BattleKnight

نام های جایگزین: BattleKnight

BattleKnight آنلاین - یک مرورگر نقش بازی بازی (MMORPG)، با یک داستان تاریخی، که می گوید داستان از شوالیه ها و قلعه ها، پهلوان نجیب و راهزنان بی رحم است ...

بازی آنلاین BattleKnight بدون نیاز به نصب کلاینت و بازی های موجود در تقریبا در هر مرورگر. همه شما نیاز به شروع بازی، این BattleKnight ثبت نام: در صفحه اصلی، در فرم ثبت نام را انتخاب کنید (اگر شما یک مبتدی) "من اینجا هستم" و یک نام وارد کنید در این زمینه، ایمیل، رمز عبور. بعد، انتخاب سرور و انطباق با قواعد بازی را بپذیرد. پس از آن، در "بازی" را کلیک کنید و در این بازی ثبت نام BattleKnight به پایان رسید.

رفتن به بازی، جغد (NPC) پیشنهاد به انجام یک دوره آموزشی در چند ماموریت برای پیاده سازی است که به برخی از پاداش در قالب ارز بازی و بعضی چیز ها داده می شود. بازی BattleKnight آنلاین است که در بازی پول - نقره و یاقوت.

در سطح اولیه در این بازی، شخصیت شما می شود عنوان - کارآموز.

باز کردن منو استفاده کنید تب "علامت"، یک آواتار از شخصیت او را انتخاب کنید. در اینجا شما می توانید از ویژگی های را مشاهده کنید:

قدرت - قوی تر از قهرمان، آسیب بیشتری می تواند خسارت وارد کن،

هوش و ذکاوت / ساخت - این رقم بالاتر از قهرمان، بیشتر نقاط زندگی خود و سریع تر به بازیابی؛

شانس - سطح قهرمان شانس،

تاثیر می گذارد توانایی برای به دست آوردن یک اعتصاب مهم، و همچنین تعدادی از نقره را غارت کردند

در حمله به هنر - مهارت سلاح بالاتر از قهرمان، بیشتر از او یک فرصت برای ضربه دشمن داشته باشد.

هنر دفاع - شخصیت بهتر است با سپر خود، آسیب کمتری را دریافت خواهد کرد اداره می شود.

علاوه بر این ویژگی ها است، هنوز هم وجود دارد

  • نقاط زندگی
  • پاسخ
  • خسارت
  • آرمور
  • شانس و حفاظت از آمار

بازی بازی های آنلاین می تواند BattleKnight گرفتن کار به عنوان ربات، از جمله دروازه های امنیتی، کار، خیانت. قهرمان اکشن در اینجا تنها برنامه ریزی شده، به طور مستقیم در آنها درگیر پذیرفته نخواهد شد. زمان اجرا از 1 تا 8 ساعت است. پرداخت - نقره ای و آگاهی از سرنوشت.

بسته به سطح قهرمان قادر به اسلحه و زره پوش، معجون سازی و رونز است که می تواند با سکه های نقره ای به دست آورده از بازار خریداری کن، آهنگران و کیمیاگر در بازار خریداری خواهد شد. سطح dostignuv10، شما می توانید یک اسب خرید.

بازی بازی آنلاین BattleKnight می تواند با حمله دزدان، کمک به مردم خوب، و یا برعکس، به سمت با دزدان. با توجه به این انتخاب، قهرمان کارما مثبت یا منفی می شود

نور نیروی (مثبت) کارما : اجداد حفاظت از نور بازسازی انرژی، فرشته بال، سپر عارف، ارگ عارف.

نیروهای تاریکی (منفی) کارما : نیروی تاریک، نفرین، سایه تاریکی، پا زدن اسید زره پوش مرگ کریک با سنبله.

هر بازیکن در این بازی می شود که املاک خود را که می تواند با توجه به احتمالات مواد بهبود یافته است. برای پول واقعی شما می توانید یک حساب حق بیمه خرید، می دهد که بسیاری از مزایا و فرصت ها را در بازی.

برای به دست آوردن تجربه، مهارت های جدید و بازی پول (نقره ای و یاقوت قرمز درخشندگی)، قهرمان خواهد شد نیاز به انجام کارهای مختلف، و شرکت در جنگ با دیگر بازیکنان.

:

BattleKnight بازی آنلاین مسابقات عرصه که در آن شما می توانید نوع های مورد علاقه از مبارزه را انتخاب کنید

  • کینگ مسابقات
  • دوئل
  • تماس
  • مسابقات
  • مبارزه

ماموریت imeet12 بازی، و هر یک از ماموریت تا به مکان های مختلف. می ماموریت گروه که شما می توانید در میخانه را وجود دارد.

بازی BattleKnight را می توان در فروشگاه خود و یا Skakun ماهواره ای خریداری

ماهواره - سگ، همسان، زن سبک و جلف.

سوار - اسب سیاه، سفید تکشاخ، سیاه تکشاخ، جنگ سیاه خرس.

در BattleKnight می تواند در نظم متحده بازی، به ارائه پشتیبانی برای بازی در میان بازیکنان. مکاتبات بین بازیکنان، یک تابع "پیام" وجود دارد.

این بازی به عنوان یکی از بهترین در سبک خود، وجود دارد بسیاری از ویژگی های جالب و آن را هنوز هم می تواند یک داستان طولانی است، بنابراین بهتر است به بازی. ثبت نام BattleKnight درها را برای شما در این جهان تاریخی باز!

 

بازی همچنین