جنگ ها

نام های جایگزین: جنگ ها

بازی آنلاین جنگ - بازی رایگان مرورگر است که در دسترس است در بسیاری از شبکه های اجتماعی است. به عنوان مثال، شما می توانید از طریق فیس بوک و یا VKontakte را وارد کنید. تا به امروز، بازی ها امتیاز بازی Vkontakte می گیرد 20 و هر روز بازدید از آن را برای بیش از 50 هزار بازیکنان. در میدان جنگ 3D تیرانداز آنلاین با ربات های بد بو بازیگران. شما باید برای جمع آوری، مدیریت و تعمیر، در صورت لزوم، به شادی در پیروزی خود را. این پروژه به یاد چند نفره بازی مدت طولانی شناخته شده Quake3. و اگر شما تا به حال به بازی گذشته، شما را درک منظورم چیست. گرافیک کارتونی شاد و جلوه های ویژه کاملا لذت بخش ترویج ارتفاع خلق و خوی و تفنگ هیجان انگیز تنگ تر بسیار به سرعت. شروع به بازی در نبرد، شما به زودی متوجه خواهد شد که آنها قادر به شکستن و دور.

البته، شما نیاز به ثبت نام در میدانهای جنگ مبارزه بازی، که در طی آن به شما اجازه نام شما، آدرس ایمیل، و ایجاد رمز عبور و نام کاربری خود را وارد کنید. با ایجاد یک حساب، شما باید جعبه را به شما به یاد داشته باشید تیک تیک، و با شرایط جنگ آنلاین به توافق برسند. جنگ ثبت نام یک بازی جالب در زمان مناسب خود را از تقریبا هر پارامتر حداقل کامپیوتر بازی:

  • سیستم عامل ویندوز
  • 2GHz
  • 2GB RAM
  • کمتر از 13gb فضای هارد دیسک
  • کارت گرافیک
  • اتصال به اینترنت
  • آخرین نسخه از وحدت وب سایت های پخش

سپس، با ورود به صفحه خود، شما به راحتی می توانید بازی دانلود کنید.

بازی های کارت می باشد اتاق و فضای کودکان مضمون است، از انجا ربات ناز ما آمد. شما می توانید به مکان های مختلف بروید، یعنی در نقشه ها با نام های بد بو مانند "جعبه" بازی "شهر روی میز"، "گودال"، "دو برج"، "پلت فرم 17"، "پلت فرم ZERO» ، و دیگران است.

بازی بازی جنگ های آنلاین شما می توانید در حالت تکنفره، یا در یک تیم با هم با بهترین دوست خود. سعی کنید دست خود، به عنوان مثال، در "آب نبات ضبط"، "سلطان کوهستان" و یا "فرمان برای فرمان." در گذشت شما در حال تایپ کردن تجربه (درصد vymerivaetsya) و کسب اساسی (در بازی پول). با کلیپ های جدید در حال حاضر حتی برای این واقعیت است که شما درخواست بازدید روزانه بازی هیجان انگیز عنوان شده است. علاوه بر این، بازی ارائه می دهد در میدان جنگ مانند راه از کلیپ های درآمد: دعوت از دوستان به بازی، افزایش سطح بازی، برای خرید رای.

روبات ها در بازی از قطعات، هر یک با عملکرد خاص خود را دارد تشکیل شده است. بنابراین بازوی ربات طراحی شده برای حمله به پاهای آن را با سرعت، سر درجه تقریب از دکمه راست موس را افزایش می دهد، زره طراحی شده برای محافظت و باتری - آن است که لازم است برای انرژی زندگی است. شما می توانید یک ربات منحصر به فرد ایجاد و به طور مداوم بهبود توانایی های خود را.

و سلاح، بازی Batla پیشنهاد به استفاده از این نوع خودکار، تفنگ، راکت انداز، پلاسما، الکترومغناطیسی، لیزر. نارنجک موجود را به گلوله، دود و بی حس کردن می گیرند. آیا در مورد انواع زره و کیت لازم را فراموش نکنید. در آینده ای نزدیک، دولت به روز رسانی و flamethrowers و دقیقه وعده.

رسیدن به سطح 4، شما می توانید احساس رایگان برای پیوستن به قبیله (50 کلیپ) و یا خود را ایجاد (250 کلیپ) خود را. امتیاز کنونی از قبیله - انگیزه بسیار خوبی برای تلاش برای متحد کردن و چگونه شما با موفقیت می تواند در میدان جنگ ایفا می کنند. بازیکنان قوی در اولین خط از فهرست رتبه بندی می شود، و کاملا شایسته افتخار از دستاوردهای آن است.

همه در این بازی 20 سطح. کامل تمام آنها را از آغاز تا پایان و به این ترتیب لذت بردن از ویژگی های فوق العاده از بازی، شما می توانید آن را با دوستان خود را در انجمن مورد بحث. شما فقط منتظر یک تجربه مثبت! این باقی میماند که آرزو می کنی که زبان مشترک با روبات پیدا کنید! موفق باشید!

 

بازی همچنین