است که به یک جایزه به سلامت و ترنجبین را چک وجود دارد.

پس از انجام تمام مشاغل است که به شخصیت الیکا به راحتی می توانید سطح 8 (مدت زمان لازم کمتر از یک ساعت، به جز یک کار.) برسد سپس شما می توانید به فروشگاه بروید و لباس شخصیت خود را در کشور پیاده می رود و به انجام کارهای پیچیده تر. در هنگام انتخاب ایجاد می کند این فرصت را به یک جنگجوی، Mage را، کمان و یا شبدر شما داشته باشد. برای شمشیر سربازان، تم ها، باشگاه ها، staves برای ماگس، کمانداران برای کمان و CROSSBOWS، و برای شبدر - - شبدر برای هر یک از این انواع شخصیت های سلاح های خود را ارائه. جادوگران به نوبه خود می توان به چهار نوع تقسیم می شوند: تاریک، نور، ذهن و stihiyschiki همچنین می توانید ترکیبی از چند تا از سحر و جادو در یکی از شخصیت ها باشد.

در سطوح اولیه تکالیف شخصیت نور در دسترس است که کمک به کشف نقشه میدان نبرد sitemu، و دیگر مهارت های بازی. سطح شخصیت بزرگتر - کار مشکل تر و در نتیجه ذوب می شود جالب تر به بازی. هر بازیکن می تواند جای خود را در بازی پیدا کنید - برخی از توسعه حرف برای جنگ PVP و حمله به هر چیزی که حرکت می کند، دیگران را برای جنگ PVE و راهپیمایی مسالمت آمیز در طبیعت جمع آوری منابع و زیر لگد زدن.

به محض رسیدن به سطح 51 شخصیت او این فرصت را از طریق آیین تناسخ در جسم تازه بروید و بالاترین شکل (بهبود نژاد): خون آشام خلق شخصیت به ظاهر، از جا در رفته، غول، فرشته، Lich به، تره، شبح، Efreet، جناح، (بسته به نژاد شخصیت) . فرم های عالی را قابلیت های مکمل خود و کشف دنیای آواتار شخصیت با، سمت جدید جالب است.

بنابراین که تصمیم گرفتیم برای تست توانایی های خود - چک کردن در بازی های آنلاین و شیرجه رفتن به جهان آواتار!

 

بازی همچنین