نبرد برای Graxia

نام های جایگزین: نبرد برای Graxia

نبرد برای Graxia آنلاین - بازی چند نفره رایگان در سبک اکشن RTS با یک شیب اجتماعی است. گیم پلی بازی به یاد تمام پروژه شناخته شده سابقه. توسعه دهندگان پروژه سنگ نقش بازی مراقبت از آن به خوبی توسعه یافته شد PVE و PvP است سیستم صورت گرفته است. بازیکنان انتظار مبارزه هیجان انگیز با هر مسابقه دیگر و قمار با هوش کامپیوتر است. انتخاب یک شخصیت برای خود، شما را در توسعه آن درگیر و زمان خواهد آمد که هیچ دشمن است ترس از شما. افزایش سطح پس از سطح، شما قوی تر می شوند و به تدریج چشم انداز از بازی باز شود. سود پول برای خرید تجهیزات است که در فروشگاه های محلی به فروش می رسد، شما حتی می توانید چیزهایی را که به طور چشمگیری می تواند تغییر مسیر از حوادث در برخی شرایط بحرانی خرید. به عنوان مثال، مجموعه ای از برج های بازیابی گران قیمت هستند، اما آنچه که اثر! کسب در جنگ لحظات جدی را می توان در راه های مختلف صرف - به سرمایه گذاری در خرید یک قهرمان جاودانه. از بین بردن بیش از هیولا مواجه می شوند در راه است، و کشف فرصت! باور به قدرت و موفقیت شما دور نیست!

اگر شما تصمیم به تبدیل شدن به یک حزب از فعالیت های پرماجرا، شما نبرد برای ثبت نام Graxia نیاز دارید. برای این منظور، فرم پر شده است. همچنین در وب سایت رسمی شما می توانید اشتراک در خبرنامه، لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید. با ایجاد یک حساب، شما باید برای این واقعیت است که قوانین این پروژه باید به توافق برسند آماده کرده است. قبل از اینکه شما شروع به بازی نبرد برای Graxia، این امر می تواند مناسب برای بررسی پیکربندی کامپیوتر شما. پس از همه گیم پلی نیاز به برخی از سیستم مورد نیاز: سیستم عامل ویندوز XP / ویندوز ویستا / ویندوز 7، اینتل پنتیوم 4 (2 گیگاهرتز)، کارت گرافیک با 256 مگابایت حافظه ویدئویی و پشتیبانی از shader های 2. 0، سازگار با DirectX 9. 0C کارت صدا، 1.5 GB فضای آزاد هارد دیسک و 1 گیگابایت RAM. وجود این پارامترها ارائه گیم پلی بدون اشکال.

بنابراین، بازی نبرد برای Graxia - به معنای به طور مداوم در جنگ های خونین می کنند. شما می توانید آن را در گام شروع می شود. یا اگر شما می خواهید، تمرین بروید. بعد از اینکه شما برای خودتان انتخاب کرده اید یک شخصیت، رویدادهای نمی خواهد نگه داشتن شما را در انتظار است. به هر حال، در حال حاضر شما می توانید در میان بیش از ده شخصیت های مختلف را انتخاب کنید. در حالی که توسعه دهندگان به ادامه کار در این خصوص، و به زودی به دسترس برای قهرمانان جدید است. پله به محل جادویی، شما باید هیولا های متعدد را شکست و ترس را به چالش بازیکن دیگر نیست. پیروزی را پاداش در قالب سکه ها. علاوه بر این شما خواهد شد تجربه در صورتحساب یا لیست. به هر حال، این است که در مورد یک نبرد خاص برای Graxia می گویند آنلاین. در اینجا برای کشتن خزد بی طرف، به شما تجربه خیلی بیشتر از پیروزی بر پایگاه دشمن است. خزد تخریب ها، برج ها و قهرمانان حریف منجر به سطوح بالاتر است. این نظر گرفته شده است اولین نوع از خونریزی - در مبارزه با. نوع دوم در طول بازی بستگی به برنده و ضرر شخصیت خاص است.

بازی جنگ برای Graxia نسبتا ساده به درک. بدون زواید غیر ضروری، و رابط بصری است. شما به راحتی می توانید به مدیریت دریافت و تبدیل به یک قهرمان برای ساختن یک شاهکار یکی پس از دیگری. این جهانی که در آن همه چیز در جای خود است و هیچ چیزی برای ترس است که به عقب بر روی مکان های بزرگ. طراحی ذاتی بازی مینیمالیسم استفاده می شود نه به خاطر تخیل از توسعه دهندگان کار نمی کند - نه در همه! همه این است که برای راحتی شما و راه های آسان انجام می شود. در واقع به آنچه که شما می خواهید بیشتر؟ درست است، استراحت!

است یک چیز بیشتر است که کاربران لذت وجود دارد. مولفه های اجتماعی از این بازی است تا به توسعه یافته است که با یکدیگر در این دنیای مجازی ارتباط برقرار - یک چیز معمول است. شما می توانید پروفایل های از بازیکنان دیگر فهرست نشان دادن قهرمانان خود را برای پیدا کردن دوستان واقعی خود، ایجاد کل یک اتاق را برای اجتماعی. و همه این اتفاق می افتد در یک فضای دلنشین راحتی! این لذت ببرید و ایجاد این بازی است. تجربه دلپذیر و خلق و خوی خوب!

 

بازی همچنین