پادشاه موز

نام های جایگزین: Bananaking

موز پادشاه آنلاین - منحصر به فرد بازی آنلاین رایگان است که نیاز به تنها یک مرورگر. موز - موز پادشاه بازی آنلاین جهان اصلی جمعیتی از صاحبان مزارع، که رشد در سراسر جهان محبوب و محصول بسیار خوشمزه است. به آنها بپیوندید و شروع به این کار جذاب در این زمینه خود را، شما فقط نیاز به ثبت نام آنلاین موز شاه.

تاریخ در این بازی موز پادشاه هیچ تعهدات نیاز ندارد، شما فقط نیاز به وارد کردن داده های زیر: نام شخصیت، رمز عبور، آدرس ایمیل، نام صفحه نمایش یکی از دوستان که شما را به بازی (البته اگر دعوت شما نمی آیند، و مانند یک دوست در دسترس است). سپس شما را با قوانین بازی توافق و فشار دکمه ثبت نام کاربر جدید. پس از این مراحل، شما را به صفحه از بازی وضعیت شخصیت دریافت کنید. در این صفحه شما می توانید اطلاعات در مورد شخصیت بازی خود را به عنوان خوانده شده.

همچنین در اینجا لینک از اشتغال است. مرجع استخدام کمک می کند تا در گستره وسیعی از اینترنت و صاحبان مزارع جدید استخدام آنها را به کار می کنند. اگر دعوت شما ثبت یک بازیکن جدید، پول و موز قانونی برای شما پاداش می باشد. آیا این فرصت را نادیده بگیرد. در واقع، برای هر کاربر جدید نه تنها می توانید یک جایزه یک بار، اما سود مند باشد در آینده است. هنگامی که یک بازیکن سطح سوم می رسد، شما را به 50 دلار و 1 تجربه نقطه تحت عنوان. بازی آنلاین موز پادشاه آسان تر است اگر شما دوستان زیادی از شما دعوت.

بنابراین، جایی که شما در شروع و آنچه شما باید با توجه به پرداخت؟ تاریخ موز شاه گذشت و شما را به در اختیار داشتن یکی میشه و نهال، که باید برای دو اندازه کافی است. آیا یک دقیقه زباله نیست! ایجاد زمینه خود را و انتظار برداشت. این تصاویر شما را در کشت و زرع را ببینید، همیشه شما را به روز در چه مرحله ای از موز رسیده، و یا ممکن است، زمینه خالی و آماده برای کاشت است. علاوه بر پایین یک شمارنده که نشان می دهد چگونه زمان زیادی است تا لحظه ای که آن را امکان پذیر خواهد بود به برداشت سمت چپ است. جمع آوری میوه رسیده، شما می توانید به بازار بروید. اما عجله بی پروا برگشت به عجله به فروش کالاهای خود را. به خاطر داشته باشید که قیمت در نوسان است. بنابراین، بهتر است به دنبال این ارتعاشات را انتخاب کنید وقت برای فروش. با این حال، همه دقیقا سود شما است همیشه یکسان نیست. Vytorg بستگی به مقدار موز به فروش می رسد، و برداشت متفاوت است.

درآمد حاصل از فروش از پول، و همچنین کسانی که برای بازیکنان دعوت اعطا می تواند به روش های مختلف صرف. اول، کشت و زرع نیاز به سرمایه گذاری. به طور مداوم نیاز به خرید نهال برای کاشت بعدی. آنها را می توان در همان بازار خریداری کرد. پردازش یک زمینه نیاز 36 نهال. هنگامی که آنها رسیدن به سطح 2، شما برای دسترسی به خرید یک میدان دوم. باز میدان رو در اختیار خود را، پس از آن خواهد بود به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به پادشاه موز واقعی است. در مرحله دوم، پول می تواند عوامل و جاسوس استخدام کند. با کمک آنها آن را آسان به خرابکاری است. آنها را می توان به قلمرو رقابت برای اکتشاف فرستاده و یا حتی آنها را سفارش به سرقت موز و دلار دیگر. اما فراموش نکنید که شما تنها نیست و یک سرقت هوشمند خطر ابتلا به کشت و زرع خود را وجود دارد. بنابراین، با استفاده از همان پول، مراقبت از حفاظت قابل اعتماد از زمینه های خود را. سوم، این پول را به مطالعه و بهبود عملکرد شخصیت مفید باشد.

معامله برای چه ویژگی های باید به دنبال قبل از اینکه شما شروع به بازی موز شاه. از آنجا که موفقیت در بازی خود را تحت تاثیر قرار می. بازی آنلاین موز پادشاه شامل مفاهیمی مانند افزایش زمان، موز برداشت، فروش موز حفاظت از کشت و زرع، حمله به کشت و زرع و تجربه. بهبود نرخ زمان پاسخ، شما کاهش مدت انتظار از محصول دست یابد. موز فهرست - مقدار میوه های برداشت شده است. فروش موز به طور مستقیم در قیمت بازار تاثیر می گذارد. حفاظت از مزارع - مشخصه مسئول کیفیت از نگهبانان و هزینه های خود را از استخدام. حمله به کشت و زرع نقش در نتیجه حملات تصور ماموریت بازی می کند و تعیین مقدار لازم را برای استخدام ماموران. تجربه، که در آن بازی برگزاری موز پادشاه را کسب خواهد کرد، به سطوح جدید حرکت می کند.

موز پادشاه بازی آنلاین شما ارائه می دهد یکی دیگر از سرگرمی. اگر شما از قبل با کار لازم مقابله، آیا idly توسط نشستن نیست. چرا حوصله کنید اگر شما می توانید در شکار گنج برود؟ این فقط جالب توجه است، بلکه مفید نیست. یک شانس برای پیدا کردن گنج های با ارزش وجود دارد. شما ممکن است در سراسر نهال، موز، پول و حتی گنج دزدان دریایی است.

آیا نیز دست توانایی را از طریق پیام با بازیکنان دیگر ارتباط برقرار کند. بنابراین شما می خواهید از اخبار های مختلف و شاید هشدار خرابکاری برنامه ریزی شده آگاه است.

این بازی دارای یک لیست از بهترین بازیکنان. افزایش امتیاز خود را، شما می توانید نقاط استفاده کنید. این نیاز برای نظارت بر مقدار موز شما. اگر شما را مدیریت برای تبدیل شدن به اولین بار در این فهرست، پس از آن شما یک شاه موز واقعی است! در تلاش برای ترک رقابت پشت، بر این باورند که آن را در قدرت خود را است!

بازی بازی آنلاین موز پادشاه شما می توانید با یک حساب پرداخت می شود. خرید آن کمک خواهد کرد تا از شر بازی در تبلیغات از شر، فرصتی برای آپلود یک آواتار برای یک شخصیت برای گرفتن اعتبار به دلار برای هر سطح جدید. این بازی می تواند زمینه 6 بار در روز ایجاد. حساب پرداخت می شود اجازه می دهد تا شما را به انجام آن 8 بار. من فکر می کنم ما باید در مورد سود دهی از خرید آن فکر می کنم. با این حال، موضوع صرفه جو است، و هر کدام فقط به عنوان شما می خواهید. ما می توانیم توصیه، اما قطعا نه به زور به چیزی برای انجام!

سعی کنید به بازی این بازی اعتیاد آور و خود را به قدر شایستگی آن است. ناامیدی شما را تهدید می کند نه دقیقا! ما فقط می توانیم آرزو می کنم که بخت را در تمامی تلاش خود را لبخند زد!

 

بازی همچنین