انجمن اختصاصی warriors

نام های جایگزین: BFH

BATTLEFIELD HEROES آنلاین - اسباب بازی واقعا غیر معمول نماینده آنلاین از خصومت. اگر شما از یک بازی پر از جدیت، کارت های واقعی، داستان اندیشمندانه بر اساس وقایع تاریخی واقعی و سلاح های بازی دقیق و لباس طرف انتظار - شما را به آدرس اشتباه آمده است.

تاریخ در HEROES بازی BATTLEFIELD مرحله اول و بسیار مهم در جهان از جنگ های تاریخی و هویت های نظامی فعال است. HEROES ثبت نام BATTLEFIELD شما را زمان زیادی نیست، شما نیاز به انتخاب یک نام مستعار برای تنها برخی از بازی های آینده، ارائه یک آدرس ایمیل و رمز عبور و موافقت خود را با شرایط توافق نامه مجوز.

وقتی که ثبت نام HEROES BATTLEFIELD پشت باقی می ماند، می آید گام مهم بعدی - برای انتخاب شخصیت خود را، بیشتر است که شما بلافاصله می توانید از سه کلاس ممکن است، امکان سفارشی کردن ظاهر از قهرمان خود را شمارش را انتخاب کنید طعم و مزه و اختیار. برای اولین بار امکان کلاس شخصیت - تیرانداز. تیرانداز مسلح به تپانچه، مسلسل و نارنجک، اجرا می شود سریع و نوع اساسی ترین و شخصیت متعادل است. کلاس دیگر - نبرد سنگین یک نیروی وحشتناک در میدان جنگ است، باید برای که سرعت حرکت پرداخت، چرا که چنین سلاح های سنگین، هر کس نمی خواهد به جای حرکت، به ذکر استفاده کامل نیست. کماندو - در نهایت، ارائه می دهد HEROES BATTLEFIELD بازی آنلاین نوع سوم از شخصیت است. سریع و مخفی با یک فرصت منحصر به فرد به طور خلاصه ناپدید می شوند و مجهز به یک تفنگ تک تیرانداز و چاقو، کماندو به تنهایی می تواند با فاصله و تعداد زیادی از دشمنان رسیدگی کند. اما برای این نوع از مهارت های شما مجبور به پرداخت شل و ول سلامت - برای گرفتن توپچی ها چشم و یا تفنگدار برای هر تکاور شکست کشنده است.

همانطور که قبلا ذکر شد، آنلاین HEROES بازی BATTLEFIELD دارای قابلیت های گسترده ای برای سفارشی کردن ظاهر شخصیت خود را. می خواهید، شما می توانید لباس پوشیدن و مثل یک سرباز واقعی نگاه کنید، و می خواهید به - کت و شلوار کسب و کار و یا شورت با یک پیراهن رنگ. همه این است که مطلقا هیچ تاثیری در گیم پلی بازی می کند و سود اضافی به کسی را فراهم نمی کند، اما در همان زمان باعث می شود بازی تفریح ​​و سرگرمی حتی شاد تر و روشن.

هر کسی که مایل به بازی بازی HEROES BATTLEFIELD آنلاین را در طول بازی خاص ارز داخل بازی را دریافت خواهید کرد - شجاعت امتیاز. دریافت این امکان را برای تقریبا هر دستاورد بازی، که آیا کشتن دشمن، تسخیر پرچم در نوع بازی و یا پایان موفقیت آمیز کار. با استفاده از شجاعت امتیاز، شما می توانید سلاح های جدید و یا تکه های ویژه خرید، بازگرداندن سلامت.

همانطور که می بینید، به بازی بازی HEROES BATTLEFIELD آنلاین شگفت آور سرگرم کننده و چالش برانگیز است، به خصوص اگر شما در حال انجام آن را در جمع دوستان. تصاویر رنگارنگ از شخصیت ها، گرافیک رنگی، این بازی است که هشیاری اصلی مبارزه جدی و سرگرم کننده کل پرداخت نمی و بازی HEROES BATTLEFIELD امروز می خواهم هزاران نفر از بازیکنان در سراسر جهان. سعی کنید آن را و شما بازی یک یا دو نبرد در این بازی آنلاین ساده و اعتیاد آور است، به خصوص برای بازی HEROES BATTLEFIELD تنها نیاز به اتصال به اینترنت و یک مرورگر.

 

بازی همچنین