بشیر

نام های جایگزین: Bashers

امروز ما به شما ارائه دهد تا با بهترین و جالبترین و علاوه بر این دور جنگنده فضای آنلاین آشنا می شود. بشیر یک بازی آنلاین است. این شما را به دنیای بشیر را. بشیر kruglyashi رنگارنگ بسیار خنده دار است. با این حال، آنها بسیار جنگجو هستند و زرادخانه خود را شامل تفنگ خودکار و حتی flamethrowers. معنای خود را از زندگی - جنگ. جنگ می تواند و احساس خود را از زندگی، اگر شما شروع به بازی بشیر.

بازی برای بازی آنلاین بشیر کامپیوتر شما باید این پارامترها را داشته باشد:
سیستم عامل - ویندوز XP / ویستا
CPU - CP 1. 5 گیگاهرتز
حافظه - 256MB
ویدئو - FX5200 GF یا حمایت آنالوگ سایه زن 2. 0
صدا - از DirectX 9 سازگار است. 0s و
فضای رایگان بر روی دیسک سخت - 100MB
DVD درایو X8
اتصال به اینترنت دائم

لطفا بشیر بازی آنلاین باید به طور مستقیم به کامپیوتر شما از سایت بازی دریافت کنید. وجود فایل نصب از بازی را دانلود کرده باشید. بعد از دانلود به کامپیوتر شما، آن را اجرا کنید و بشیر بازی آنلاین شروع خواهد شد نصب شده بر روی کامپیوتر شما. اگر نصب بر روی درست باشد آیکون دسکتاپ خود را به نظر می رسد برای اجرای بازی. دانلود بازی و بررسی آن کاملا رایگان.

بعدی به بازی بازی آنلاین شما نیاز به ثبت نام بشیر بشیر. برای این کار در بخش "ثبت نام" در سایت اصلی بازی، ضبط اطلاعات خود را در خطوط مناسب:
1. نام صفحه خود (ورود به سایت) وارد کنید در لاتین است.
2. رمز عبور جدید و آن را
3 تایید. آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید.
4. اطلاعات عمومی در مورد شما: نام واقعی، جنس، شعار.
5. تکرار پذیرش خود را از شرایط EULA.

هنگامی که چک کردن در بازی بشیر به پایان رسید شما می توانید شروع به بازی بشیر.
بشیر بازی آنلاین اولین اشاره به شما برای ایجاد چشم از شخصیت خود را. رنگ و بافت نقاشی: در اینجا شما می توانید ظاهر kruglyasha خود را انتخاب کنید. سپس یکی از سه نوع سلاح برای این قهرمان و کلیک کردن بر روی "ایجاد یک کاراکتر" را انتخاب کنید می توانید به طور مستقیم به بازی بشیر بروید.
در حال حاضر آن زندگی شما و زندگی شخصیت خود را در جنگ های آنلاین ثابت با بازیکنان دیگر باشد. به منظور آغاز نبرد خود را راه خود را از عرصه بازی های موجود را انتخاب کنید که دوست دارید و با کلیک بر روی "عضویت".

در حال حاضر در جهان بیش از 20 در دسترس است کارت بازی بشیر. هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود را دارد، که باید به حساب در هنگام بازی است. به عنوان مثال، یک نقشه «سالن بزرگ» مناسب برای دوئل آنلاین است. این یک عرصه دایره از اندازه متوسط ​​است. در میدان جنگ، پناهگاه کوچک اجازه می دهد تا به شما برای محافظت و شروع یک ضد حمله. این کارت برای کسانی است که مانند کشتار دسته جمعی.
در بشیر دارای حالت های بازی چند با ویژگی های خود را، که در آن شما می توانید بخشی از یک تیم تبدیل و یا بازی هر انسان برای خود.


سلاح گرم:: تفنگ، تفنگ ساچمه ای، مسلسل

بشیر سلاح در جهان به سه نوع تقسیم می شود. به طور کلی، همه چیز را که شاخه های گلوله.
موشک: تمام مکانیزم می تواند پرتابه انفجاری و علت مرگ را آغاز کند. به طور طبیعی فراوانی شلیک پایین تر از اسلحه گرم است.
انرژی: سلاح برای دوستداران از فن آوری های آینده است. لیزر و برق شلیک کنید.
شما می توانید broneskeletom بشیر خود را تجهیز و قرار دادن بر روی عینک و کلاه خود. تمام موجودی بهبود شما می توانید در فروشگاه بشیر برای پول بازی خرید در جنگ به دست آورد.

کشتن دشمنان در عرصه، بنابراین شما هنوز هم به تجربه برای رسیدن به یک سطح جدید. برای هر سطح شما 2 امتیاز مهارت و صرف آنها را در توسعه از ویژگی های مانند سلاح گرم، سلاح های انرژی، موشک و نشاط.
همانطور که می توانید از جنگ را مشاهده کنید، و کل بازی را بدون کاهش استرس غیر ضروری و هدف برای استراحت به این بازیکن پس از یک روز سخت است. در پایان، اگر شما می خواهید برای منفجر کردن که می شود، چک بشیر در انتظار شما!


 

بازی همچنین